Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Restoran kampanyasında iade gerçekleşmemişti fişte restoran olarak geçmiyordu otomotiv san. Olarak geçiyordu yine de mail attım fişi bugün 25 lira iade gerçekleşmiş 45 sinema + 80 liralık restoran harcamasına 47.5 lira iade yaptılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Restoran kampanyasında iade gerçekleşmemişti fişte restoran olarak geçmiyordu otomotiv san. Olarak geçiyordu yine de mail attım fişi bugün 25 lira iade gerçekleşmiş 45 sinema + 80 liralık restoran harcamasına 47.5 lira iade yaptılar.
    İşte müşteri memnuniyetinin anlamı direk budur.

• Binance, papara aracılığıyla Türk lirasıyl kriptopara alım-satıma başladı. Şu an sadece para gönderip kriptopara alınabiliyor. Para çekme daha sonra aktif olacakmış. Kriptocular için iyi haber.
  • paparada harcama yaparken yükleme mi yapmak lazım. Yoksa hesaba eklediğimiz kredi kartından mı çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

paparada harcama yaparken yükleme mi yapmak lazım. Yoksa hesaba eklediğimiz kredi kartından mı çekiyor.
    bunu bende merak ediyorum. fastpay gibi birşeyse güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saphine

Binance, papara aracılığıyla Türk lirasıyl kriptopara alım-satıma başladı. Şu an sadece para gönderip kriptopara alınabiliyor. Para çekme daha sonra aktif olacakmış. Kriptocular için iyi haber.
    Ben paribu kullanıyorum orda çoktandır vardı da ben papara kullanmamıştım. Ada, xrp ve usdt alım yapıyorum ufak ufak. Papara için çekimde var tabii komisyonu kesiyor.
    Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar

• Sinema biletinin yarısı hemen iade mi oluyor karta ?

• plus007 kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki hafta 3. Günü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ts papara ile 75 tl harcadık diyelim 25+ 10 tl de ts 61 tl üzeri diye gelir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Ben paribu kullanıyorum orda çoktandır vardı da ben papara kullanmamıştım. Ada, xrp ve usdt alım yapıyorum ufak ufak. Papara için çekimde var tabii komisyonu kesiyor.

Alıntıları Göster
    Ben de paribu kullanıyorum ama papara kullanmadım hiç eft ile işlerimi hallettim. Binance aktif olunca btcturk de oranlarını binance düzeyine indirmiş. hafiften tırstılar sanırım:

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Restoran kampanyasında iade gerçekleşmemişti fişte restoran olarak geçmiyordu otomotiv san. Olarak geçiyordu yine de mail attım fişi bugün 25 lira iade gerçekleşmiş 45 sinema + 80 liralık restoran harcamasına 47.5 lira iade yaptılar.
    80 tl lik restoran harcamasına nasıl 47.5 iade oluyor acaba ? 1 kullanıcı sadeece 25 tl iade kazanabilir yazıyor şartlarda.
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    25 tl yemek iadesi
    22,5 sinema iadesi

Toplamı 47,5 iade eder. Daha uyanamamışsınız hocam

• kazazz kullanıcısına yanıt
    80 liralık restoran harcamasına 47.5 lira iade yaptılar.

hocam burdan nasıl anlaşılıyor acaba,arkadaş öyle bir yazmış ki çorba olmuş uyanmakla alakası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

hocam burdan nasıl anlaşılıyor acaba,arkadaş öyle bir yazmış ki çorba olmuş uyanmakla alakası yok
    45 liralık sinema + 80 liralık restoran harcamasına 47.5 lira yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Restoran harcamasına 25 tl veriyor
    Sinemanın da yarısı 22.5 tl = toplam 47.5₺

• restoran kampanyasında üst sınır ne kadar? belirtmemiş.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Her türlü 25 TL iade oluyor.
    Ha 7500 Ha 75.

• otoyol ve köprü geçişi kampanyasında iade bir sonraki haftanın ilk iş günü yatırılıyor diyor, ben de dün 23:19'da osmangazi köprüsünden geçtim, bugün iade yatması gerekiyor değil mi?
  • Rastaurant için en düşük harcama limiti 75 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Kredi kartiyla para yukleniyor mu ve nakit cekim var mi?
    Kredi kartıyla yükleme yok sadece edu kartlara yükleniyor onu kullanan da çok nadirdir. Nakit çekim yapılıyor ama komisyon alıyor. En hesaplısı hesabına 1 tl komisyon ile parayı çekmek.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.