Şimdi Ara

Papa John's Büyük Boy Karışık Pizza 29.99 TL (HB) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
11.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Papa John's Büyük Boy Karışık Pizza 29.99 TL (HB)
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Büyük ve Doyurucu gözüküyor. Fiyatı da çok iyi..
    Afiyet olsun 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod daha yeni geldi 24 saat dolmak üzere

• Web sitesinden odeme yaparken ticket ile odeme sectim ve siparisi tamamladim. Gelen kisi ucretsiz oldugunu biliyor ve teslim edip gidiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Superfreshinkiler falan berbat pizza değil bence. Donmuş olarak 4 lü olarak en beğendiğim pizza Dr. Oetker pizzası.

Papa johms pizzalar büyük boy 60-70 TL kampanyasız. Puanla alınır.

Migrosun danilo şef pizzası şuan ülkedeki fiyatına göre en iyi pizza bence. 17 TL ye o boy da o malzemeli pizzayı kimse vermez. Ben sık sık alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 13 Ekim 2021; 23:31:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük boy pizzayı Yemeksepeti ile 25-27 TL'ye arası alıyorum 50/30 ile. Domino's Pizza'dan alıyorum. Çok da sıcak gelmedi bana.

• Domino's ve Papa John's pizza karşılaştırılamaz. Papa her koşulda daha üstün bir pizza. Domino's pizza yerine koymam. 30 TL'ye her koşulda papa.

• 50/30 sadece 1 kere kullanılmıyor mu her seferinde nasıl kullanıyorsunuz

• Boomcu kullanıcısına yanıt

ödeme kısmında nakit seçiniz sorun ortadan kalkar.

• 3 adet ayrı ayrı sipariş verdim tek sepete eklenmediği için. Yaklaşık 45 dk sonra kurye geldi ve tek pizza verdi. Arayıp konuştum, siparişleri onaylayan kişi yanlış sipariş edildiğini sanıp iptal etmiş 2 tanesini. Arkadaşlar açlıktan pörsüdü ama sorun çözüldü. Bir de 1.5 yıl önce falan sipariş verirken yanında sarımsak sosu geliyordu. Onu artık 1.5 TL vererek alabiliyorsunuz. Bu saçma olmuş bence.

• Dün denedim pizza boyutu gercek büyüklerden malzeme ve hamuru eh işte 45 dk da teslim edildi iki tane tursu biberi koymuslardi kutuya ne alakaysa tantuni mi istedim diye dusundum bi an.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • II. Ceki kullanıcısına yanıt

insan yanına baharat koyar biber koyup göndermişler diğer pizza markaları baharat koyup gönderiyor o konuda beğenmedim

• Pizza şahane mükemmel harika 👍👍👍👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitmiş

• Ryo41 kullanıcısına yanıt

Hocam bende kupon var bizim bölgedeki şube kapanmış sipariş veremedim istiyorsanız 30 tlye gönderebilirim size kodu

• Hocam akşam pederden ibanıma para alabilirsem halledebiliriz

Bana güvencen mi? Forumdan daha önce alışveriş yaptım. burada refim var. https://forum.donanimhaber.com/700-tl-sifir-36-ay-garantili-gigabayt-gt1030-2gb-fanli-ekran-karti--150747185

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    migros’un pizzalarını hiç beğenmedim. az malzemeli ve neredeyse sıfır tat, nasıl yapmışlar bilmiyorum ama sebzelerin bile tadı yok gibi. bizim şube hep hafif yanık getiriyor bir de.

tabi ağız tadı kişiden kişiye değişir ancak puanım 4/10.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • papa johns eskiden güzeldi evet ama son dönem aldıklarım tek kelime kötüydü. bilmiyorum belki bizim bölgedeki şubeden olabilir.

• Bu pizzada tavuk sucuğu kullanılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.