Şimdi Ara

White Cluster Günlük Rock&Metal Müzik Paylaşım Konusu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
8
Favori
11.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ghost'un en tatlı şarkılarından birisiyle iyi akşamlar dilerim.

• Çok tırt grup ilk 2 albüm hariç beğenemedim.
  • Colony > Whoracle > Clayman > Jester

Sen yanlış dinlemişsin grubu bence Jester'ı beğenip yukarıdaki 3lüyü beğenmemek.....
  • bro, in flames eyidir, öle deme ya. amma arkadaş kıyak geçiyor, bu başlıkta "colony" ikinci #2. defa paylaşılıyor =))

ne gizli ve ince takipciymişim beeee.

btw, ghost-monstrance hoş. iyi akşamlar ağalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper Tunga NOYAN

bro, in flames eyidir, öle deme ya. amma arkadaş kıyak geçiyor, bu başlıkta "colony" ikinci #2. defa paylaşılıyor =))

Ya inanır mısın sabah In Flames atayım dedim ve ben de Colony paylaştım diye hatırladım. Ben aynı zamanda excel tutuyorum aynı şeyleri paylaşmayayım diye. Excelde Colony yoktu. Atlamışımdır diye konuyu taradım, konuda da Colony'i göremedim. Demek ki In Flames paylaşmamışım diyerek paylaştım. Şimdi yine bir gözden geçirdim, yine göremedim. Sen de böyle yazınca içime kurt düştü. Acaba farklı bir konuda falan mı paylaştım da ikimizin de hatırında o kaldı? Konuda hakikaten Colony'i geçtim başka bir In Flames şarkısı bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

quote:

Orijinalden alıntı: Alper Tunga NOYAN

bro, in flames eyidir, öle deme ya. amma arkadaş kıyak geçiyor, bu başlıkta "colony" ikinci #2. defa paylaşılıyor =))

Ya inanır mısın sabah In Flames atayım dedim ve ben de Colony paylaştım diye hatırladım. Ben aynı zamanda excel tutuyorum aynı şeyleri paylaşmayayım diye. Excelde Colony yoktu. Atlamışımdır diye konuyu taradım, konuda da Colony'i göremedim. Demek ki In Flames paylaşmamışım diyerek paylaştım. Şimdi yine bir gözden geçirdim, yine göremedim. Sen de böyle yazınca içime kurt düştü. Acaba farklı bir konuda falan mı paylaştım da ikimizin de hatırında o kaldı? Konuda hakikaten Colony'i geçtim başka bir In Flames şarkısı bile yok.

Ciddi misin ya ? :))

itiraf geliyor.

paylaştığın şarkıları indirip, telefona kaydediyorum. dolayısıyla, müzik listemde olan şarkıyı burda görünce hemen artizlik yapıp bik bik ikinci defa paylaştın dedim. hahahaha yalnız gece gece ne hoş bir olay oldu. bak, excel işi çok düşünüdürücü. yoksa sende benim gibi obsesif bi adam mısın? 3.emeritus papa hz. geceye senin için, sana özel Camel - Stationary Traveller bırakıyorum, en güzel geceler diliyorum.

unutma, seni takip eden birileri mutlaka var =)

• Alper Tunga NOYAN kullanıcısına yanıt
    Yok ya obsesif değilim. İleride karışacak, aynı şeyi paylaşmayayım ve tüm konuyu sürekli kontrol etmeyeyim diye üşengeçlikten dolayı gelen bir düzenlilik hali o excel. İş hayatının alışkanlığı da diyebiliriz.
  • Adamı şikayet etmene gerek yoktu

• Hükümetimizin esaslarıyla yönetiyorum konuyu. Akıllı olun, biat edin.

• Karıya kıza atmalı şarkılar listenize de alabilirsiniz.
  • Deep Purple

• Gelmiş geçmiş en iyi Heavy Grubu

Şu grubu bi dinlesene
  • Açtım bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.