Şimdi Ara

White Cluster Günlük Rock&Metal Müzik Paylaşım Konusu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
8
Favori
11.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerocman -- 11 Nisan 2020; 16:12:22 >
  • Arkadaşlar ilk mesajda yazıyor, okuma alışkanlığınız olmadığı için bu duruma geliyoruz. Tekrar rica ediyorum, siz paylaşım yapmayınız. Ben konuyu kendi önerilerimle doldurmak niyetindeyim. Her konuda ricanızı kırmam, sohbet etmek isterseniz konu sonuna kadar açık, ayrıca tavsiye isterseniz PM'den gönderirim, sorduğunuz her soruyu (kişisel olur, teorik olur) elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım lakin rica ediyorum siz bu konuda şarkı paylaşmayınız.

Bugün de Heavy Metal turnuvasına selam çakalım.

• Bugün farklı bir şey dinlemeye ne dersiniz?

• Yarışmanın başında sevdiğim yarışma sonu telefonumdan falan sildiğim bir grup oldu
  • Banın açılmış, hayırlı olsun. Judas efsanedir. Defenders of Faith

Arkadaşlar Mastodon'un yeni albümü sağa sola düşmüş. İnanılmaz yapmışlar, Jaguar God favorim şu ana kadar.

Bu aralar sürekli yeni şarkı düşüyor. Skyclad, Carach Angren, Pallbearer, Warbringer, Steel Panther singleları, Obituary albümü. Bu aralar yeni şarkılar ile gideceğim. Fakat dün gece rock 'n' roll efsanesi Chuck Berry aramızdan ayrıldı. Bugün onun anısına efsane eserini paylaşmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 19 Mart 2017; 14:8:22 >

• Pallbearer'ın yeni single'ı. Pazartesi sendromuna doom iyi gelir.

• Canım benim, laboratuarımın pencerelerini titretiyorum sayende hahaha. selamlar, go on u guyzz rock \,,/
  • Alper Tunga NOYAN kullanıcısına yanıt
    Al o zaman Alper Tunga. Senin havalardan gidelim bugün.

• Symphonic Black Metal grubu Carach Angren'in yeni şarkısı. Bayıldım, süper olmuş.

• İnanılmaz bir şarkı. Progressive Death Metal, oryantal etkileriyle. 4-5 kez bu şarkıyı dışarıda dinlerken, şarkının girişiyle birlikte yağmurun çiselemeye başlamışlığı da vardır.

• Doom Metal'in efsanelerinin, babalarının geçen sene çıkarttığı EP'lerinin en gözde parçası. Albüm yapmayacağız demişlerdi, umarım dönerler bu fikirden temennisiyle bugünü de Candlemass'a ayırıyorum.

• yalan hep bi albüm daha çıkarıp 5-6 sene veda turnesi yaparlar
  • Pek öyle bir grup değil Candlemass. Belki albüm yaparlar ama veda turnesi ayağına milleti yolmazlar.

Bugün ilk dinlediğimde çok değişik duygular hissettiğim bir thrash metal albümünü paylaşacağım. Cumartesileri albüm günü yapabiliriz sıkılmayan varsa uzun uzun. Neyse, bu albümü ilk dinlediğimde thrash metal dinlerken mutlu hissedilebileceğini tatmıştım. Enteresan şekilde yüzüm gülmüştü, duyduğum müzik biraz daha farklıydı o güne kadar dinlediğim thrash metalden ve bunu yapan adamlar hakikaten inanılmaz kaliteli yapıyorlardı. Sağolsunlar, aşağıda dinleyeceğiniz çıkarmış oldukları ilk albümden geçtiğimiz senenin sonlarında çıkardıkları ve yılların müzisyenliği ve çevre şartlarının getirdiği hallerden dolayı değişmiş soundları ile dahi hala bu işin en iyilerinden olduklarını gösteren son albümleriyle çoğu kimselere göre niçin zirvede olduklarını kanıtlıyorlar. İzninizle sizi 1987 yılına, bir grubun doğuşuna ve en iyi ilk albümler listesine adını altın harflerle kazıtan albümüne götürüyorum.

• At the gates ve scorpions adamların parası da var

Canlemass hoşuma gitti bakacağım. Diğer dinlediğim gruplar hep Black Sabbathtan ağır etkileniyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat! Bu 2 dakika 18 saniye size kendinizi jiletletebilir.

• BABALAR

• Steel Panther'ın bu ara albümü çıkıyordu. Onun şerefine sevdiğim 2-3 şarkılarından birisinin bol güzellik içeren canlı performansını paylaşalım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.