Şimdi Ara

Panzehir (2014) | Alper Çağlar - Emin Boztepe - Cüneyt Arkın (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
8.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugün izledim filmi.Son zamanlarda izlediğim en iyi Türk filmiydi.Hatta izlediğim en iyi Türk aksiyon filmiydi diyebilirim.Keşke sinemada izleseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnum44 -- 24 Ekim 2014; 1:53:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film o kadar iyi mi yahu. Neyse listeye ekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün izledim filmi gayet güzeldi. Hollywood filmlerinde tek başına 100 kişiyi deviren adam görünce vuuv diyen herifler burda filmdeki mantık hatalarını eleştirmesi manidar. Bundan önceki türk filmlerini baz alırsak benim gözümde muhteşem bir yapım olmuş, en azından farklıydı.
  • Filmi dün izledim de ben iyi bir yönünü göremedim. Aksiyon denmiş hatta biri çıkıp Raid filminden bahsedince vay arkadaş diyip hemen izledim ama bir numarasını görmedim filmin. Sıkıcı koyu bir atmosfer, seslerin boğukluktan dolayı anlaşılamaması, zorlama bir senaryo. Aksiyon deyince beklentim yüksekti. En azından Kabadayı gibi iyi bir film bekledim ama yok yakınından dahi geçememiş. Türk sinemasında evet aksiyon filmleri nadir geliyor ama yok. Doğruyu konuşmak gerekirse olmamış. Ipmanvari kapışma sahneleri çok sırıtmış. Filmde en ayar olduğum klişe bir sahne vardı. Şu Fransız asıllı katil ile Kadir'in yüzleşme sahnesi. Yav arkadaş kötü karakterleri neden aptal aptal güldürür, neden ellerine fırsat geçtiği zaman düşmanını yok etmek varken durur bekler ve "seni böyle öldürmeyeceğim sana fırsat tanıyacağım" havasına girer ve sonra da kendileri ölürler. Filmde bir tek şu kan efektleri vardı başka da bir şey yoktu. Özet: olmamış bu film hacılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 26 Ekim 2014; 10:40:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Sonuınu getiremedim zorlama bir film olmuş , yani olmamış
  • Türk filmlerine pek fazla giden biri değilimdir. Arkadaşımın zoruyla sinemada izlemiştim.

Hani çok iyi , kesinlikle izleyin diyemem fakat sıkılmadan izlenecek bir film.
  • filmdeki patlama sahnesi hariç iyiydi baya
  • bu malzeme ile çok daha iyisi yapılabilirmiş..

yahu bu senarist yönetmen vs niye çok basit düşünür ki ?

ama film grafik ve müzik olarak iyi

cüneyt arkını da daha fazla görmek istiyorum artık sinemada

başka ülkede olsa ölene kadar devam ediyorlar oyunculuklarına misal eli wallach
  • Çekimler, grafikler çok iyi. Böyle filmlerin artması lazım. Elin gavuru yapabiliyorsa bizimkielrde yapabiliyormuş demek ki.
  • Adamlar yerli john wick yapmışlar
    Alper Çağlar kalitesi filmin her dakikasında kendisini belli ediyor. Çekimler muhteşem, resmen yerli sinemada harikalar yaratmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Adamlar yerli john wick yapmışlar
    Alper Çağlar kalitesi filmin her dakikasında kendisini belli ediyor. Çekimler muhteşem, resmen yerli sinemada harikalar yaratmışlar.

Film gerçekten dediğiniz gibiyse izlenebilir dvd ya da blu ray bile alabilirim emeğe saygı için yerli yapımda aşk ve komedi hariç bir şey görmek sevindirdi beni de konuyu iyi ki uplamışsınız insanlarımız o kadar çok saçma filmlere ilgi gösteriyor ki bu ciddiyette yapılan filmler maalesef geride kalıyor
  • dgsmaster kullanıcısına yanıt
    Film güzel, BluTV üstünden izleyebilirsiniz. Bluray yoktur muhtemelen film pek tutmadığı için DVD bile olmayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Film güzel, BluTV üstünden izleyebilirsiniz. Bluray yoktur muhtemelen film pek tutmadığı için DVD bile olmayabilir.

Bende DVD'si var. Bluray da satılmıştı ama almadım
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazartesi 22.15'de kanalD'de.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.