Şimdi Ara

Panzehir (2014) | Alper Çağlar - Emin Boztepe - Cüneyt Arkın (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
8.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar film den biraz önce çıktım ve beğendiğimi soyleyebilirim.

Pek film yorumlamayı sevmem anlamam .İyi veya kötü der geçerim . Bu filmi beğendiğimden bir kaç satır yazmak istedim .

Çok farklı olmuş bu tarz bir yapım izlememişdim . ( en azından son zamanlarda ) . Komedi ve duygusal filmlerin dışına çıkılıp bu tarz filmlerin yapıldığını görmek beni sevindirdi. Sinema kültürümüz de bir nebze değişimlerin olacağının sinyalidir Panzehir filmi .

Kadir karakteri Emin bozdepe nin oyunculuğuyla muazzam olmuş çok başarılıydı.
    Dövüş sahneleri beni pek tatmin etmedi . Emin boztepe nin filmde olması beni böyle bir beklentiye itmişdi ama kötü değildi iyi de değildi . Daha iyi olabilirdi .
    Filmde bir çok sahne sizi şaşırtabiliyor . Ezel deki gibi geçmişe dönüşler var .Bu geri dönüşler güzel olmuş heleki final sahnesi efsane neredeyse . ( son sahnede dikkatli bir seyirci olup olmadığınız belli olur öyle yani )
    Sherlock holmes tarzı düşünceler ve yorumlar filmdeki kadir karakterinde bolca mevcut . ( abartmamışlar çok yerinde ) .
    Benim en sevmediğim yanlar müzikler ve filmin yavaş ilerliyor olmasıydı . Bu konu perdeye daha hareketli yansıyabilirdi . Bazı yerlerde sıkılabiliyorsunuz ama film her daim izletiyor kendini .
    Birde Bazı abartılmış saçmalıklar vardı ama gözardı edilebilir bence

Kısaca Bu film iyi arkadaşlar gidin ve bu yapımlara destek verin .

• Cidden umutla gittim beyler ama üzülerek söylüyorum ki olmamış , kurguda sıkıntı var bazı şeyler eğreti ve sakil kalmış ve yapmacık olan replikler , mantık hataları , yapma duran bazı hareketler mevcut ne yazık ki konsept hollywood tarzı bu konuda çok güzel ama bi türk yapımı olduğunu göstermiş maalesef asıl havayı yakalayamamış ve yapmacık kalmış kurgusal olarakta eh işte denilir ama sonu ile vasattı diyorum ne yazıkki mantıksız bir sondu , ama emek var o yüzden hunharca eleştirmek istemiyorum çünkü adam cidden emek vermiş ama başarısız olmuş ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 11 Mayıs 2014; 22:25:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

Gelmiş yine hiç bir şeyi beğenmeme tayfası. Yok Punisher'a benzemiş yok silahı indirse Joker ulan adamlar on numara film yapmış hala cart curttasınız ondan sonra niye Türk Sineması gelişmiyor. E sizin yüzünüzden işte.

Sen ölmemiş miydin dostum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ache The

quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

Gelmiş yine hiç bir şeyi beğenmeme tayfası. Yok Punisher'a benzemiş yok silahı indirse Joker ulan adamlar on numara film yapmış hala cart curttasınız ondan sonra niye Türk Sineması gelişmiyor. E sizin yüzünüzden işte.

gittin mi? nasıldı
    fragmanı çok hoş geldi ya hergün 15 kere izliyorum müziği hoşta baya :D
    o araba sahnesindeki müziik hele :OO
    fragmanı öle olunca belkide sinemaya gidip
    böle fragmana böle filmmi falan
    diye beğennmemiş olabilirler mi?

Fragmanda kullanılan müzik :http://www.youtube.com/watch?v=pyrNPyqPTFU

----------

Filme bugün gittim. Yerli yapım bir filme göre gayet iyiydi. Pişman ettirmedi.

• bugün ankara metropolde izledim filmi.

gayet güzel olmuş . Rahatlıkla gidebilirsini. Sonuda güzel belki bir kısmını tahmin edebilirsiniz ama yinede edemediğiniz farklı yanları var.istanbulu çok farklı yansıtmış.

Filmi izlerken sanki kara şövalye yükseliyor izler gibiydim. Adamı koysan sırıtmaz. Aslında bakarsınız filmde sırıtmaz Ama bana batmani yedirmezsiniz o yüzden bişey demiyorum. Başarılı bir filmdi.
  • Beyler selam ben filmin yönetmeni Alper Çağlar. Hayır geyik değil bu. Esas hesabım bu değil ama senelerdir DH'ye üyeyimdir anonim post ederim.

Bizim filmlerin ekibi hep küçük olur, kurgusunu tamamen kendi elle kurduğumuz hayvani custom PC'lerde yaparız, DAĞ'da da sizlere sevgiyle jest yapıp bir röportaj yapmıştık, aynı yolun yolcusuyuz.

Bu haftaiçi Panzehir'in grubunda güzel sanal bir söyleşi yapacağız, filmle ilgili, sizleri de bekleriz özellikle. Geçen seneki Donanım Haber röportajımızda acayip güzel sorular gelmişti editörlerinizden ama bu sefer herkese açık tutacağız.

Monkey Island'ın bestecisi Panzehir'in orkestral müziklerini yaptı daha ne diyeyim. :))

Panzehir Resmi Facebook Grubu

Sevgiler, saygılar.

--Alper

• Filmdeki Civan'ın kızını bulabilen var mı?
  • Ben de dun gittim. Senaryo basarili ama bu senaryoya islenis biraz daha detayli olabilirdi diye dusunuyorum ve oyunculuklar cok yavan kalmis cok amatorceydi guzel bir kadroyla bu film efsane olabilirdi ama firsat kacirmislar. Yine de izleyin izlettirin bu filmlerin izlenmesine ihtiyac var

• Ben gittim, bir kaç ufak görsel eksiklik ve görece büyük mantık hatası dışında sıkılmadan izledim. Amazing Spiderman faciasından sonra beni çok çok tatmin etti. Oyunculuklar çok iyi diyemem yer yer sırıtıyordu, çekim teknikleri vs açısından devrim yaratır diyebilirim tabi bunda Warner bros un etkisi de fazla sanırım.

• Filmi çok güzel sunmuş adamlar, çekimler, müzikler baya iyi ama araç patlatma, çatışma sahneleri gibi konularda biraz amatörce davranılmış. Genel olarak çok iyi bir yapım olabilecek potansiyeli de varmış oysa, yinede izlerken sıkmayan, iyi bir film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperthecaglar

Beyler selam ben filmin yönetmeni Alper Çağlar. Hayır geyik değil bu. Esas hesabım bu değil ama senelerdir DH'ye üyeyimdir anonim post ederim.

Bizim filmlerin ekibi hep küçük olur, kurgusunu tamamen kendi elle kurduğumuz hayvani custom PC'lerde yaparız, DAĞ'da da sizlere sevgiyle jest yapıp bir röportaj yapmıştık, aynı yolun yolcusuyuz.

Bu haftaiçi Panzehir'in grubunda güzel sanal bir söyleşi yapacağız, filmle ilgili, sizleri de bekleriz özellikle. Geçen seneki Donanım Haber röportajımızda acayip güzel sorular gelmişti editörlerinizden ama bu sefer herkese açık tutacağız.

Monkey Island'ın bestecisi Panzehir'in orkestral müziklerini yaptı daha ne diyeyim. :))

Panzehir Resmi Facebook Grubu

Sevgiler, saygılar.

--Alper

Hafta sonu filme gitmeyi düşünüyorum ....aksiyon veya bilim kurgu dalında kendimizi ezik görmemeliyiz bir iki bir iki derken ses getirecek yapımlar çıkacaktır...

• Panzehir:
    İlk Haftasonu Seyirci
    (3 Gün)
    28.575 kişi

Çılgın dersane 3
    İlk Haftasonu Seyirci
    (3 Gün)
    124.079 kişi

Rezillik.İzlediğim açık ara en iyi Türk aksiyon filmiydi.Bu film hasılat yapmazsa sakın hiç kimse bizden güzel film çıkmıyor diye ağlamasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big-Long-Pink-Strong

Panzehir:
    İlk Haftasonu Seyirci
    (3 Gün)
    28.575 kişi

Çılgın dersane 3
    İlk Haftasonu Seyirci
    (3 Gün)
    124.079 kişi

Rezillik.İzlediğim açık ara en iyi Türk aksiyon filmiydi.Bu film hasılat yapmazsa sakın hiç kimse bizden güzel film çıkmıyor diye ağlamasın.

Sinema kültürümüzü ( aslında olmayan kültür) net bir şekilde ortaya koyan bir istatistik .
  • Filme dün gittim ve beğenmedim filme gittiğinizde bana hak vereceksiniz.

Film, tamamen bir fragman filmi. Özellikle yapımcıları arasında Warner Bros ismini görmek kesinlikle gurur verici filmin reklamını çok güzel yapmışlar o konuda haklarını yiyemem.Tabi işin içinde Warner Bros varsa ''bu film olmuştur kesin'' diye bir ön yargıyla giriyorsun filme. Film ilk başladığında daha jeneriğini görür görmez vay arkadaş Türkler bu sefer başardı galiba diye düşüncelere kapıldım çünkü filmin açılış jeneriği gerçekten çok güzeldi ama iş filmin özüne doğru indiğimizde çok fazla mantık hatası kalitesiz görseller karşılıyor bizi.Filmde yer alan dev isim Cüneyt Arkın'a bu kadar az sahne verileceği aklıma gelmezdi açıkçası ama neyse sonuçta başrol değil ki zaten çok kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip değiller. Filmde ki karanlık atmosferini izleyiciye iyi yansıtmışlar çünkü film izleyiciye bundan başka bir şey sunmuyor. Dövüş sahnelerinin düşük kaliteye sahip olması, patlama efektleri tamamen VASAT(patlamalara resmen emek verilmemiş, rezaletti gönül rahatlığıyla söyleyebilirim bunu). Filmin olay örgüsünü tahmin etmesi çok kolay tabi nasıl olsa HollyWood. Her şeye rağmen Türk sinemasına katkı olsun diye filmi izlemeye gidebilirisiniz Yine de gidenlere sormak istiyorum Warner Bros yapımcılığında bir film mi ? Yoksa Warner Bros sadece dağıtıcı mı ? Bana kalırsa dağıtıcı ki zaten Türk sineması Recep İvedik gibi filmlerle yürüyor, bu filme olacak olan ilgi az ve filmde başarısız zaten Warner Bros Türk sinemasına uğramaz gibime geliyor bir daha.

• Ülkemizde bu tarz filmler çekilmiyor, çekilemiyor.Komedi filmleriyle yarışır filmler çıkıyor ortaya.Bu filmin eksikleri olabilir ama ülkemiz için başarılı bir yapım.Sıkılmadan izledim.Beğenmedim noktalar var tabi ki ama diğer örneklerine nazaran başka bir sınıfta.Ekibi tebrik ederim.

Filmin yönetmenini burada görmek sevindirici.Daha iyi işler yapacağınıza inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keçiboynuzu -- 17 Mayıs 2014; 1:43:29 >
  • Beğendiğim ve beğenmediğim yönleriyle birkaç satır yazdım film hakkında. Okumak isterseniz;http://cineshoot.net/?p=7291
  • lamborghini patlatma sahnesinde koca bir bsg çektim.kalan hatalar tolere edilebilecek düzeydeydi ama o patlama sahnesi :(((88
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: Big-Long-Pink-Strong

Panzehir:
    İlk Haftasonu Seyirci
    (3 Gün)
    28.575 kişi

Çılgın dersane 3
    İlk Haftasonu Seyirci
    (3 Gün)
    124.079 kişi

Sinema kültürümüzü ( aslında olmayan kültür) net bir şekilde ortaya koyan bir istatistik .

Ben bu filmin hasılat yapamamasına, bu kadar az ilgi görmesine kendi filmimmiş gibi üzüldüm.Daha iyi filmler görmek için güzel bir başlangıç olabilirdi ama ... Yurt dışı hasılatı ne durumda acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big-Long-Pink-Strong -- 17 Mayıs 2014; 21:35:17 >

• Emin Boztepe'nin Sin City'den fırlamış gibi bir hali var. Film ilgimi çekti. Sınavdan sonra gitmeyi düşünebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.