Şimdi Ara

pantum p2500 yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/pantum-p2500-kaliteli-mono-laser-yazici_pdp_518215813

Bu yazıcı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunun tonerini hl 2040 gibi kolaylıkla evde kendim doldurabilir miyim? Kullandığım HL 2040 bozuldu ve onun gibi ekonomik bir yazıcı lazım. Tonerini kendim doldurabilimeliyim. Bu cihazda doluma engel olan bir chip falan var mıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draken 24 -- 14 Ocak 2020; 18:17:39 >

• bu markayı hiç duymamıştım, sonra google'a yazdım ki 2015'ten konular var. benim cahilliğimmiş. gene de güvenip alamadım. ismi bi markanın yan kuruluşu gibi çağrıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

bu markayı hiç duymamıştım, sonra google'a yazdım ki 2015'ten konular var. benim cahilliğimmiş. gene de güvenip alamadım. ismi bi markanın yan kuruluşu gibi çağrıştırıyor.
    ben brother hl 2040'ı bir şekilde tekrar çalıştırdım o yüzden ihtiyacım kalmadı. Gerçi HL 2040'ın drumunda nasıl olduysa bir çizik ya da darbe gibi birşey oluşmuş kağıda çıktı alırken ufak bir leke koyuyor drum 25 tl mi ne alıp sonra değiştireceğim o yüzden ihtiyacım kalmadı fakat bu pantum fiyat olarak güzel bir cihaz. Tek kötü yanı araştırdım chipliymiş dolum kitleri biraz kazık gibi 100 tl ye chip + 2 dolum. ben brother'ı 40 50 tl ye 4 defa dolduruyorum ve bir tonerde 1600 çıktı veriyor cihazda chip yok toneri doldurup orada plastik bir çark var onun pozisyonunu geriye alıyorsunuz olay tamam oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draken 24 -- 1 Şubat 2020; 22:24:28 >

• bu lazer yazıcı fiyatları neden bu kadar arttı onu da anlamıyorum. pantumlar ile aralarında uçurum var. uygun olsa bir tane brother da ben çekeceğim ama mürekkep yazıcıdan kurtulmak için sanırım pantum yolları görüldü.
  • quote:

bu lazer yazıcı fiyatları neden bu kadar arttı onu da anlamıyorum. pantumlar ile aralarında uçurum var. uygun olsa bir tane brother da ben çekeceğim ama mürekkep yazıcıdan kurtulmak için sanırım pantum yolları görüldü.
    hocam pantum mantum al gec derim murekkep puskurtme olayi tam bir adam kaziklama icadi. o murekkep 1 ay kullanma hemen kuruyor 1 kartusla 100 sayfa basiyor basmiyor o eziyeti cekmeye degmez renkli cikti sorun degilse monochrome lazer ilac gibi gelir pantum da bence alinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Draken 24 kullanıcısına yanıt
    toner degişimi sıkıntıymış diye okudum 2015 yılında tam dolu toner 99 lira diye konu var samsung yazıcı da 165 lira 30 lira çekle 135'e gelmiş imdi aynı yazıcı 650 lira görünüyor kafayı yemiş bunlar
  • quote:

toner degişimi sıkıntıymış diye okudum 2015 yılında tam dolu toner 99 lira diye konu var samsung yazıcı da 165 lira 30 lira çekle 135'e gelmiş imdi aynı yazıcı 650 lira görünüyor kafayı yemiş bunlar
    anliyorum hocam chipsiz kolay dolan yazici bulmak uygun fiyata imkansiz ben de o yuzden zaten elimdeki 10 senelik hl 2040 da israr ediyorum sifiri piyasada yok cunku

dolar arttigi icin oyle oluyor uc kurusluk donaninlar 10 kurus oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draken 24 -- 2 Şubat 2020; 7:55:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.