Şimdi Ara

Pantolonlar belimden dusuyor !!1!!!YARDIM!!!1!1!11!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hardcore ektomorf um.Alışverişe çıkıyorum en iyi ihtimalle kemerle olan 1 bilemediniz 2 pantolon bulabiliyorum.Bıktım artık

Boy:1.80
    kilo:56,5 (yemekten kalkınca)

Hacim kazanayim diye crouch-mekik calışayım dedim 58,5 tum 3 kilo gitti 2 aylık süre zarfında.Karın kaslarımda gelişme var mı var ama bu gidişle hastahanelik olacağım

Kalca icin nasil calisabilirim bilemiyorum
    Bende 2 dambıl seti var herbirine toplamda 10 kilo ağırlık ekleyebileceğim

Nasıl bir antreman uygulayabilirim

• bol bol yiyeceksin ne bulursan ye pilav makarna götür gitsin
  • Büyük bölgelerde 10 set, küçüklerde 6-7 set
    6-8 tekrarlı ağır antrenman yap, set araları 90-120 saniye civarı olsun
    Bir günde 2 bölgeden fazla çalışma, 2 gün ard arda çalışma
    Kısaca; göğüs-biceps, omuz-bacak, sırt-arka kol şeklinde haftada 3 gün çalış(aralarda 1 gün dinlenme) 3. gün bitince 2 gün dinlenme
    Saat 23 olmadan yat ve en az 8-8.5 saat uyu.
    Günde 100gr protein, 250-300gr (alt sınır) karbonhidrat, 80-100gr kaliteli yağ öğünlere bölerek tüket.
  • İlk iş spor salonuna yazıl
  • iyi yemek yemen lazım. bolca. onun dışında karbonhidrat ağırlıklı protein tozlarından (kilo aldırıcı) alabilirsin. Ancak o da biraz sporla, bol su ile alınmalı.
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler

Kalca icin ne tip egzersizler yapabilirim
  • bence senin gibi bir durumda olan birisi direk salona yazılmalı , durum vahim güzel bir salon bul oradaki hocalar seni antrenmanlarda ve beslenmede yönlendirecektir. Beslenme ile ilgili yine sıkıntı çekersen buraya tekrar sorabilirsin.
  • Arkadaşlar yeni olduğumdan buraya sorayım. Ben 3 ay önce body e başladım. Gelişme var. Asıl amacım kilo vermek. 82 den 74 e düştüm. 70 e düşmek istiyorum. Olmayan pantolon tşörtler olmaya başladı. Ama hala bana kilo vermişim gibi gelmiyor ve üst bacak kısmım yandan kalın gibi. Yardım edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knife Party

Tavsiyeleriniz için teşekkürler

Kalca icin ne tip egzersizler yapabilirim

Squat, deadlift
  • keşke yerinde olsam 1 ayda 75e çıkardım yeme konusunda maestroyum zayıflama konusunda ise tırt :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.