Şimdi Ara

PANTECH MANYAK MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu kadar kazıkçı olunur mu? pantech gf200 ün fiyatı 550-600 arası değişiyo telefonun özellikleri şöyle:

tri-band
    90 gram 80x41x22
    ekran 128x160 piksel 256 bin renk
    240/4 saatbekleme/konuşma
    8 mb dahili hafıza
    vga kamera/video kayıt/3d ses

şimdi buraya kadar güzel ama aynı fiyata hatta daha ucuza daha iyi telefonlar alınamazmı mesela motorola e398 bu özelliklerin aynısı var bi tek ekran 65 bin renk 178x220 piksel ama artılara gelince 5 mb dahili hafıza var ve t-flash kart destekliyo bluetooth var mp3 mpeg4 var (gf200 mp3 çalamıyo) ve fiyatı 475 ytl

şimdi bu pantech in bilinmeyen bi özelliği mi var da böyle uçuk fiyata satılıyo bilen var mı?
    alan olduğunu zannetmiyorum ama varsa pantech ten memnun mu?

• nokianın yıllardır yaptığı bişey bu neden bu kadar şaşırdın ki?
  • turkiyede sun an icin hicbir telefonda olmayan ses kalitesi var. o telefonda. biri ana olamk uzere iki adet 5w p.m.po ses cikis var. arti:262.0000 renkli ekran arti: telesekreter var. kendinden telesekreter. arti: kemar ccd. tabi bu ozelliklere gore bile olsa tr de bilinmeyen marka olmasindan dolayi fiyati biraz dusuk olmaliydi.
  • nokia neyse ki hafıza kartı ve bluetooth koymayı akıl edebiliyo
  • pantec bu fiyatım bu işine gelirse al gelmesse alma aynı şeyi nokıa yıllardır yapmıyormu yürü be pantec kim tutar seni
  • 262 bin renk olsa ne yazar çözünürlük 128x160 bi de adamlar 3d ses koymuşlar mp3 radyo yoksa ne işe yarar 3d ses
  • 3d ses var ama kullanıla bılecek en ufak bısey koymamıs adamlar aletın uzerıne.alanlara ıyı kazıklanmıssın dıyebılırız...
  • alan olduğunu sanmıyorum bence hiç bi pantech 5 para etmez
    quote:

Orjinalden alıntı: Nick_Otin

3d ses var ama kullanıla bılecek en ufak bısey koymamıs adamlar aletın uzerıne.alanlara ıyı kazıklanmıssın dıyebılırız...
  • belki pahalı olunca insanlar kaliteli oldugunu düşünerek alabilirler belkide gerçekten kalitelidir hiç bi fikrim yok ya öle yani
  • Pantech bir telefon markası mı yani se,siemens,nokia gibi.
    Gülmeyin valla ilk defa duyuyorum.
  • nasıl 1 maktıktırdki mp3 çalamayan,radyosu olmayan bir alete 3 d speaker koymuşlar peeeh
  • abi pantech cok ucuz aslinda. mesela megapixelli parmak izi tanimali gi100 turkiyede 720milyon iken avrupada sadece 250dolar. turkiyedeki distrubutor oyunlari bunlar.
  • gerçekten mi ? markanın sloganı şu : ''farklı bir tarz güçlü bi marka'' ne zaman görsem içimden hadi len diyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: KiNgExorcist

Pantech bir telefon markası mı yani se,siemens,nokia gibi.

• Orjinalden alıntı: brklcm

gerçekten mi ? markanın sloganı şu : ''farklı bir tarz güçlü bi marka'' ne zaman görsem içimden hadi len diyorum

evet cok guclu bir marka ve farkli bir tarz gercekten. am tr de 2-3 kati fiyatta maalesef.
  • zuhahahhaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaafffsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • bu arkanın telleri çok pahalı o kadar para vermeye değmez
  • Babam anneme doğumgününde pantech gı100 getirmişti yurtdışından 260euroya almanyadan. Bir bayan için inanılmaz şık bir telefon. Mücevher kutusu gbi bir kutusu var. İnanılmaz ses kalitesi var zil sesi dinlemek için resmen telefonuın çalmasını bekliyorum. Kamerası çok güsel. Parmak izi olayını anlatmama gerek bile yok. Acaip kaliteli ekranı ve dış malzemesi var. Kısacası mükemmel bir telefon. yurtdışına birdaha giden olsa 1 tanede kendime isticem. Ha trden garantilisi bu fiyata alınırmı? Parası olan alır. Ben almam ç,nki hayatta bir telefona 1 kez 1.200ytl verdim 7650 nin trde garantili 3. haftasıydı. Ogünden beri 400 ytlnin üstünde tle para verilmeyeceğini bliorm. Ha neymiş efendim progra yüklenmiomuşta efendim işte hafızası azmış. Arkadaşlar birgün gelecek anlıyacaksınız ne kadar boş işlerle uğraştığınızı. Bir telefonu kullanırken zevk almakdır önemli olan. Ben o pantechin kapağını her kaldırdığımda ayrı bir zevk alıyorm. Hatta telefonla görüşürken bile. Bu şeygbi 8910 un yanındaki tuşlara her basışımda o mükemmel hareketi yapıp yukarı kayması mesela beni bitirir. İleride geriye dönüp baktıınızda "ulanvay be ben 3 sene önce bilmem kaç mb hafızaya sahip telefon kullanmıştım diyeceksiniz ama şununda farkına varacaksınızki ya bu telefon bana ne kattı. ben bu telefonu severek zevkle her elime alışımda ondan gözümü alamadan mı kullanıyorum" diyemeyeceksiniz. Ben bunu isityorum kullanırken zevk vermesini. Uzun sözüm kısası pantech kötü bir tel diil. Yurtdışında bayaa tanınmış bir marka sadece bu piyasaya yeni girmiş bir marka. Alan pişman olmaz.

• he bide şöle bişey var

8910 çıktından beri 1200ytl idi. fiyatı 1 ytl düştümü??
    8910i zaten hep 1500 ytl olmuştur.
    Zten çoluk çocuk telefonu diildir bunlar. aynen 8800 gbidir. Yani baba bana pantech alan kaç ortaokulcocuu gördünüz.

quote:

hayır dostum asıl ilgi alanları mutfak robotları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.