Şimdi Ara

Panini World Cup 2018 Sticker Album Fan Club (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
23
Favori
12.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celades

Stickerların fiyatı nedir?
    Paket 3.5 tl hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahçeşehir Şelale Caddesi'nde bulunan Onur Market'e gittim yaklaşık 1 saat önce ve orada da satışına başlanmış. Albüm+16 tane çıkartma 12 TL, 50 paket yani 250 çıkartma 175 TL.
  • Eskiden bir form dolduruyoduk adrese ücretsiz bir albüm gönderiyorlardı o uygulama yok mu artık

• sush0kcusu kullanıcısına yanıt
    Nasıl fiyat normal mi sizce geçen senelere göre?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar uçmuş dolar yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

Nasıl fiyat normal mi sizce geçen senelere göre?
    Normal hocam 4 sene onceyle simdiki dolar kuru ayni değil normalde zaten fiyat daha çok duyulduğu ve isteyeni olduğu için her dönem artiyordu bir de dolar artinca bize kat ve kat pahali geldi artışı ama normal bence

• Carrefourdan aldim albüm şeklinde olanlardan. Daha karlı böyle

• lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Hangi paketten ve ne kadar fiyata aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanagilis

Hangi paketten ve ne kadar fiyata aldınız acaba?
    Panini World Cup 2018 Sticker Album Fan Club

• Paketi 3,5 liradan bu albümü nasıl bitireceğiz anlamadım :( çok pahalı
  • Merhaba,

Elimdeki Fazlalar,

Panini World Cup 2018 Sticker Album Fan Club
  • Muhakkak pm'leşelim takas konusunda ki hızlı hızlı bitsin

• böyle konuları görünce imreniyorum neden benim böyle bir hobim yok sanırım fakir olduğum için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün, Bahçeşehir'den almış olduğum çıkartmaların hepsinin arkası pembe ve sanırım daha önce Forum'da konuşulduğu gibi pembe olan çıkartmalar 670 çıkartmalı albüm için. Sizde de böyle bir durum var mı?

Edit: Ek olarak kimse dikkat etti mi bilmiyorum ama Panini Türkiye resmi sitesinde de eksik çıkartmalar için sipariş vermek istediğinizde 670 çıkartmalı albüm için olanları gösteriyor.

http://collectibles.paniniturkiye.com/store/col_tur_tr/003497bb-it-world-cup-2018-figurina-internaz.html

Edit 2: Panini Türkiye yetkilileriyle görüştüm ve kesin bilgiyi aldım. Türkiye'de satılan tüm albümler ve çıkartmalar 670 çıkartmalı albüm için. Bu durumda benim gibi Avrupa'dan Hard Cover albüm temin eden çoğu kişi maalesef albümü tamamlayamayacak ve o 12 eksik çıkartmayı bulamayacak. Bu durum hakkında Panini Türkiye yetkililerine sorunu ilettim ve İtalya'yla görüştükten sonra bana geri dönüş yapacaklarını, koleksiyon yapan kişiler olarak haklı olduğumuzu dile getirdiler. Kesin bir şekilde sorunu çözmek ve bizi mağdur etmemek için ellerinden geleni yapacaklarını ilettiler. Yeni bir gelişme olursa tekrar bilgilendiririm sizleri de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanagilis -- 16 Nisan 2018; 16:47:7 >

• khanagilis K kullanıcısına yanıt
    12 çıkartmayı laststicker gibi sitelerden yurt dışındaki koleksiyonerler vasıtasıyla tamamlayabilirsiniz. hard yaparken dikkat edilmesi gereken husus sayılara göre değil isimlere göre yapıştırmak olacak. Biraz karışacak ama napalım :)

• khanagilis K kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirme icin tesekkurler. Bu durumda takas yaparken de cikartma numaralari kayacagi icin dikkat etmek gerekecek. Yanlarina futbolcu isimlerini de yazicaz mecbur :(

• Elimdeki fazla çıkartmalar bunlar arkadaşlar şimdiden atayım hızlı başlayanlar varsa takaslarız beraber hepinize kolay gelsin.Panini World Cup 2018 Sticker Album Fan Club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sush0kcusu -- 16 Nisan 2018; 19:1:22 >
  • Arkadaşlar ben çıkartma paketlerini bulmakta zorlanıyorum ne Migroslara gelmiş ne D&R lara,sadece albü halinde satılıyor,siz nereden alıyorsunuz Bahçelievler,Bakırköy bölgesinde özellikle alan arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwolf34006

Arkadaşlar ben çıkartma paketlerini bulmakta zorlanıyorum ne Migroslara gelmiş ne D&R lara,sadece albü halinde satılıyor,siz nereden alıyorsunuz Bahçelievler,Bakırköy bölgesinde özellikle alan arkadaşlar?
    ben nezih ve migrostan alıyorum. Migrosta 5 paket + 6 açık çıkartmalı ya da 49 çıkartmalı ve albümlü olanlar var aynı fiyata denk geliyor aslında hepsi.
  • Arkadaşlar albüme başladım biraz pahalı ama yapacak birşey yok.fazlalıklar yavaşa yavaş artıyor.takaslara ne zaman başlarız?

Ve bir whatsapp grubu kursak güzel olmaz mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.