Şimdi Ara

Pandev ve Dzemaili büyük ihtimalle Galatasaray'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
3.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüşmeler sürüyormuş, Napoli Kulübü ile 3.5 milyon euro bomservis bedeli karşılığında büyük ölçüde anlaşılmış
    Bir çok Galatasaray muhabiri bu şekilde söylüyor, Galatasaray Stats ise rt yapıyor

Pandev tamamda diğeri boş bence

• Asıl Dzemaili tamam Pandev boş.
  • ikisi de nokta transfer olur şu an. bir yandan da günü kurtarmalık hamle gibi geliyor bana, zira ikisinin de yaşı hayli fazla.
  • PANDEV 317 MAÇ 75 GOL SERİA.
    Abi koy bir direk sahanın ortasına 317 maçta çarpıp daha çok gol atardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Asıl Dzemaili tamam Pandev boş.

Katılıyorum bu yoruma Pandevin adı var sadece...
  • İkiside bos bence yarina birde tarik alinirsa tam bos olur.Seneyeki transfer sezonunuda pandev dzemaili tarik veysel eboue sabri hamit selcuk yasin yekta gibi oyuncularimizi satmakla geciririz nasil olsa transfer yapmiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Bence adı bile yok. Sıradan bir forvet.
  • Pandev efsane olur. Kurnaz adam, yıllardır italya liginin en iyi takımlarında oynuyor.

Ama Dzemali pek bilmiyorum, kapalı kutu. Keşke yerine guarin olsaydı..

• dzemaili yi ye sadece 4 mil. verilmiş.pandev e 3.5 mil. bu mu fiyat düşsün diye beklenmesinin nedeni.7.5 mil.sözleşmesi bitmesi 1 yıl kalan adamlara
  • Pandev yardımcı forvet bildiğin elmander 451 de oynayamaz bize komple forvet lazım.

Dzemaili dünyanın en düz adamı Selçuk diye ağlarız
  • Pandev ve dzemaili son gün için net iyi transferlerdir.

Pandev yıllardır italya liginin iyi takımlarında oynayan, çalışkan bir oyuncu. Bence elmander etkisi yaratabilir takıma. Ha gönül isterdi tabi doumbia gelsin ama son haftada o çapta bir oyuncu alamazdık zaten. Sosyal medyada bazıları almeida>pandev yazmış ki zaten sormayın, ne kafadalar anlayamadım. Pato'nun olmayışına da sevindim açıkçası. Hem daha masraflı olacaktı hem de sakat ve diskocu bir adam. Kimse yaşı genç demesin oynatamadıktan sonra genç yetenekli olmasının ne önemi var. Pandev'den iyi verim alırız, istikrarlı bir oyuncu.

Dzemaili içinse zaten orta saha ihtiyacımız bence apaçık ortadaydı. Song'un gelmesini istedik ama adam tercih etmedi ne yapalım. Dzemaili biraz daha farklı ama bence iş yapacaktır.

Tabi iyi transferler dedik ama kiralık mı olacaklar yoksa satın mı alacağız kesin değil. Satın alınırsa bonservisleri, sözleşme süreleri ve maaşları çok önemli. Gidip 4er yıldan 3milyon euroluk sözleşmeler yaparsak tüm yazdiklarım anlamsız kalır, ÇÖP transferler olur.

İnşallah hayırlı olsun, şahsen ben tatmin oldum keşke geç olmasaydı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Bence adı bile yok. Sıradan bir forvet.

Tabi canım QRAL varken, sıradan forvet
  • quote:

Orijinalden alıntı: two__face

dzemaili yi ye sadece 4 mil. verilmiş.pandev e 3.5 mil. bu mu fiyat düşsün diye beklenmesinin nedeni.7.5 mil.sözleşmesi bitmesi 1 yıl kalan adamlara

SON DK | Galatasaray, Pandev ve Dzemaili için Napoli Kulübü ile 3.5 milyon euro bomservis bedeli karşılığında büyük ölçüde anlaştı(nkucuk)
  • Bence ikiside fiyasko transfer.Haftalardır Burakı ve Selçuku yedek bıraktırıcak transferler bunlar değil.Pandev bir kere ilerde tek forvet oynayamaz.Pandev ve Dzemaliyi oynatmak için Bruma ve Chedjoudan vageçmek zorundasınız.Eksilemeden önce iyiliğine kötülüğüne siz karar verin.
  • dzemaili yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

Bence ikiside fiyasko transfer.Haftalardır Burakı ve Selçuku yedek bıraktırıcak transferler bunlar değil.Pandev bir kere ilerde tek forvet oynayamaz.Pandev ve Dzemaliyi oynatmak için Bruma ve Chedjoudan vageçmek zorundasınız.Eksilemeden önce iyiliğine kötülüğüne siz karar verin.

Bu 2 oyuncu büyük ihtimal lig için alınmadı bence amaç CL çünkü Prandelli öngörü yaparak Burak'ın CL'de defans arasında kaybolacağını biliyor İtalya'nın sert defanslarına karşı forma giyen Pandev son tercih oldu.
    Bence CL için ideal oldu
  • ünal aysal: "dzemaili ve tarık çamdal ile anlaştık.. pandev için de uğraşıyoruz.. onun durumu akşam belli olur.."

İbrahim Seten görüşmüş Ünal başkanla, sallıyor mu
  • Pandev yıllık 2,5 milyon Euro alıyormuş(vergi kesilmemiş hali), okuduğum incelemelerde kesinlikle takımdan gönderilmesi gerektiğini söylemişler. Parasını hak etmiyormuş.

Dzemaili yıllık 1 milyon alıyormuş o da vergi kesilmeden. Oyuncu fazlalığından satılması isteniyor.

Not: İtalya'da vergi oranı yüzde 45 Türkiye'de yüzde 15

• İnşallah hayırlı olurlar iyi oyuncular

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.