Şimdi Ara

Pandemide hasta sayısındaki ürkütücü artış devam ediyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD91AF42D -- 27 Kasım 2020; 12:40:50 >
  • Ya evet bana iltifat olsun diye yazıyorsun zaten blokcan şeklinde ne idüğü belirsiz bir kelimeyi.

Bak orada nickname yazıyor benim. Aynı zamanda nufus kağıdımda yazan gerçek ismim de bu.

Zorluk çekmezsin hatırlamakta kimdi bu diye.  

• Bak o doğru işte.

Cunku o kişi beni de bloklamış ve o kişiye karşı hiçbir husumetim olduğunu da hatırlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blokcan bence hakaret değil.

Herkese blok atıp duran biri için başka ne denilebilir. Blokçu desek, ona da mı hakaret diyeceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blokçu deyince buna niye hakaret diyeyim ki?

Birinin isminin sonuna can eklediğinde bu aşağılamak için olmuyor mu eğer isminin sonunda gerçekten o ek yoksa?

Kime anlatıyorsunuz kardeşim siz bunu, adam masum artniyet olmadan mı yazdı Blokcan veya İlkercan diye sence?

Bakıyorum alakalı alakasız her cümlede işi siyasete döküyor basıyorum bloğu. Bunun neresi anlaşılmıyor acaba çok merak ediyorum ben de.

Teknoloji forumu hesapta adamların teknolojiden başka herşeye yorumu var bir tek buna yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 27 Kasım 2020; 12:41:7 >
  • Şu konuda bile hükümete giydirenler acınacak haliniz var. Aklınızca hükümete giydirmeye çalışacağınıza hala dışarıda SIĞIR gibi maskesiz dolaşan, sosyal mesafeden bir haber dingillere giydirin. Bu virüs onlar yüzünden yok olmuyor onlar yüzünden tehlike altındayız. Ama yok sizin düşmanlık gözünüzü öyle bir bürümüş kü oturup ağlasak sizi yeridir.

• 0M42 kullanıcısına yanıt

Cahilin ferasetine güvenmeye devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-BD91AF42D G kullanıcısına yanıt
    Diyelim ki çok az öldüren bir virüs var hadi adı influenza olsun salgında her sene görülsün bu nedenle okul kapatıldığı mı olmuş ?

Hasta etmeyen rakamlar nedeniyle okul kapatmayı önerme gibi saçma bir şey duymadım. Ölüm rakamlarına inanmıyorsunuz neye göre bakan her şeyi açıkladı belediyeye cenaze ile birlikte ölüm raporunun ilk kısmı veriliyor orada da doğal ölüm yazıyor 2 gün sonra dosyasına bakan başka doktor esas ölüm nedenini yazıyor insanlar ilkini eline alıp öyle gömünce zannediyorlar ki doğal ölüm yazdılar sakladılar.

Hadi diyelim ölüm rakamlarını saklıyorlar peki niye vaka sayılarını saklamıyorlar salak mı bunlar ? Türkiye Avrupa’da en iyi yönetilen ülke bence diğerlerinin halini görüyorsunuz.
  • Ölüm sayısı kötü tabii ama 18 açıklayanda bunlar 200 diyende bunlar niye arttırsınlar ki saklama şansı varken. Hadi diyelim ölümü saklıyorlar ben olsam vakayıda saklarım.

Ölüm koronavirüs çıkması için öldüğü anda yapılan testten pozitif çıkması gerekiyor dünya sağlık örgütü böyle diyor bizde dahil herkes bunu yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.