Şimdi Ara

Panda Cloud Antivirus Pro Edition ( 1 Yıllık Lisans Bedava ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
10.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haber verdigin icin cok tesekkurler
  • Grafik arabiriminde sorunlar olması(Pencere bembeyaz birşey görünmüyor) ve url filtresinin hatalı çalışması(Bazı siteleri gereksiz engelleyip yahoo arama motorunu açması) yüzünden hemen kaldırdım, Norman' a döndüm.
  • Panda Cloud AV'ye netbook'um için ücretsiz ve hafif bir AntiVirus ararken denk gelmiştim. Ben de tam böyle bir kampanya arıyordum hemen bir tane lisans kaptım. Aslında masaüstü için düşünüyorsanız ücretsiz AntiVir Personal varken Panda'yı önermem ama netbooklar için bence şu anda en iyi seçim sayılır.
  • Arkadaşlar bu panda daha kasmazmı interneti? Sürekli bağlantı halinde serverla yanlış anlamadıysam sistemi?
  • teşekkürler
  • 1 senedir panda kullanıyordum, lisansı da bitmişti. Panda ile yola devam desenize. Bazen çıldırtsa da (kafasına göre interneti kesiyordu mesela) yine de sağlam koruyor bilgisayarımı. Bu da koruyacak umarım
  • panda sistemi en çok kasan av.gereksiz.virus girse daha az kasar
  • çok teşekkürler
  • 2. webscanner mantığıyla çalıştığı için iyi bir internet bağlantısı istiyor, fakat tarama yaparken ağı fazla kullanmıyor.
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=panda+cloud+antivirus
  • Ya ne alaka? Indırme linkindeki surum zzaten free surum! Suanda benim kullandıgım surumun aynısı yani.. Kullandıgım surumun ayarlarından Pro'ya yukselt e tıkladı ve Etkinleştirme anahtarı istedi..girdim ve internete baglandı biseyler yaptı ekran kapandı bukadar.. Baktım ayarlarda Pro'ya yukselt butonu kalkmıs.. bumudur yani Free edition'dan farkı pro'nun? :S ilginc yani..Ne aktivasyon kodu istedi ne baska biesey?
  • Arka planda bağlantıyı yavaşlatmazmı? Sürekli veri alışverişinde bulunmuyormu bu program server ile? Yoksa sadece güncelelrken veya tarama yaparkenmi net bağlantısını kullanıyor?

quote:

Orijinalden alıntı: ercelik

2. webscanner mantığıyla çalıştığı için iyi bir internet bağlantısı istiyor, fakat tarama yaparken ağı fazla kullanmıyor.
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=panda+cloud+antivirus

• USB aşılama nedir?
  • Panda yı laptopa yükledim basit bi program, sistemde bi yavaşlama olmadı ama bi antivirus programı olarak yeterlimidir kullandıkça belli olucak.
  • usb taramadır tahminim..

quote:

Orijinalden alıntı: robotica

USB aşılama nedir?
  • Selamlar.. Arkadaşlar tam bilgisayar taraması yaptım ama Yesil isaretle 1 etkisislestirilen 5 tane etkisizlestirişemeyen madde buldu.. bu etkisizlestirilemeyenleri nasıl silicem ben? Panda silmiyorsa neye yarıyor?!
  • trialpay.com adresine ait tüm linkler yalnızca verginin ücretsiz olduğu sayfaya götürüyo, nihai fiyat hep 29.90 $,
    site ana sayfasında "panda" diye arama yapıldığında, ikinci linkhttp://download.cnet.com'un aynı yazılımın free editionına yönlendiriyo.
    :HErkesin indirdik dediği, pro versiyonu öyle değil mi?
    özetle linkler çalışmıyor, daha doğrusu çalışıyorda 30 dolarla....
  • Bu fırsat sadece 48 saat geçerliydi.

Konu kapatılabilir.
  • Arkadaşlar ben de bu kampanyadan yararlananlardan biriydim ancak şu an "Hizmetlerinizin süresi doldu ve bilgisayarınız artık korunmayacak. Şimdi hizmet sürenizi uzatın" diyor. Açılan sayfada ise son kullanım tarihi 30 kasım 2011 görünüyor, sorun ne olabilir?

Program kendini kapattı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.