Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı serileri devam ettirecek yeni seri çıkarmayacak başka birine bu serileri ürettirmeye devam ettirecek diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50gt50 de ne yaptıysam tv remote 2 den tv göstermeyi başaramadım tecrübe eden oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARbird

50gt50 de ne yaptıysam tv remote 2 den tv göstermeyi başaramadım tecrübe eden oldu mu ?

ben stw60 kullanıyorum arada resimlere bakmak icin güzel oluyo
    programı açtıktan sonra fotografı tutup üste doğru sürüklüyorsunuz veya videoyu sanal bi tv logosu gelio oraya attığınız zaman direkt tv de gösteriyo
    diğer bütün ayarlarda gayet normal calısıyor
    videoda biraz takılmalar oluyo nedenini bende bulamadım.
    programı ilk yüklediğinde tv yi bulması lazım telefonun st60 gibi mesela üstüne tıklayıp ileri yaptığınız zaman eşleşme doğrulayıp istediğini yaptırtabiliyorsun

• AHMETSELCUK A kullanıcısına yanıt
    tv deki remote control açık, internet bağlatısında da problem görünmüyor. Ama program açılışda tvyi bulamıyor. Artık problemin router kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.
  • Bunlari yaparken internete ihtiyaciniz yok.fakat anladigim kadariyla hizli bir ag sistemine ihtiyac duyuyor videolarin tskilmamasi icin.tahmin ediyorum 300 mbps hizi destekleyen router modem ap lerde daha akici olur.

• Bu arada remote 2 yi uygulamalari yonet kismindan durdurun .tv nin aga bagli oldugundan emin olun.remote 2 yi tekrar baslatin tv yi gormesi gerekir.

• albani kullanıcısına yanıt
    Albani hocam, ilginize teşekkür ederim

bendeki sorun maçlarda değilde genelde filmlerde oluyor

enteresan dır bir şey dikkatimi çekti en yoğun nerede oluyor diye?

örneğin o ses tr diye bir program var orada bu olay maxımum düzeye erişiyor

jüri üyelerinin yüzleri inanılmaz gölgeleniyor..

ıfc bende devamlı kapalı

pdp 50 gt 50

servise gitmelimiyim?
  • Evet panasonicli kardeşlerim...5 yıldır TX-P46GW10 modelini kullanıyorum aldığıma hiç pişman olmadım gerçekten plazma konusunda bu markadan yana kafanızda soru işareti olmasın kaldıki şu andaki panlleri düşünemiyorum benimkine kıyasla yakında da Panasonic plazma üretimini durduracağını açıkladığı için son serilerden kapmak lazım diye düşünüyorum almayı düşünenler varsa. Herkese iyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 5 Kasım 2013; 18:32:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARbird

tv deki remote control açık, internet bağlatısında da problem görünmüyor. Ama program açılışda tvyi bulamıyor. Artık problemin router kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.

program acılısında dediğiniz gibi tv yi görmüyorsa hic bir islem yapılamaz. ben laptop'umla tv yi eşleştirirken baya bi ugrastım tv yi görmediği sürece videoları atamıyordu sonradan tekrardan eşleştirme yaptım olmuştu.
  • 42 ST33 kullanıyorum, şu meşhur D-smart problemini bilirsiniz, öncelikle o geçtimi, ayrıca hd reciever kullanıyorum, kablo çekip güncelleyeyim , zor da biraz kablo işi de.

Birde wifi-dongle arıyorum en ucuz nerde bulabilirim, pek çok yer satmıyor galiba.
  • benim vt50 de mevcut yazılım 1.626 gözüküyor yazılım güncelle dediğimde ise güncel diyor şimdi bu yeni sürümü illa yukarda bahsedilen yollamı yüklemem gerekiyor yoksa tvye gelirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotvote

yeni yazılım geldi: 1.629

detaylar burada
    http://panasonic.jp/support/global/cs/tv/download/fw/europe/down_eu13.html

deneyimli arkadaşlar yeni yazılımın ne gibi getirisi var. önemli bir değişiklik varsa yükleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gece_yolcusu

quote:

detaylar burada

deneyimli arkadaşlar yeni yazılımın ne gibi getirisi var. önemli bir değişiklik varsa yükleyelim.

"Improvement of the Wifi connectoin and BBC HTML issue." diyor. Benim anladığım wifi'yi geliştirmişler. Yükledim ama bir fark göremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceremo

quote:

Orijinalden alıntı: gece_yolcusu

quote:

detaylar burada

"Improvement of the Wifi connectoin and BBC HTML issue." diyor. Benim anladığım wifi'yi geliştirmişler. Yükledim ama bir fark göremedim.

yazılımı yüklesikten sonra wifi çalışmadı ulen dedim enerjiyi kesip tekrar açınca düzeldi.

Sanırım wifi çekim gücü diş yükseldi :) yok yok tamamen psikolojik :)

Tv remote 2 den tvyi görmüyordu belki değişiklik olmuştur onu deneyeceğim

• verdiğim linkte wifi ile ilgili iyileştirme ve bbc html hatası? çözümü denmiş. şahsen ben bir fark göremedim. dsmart modül sorunu ile ilgili çözüm getirmiyor maalesef.

• Televizyonum 50stw60.televiyonun yanında gelen kullanma kılavuzu almanca olduğundan dolayı deneme yanılma yöntemiyle tv kayıt olayını çözeyim dedim 16 gb usb bellek- 16gb sd card-250 gb hdd taktım hiçbirini biçimlendirmedi ve kayıt yapmadı.Panasoniğin sitesini biraz kurcalayınca önerilen hddler diye bi yer gördüm ordada sadece wd'nin iki tane hikayeden ve pahalı modeli vardı.Ben bu bahsedilen modeller hariç herhangi bir ürünle bu kayıt özelliğini kullanamayacakmıyım.yardımlarınızı bekliyorum.
  • Daha önce de belirttim Panasonic markasından memnuniyetimi ama şu karıncalanma olayı hiçbir zaman geçmedi yani ilk kullandığım zamandan beri ki 5. yıl oldu ekrana çok yakından bakıldığında hissedilen özellikle gri ve tonlarında çok fazla olan siyah renkte hiç olmayan kumlanma-karıncalanma tarzı birşey var panel arızası mıdır kirli elektrik olayı mıdır sanırım taşınmadan anlayamayacağım...Ya da plazmalarda normal bir durum mudur arkadaşlar karlanma-karıncalanma tarzı şeyler? Bu karlanma olayı özellikle hareketli görüntülerde çok daha fazla belirginleşiyor..Normal izleme mesafesine geçtiğinizde ise hiç belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Daha önce de belirttim Panasonic markasından memnuniyetimi ama şu karıncalanma olayı hiçbir zaman geçmedi yani ilk kullandığım zamandan beri ki 5. yıl oldu ekrana çok yakından bakıldığında hissedilen özellikle gri ve tonlarında çok fazla olan siyah renkte hiç olmayan kumlanma-karıncalanma tarzı birşey var panel arızası mıdır kirli elektrik olayı mıdır sanırım taşınmadan anlayamayacağım...Ya da plazmalarda normal bir durum mudur arkadaşlar karlanma-karıncalanma tarzı şeyler? Bu karlanma olayı özellikle hareketli görüntülerde çok daha fazla belirginleşiyor..Normal izleme mesafesine geçtiğinizde ise hiç belli olmuyor.

Gördüğüm tüm plazmalarda bu var
    sanırım tenkolojisi gereği olan birşey
    ancak normal 1,5m ve üstü izleme mesafelerinden belli etmiyor kendini bu yüzden dert edilecek bir problem değil bana göre..

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Daha önce de belirttim Panasonic markasından memnuniyetimi ama şu karıncalanma olayı hiçbir zaman geçmedi yani ilk kullandığım zamandan beri ki 5. yıl oldu ekrana çok yakından bakıldığında hissedilen özellikle gri ve tonlarında çok fazla olan siyah renkte hiç olmayan kumlanma-karıncalanma tarzı birşey var panel arızası mıdır kirli elektrik olayı mıdır sanırım taşınmadan anlayamayacağım...Ya da plazmalarda normal bir durum mudur arkadaşlar karlanma-karıncalanma tarzı şeyler? Bu karlanma olayı özellikle hareketli görüntülerde çok daha fazla belirginleşiyor..Normal izleme mesafesine geçtiğinizde ise hiç belli olmuyor.

Gördüğüm tüm plazmalarda bu var
    sanırım tenkolojisi gereği olan birşey
    ancak normal 1,5m ve üstü izleme mesafelerinden belli etmiyor kendini bu yüzden dert edilecek bir problem değil bana göre..

Öyle hocam 5 senedir kullanıyorum zaten ama son zamanlarda neden bilmiyorum dert olmaya başladı biraz internette "dithering" diye geçiyor genelde normal birşey olduğu söyleniyor bilmiyorum diğer panasonic plazma sahiplerinde de bu böyle mi acaba yani çok yakından bakılınca aynı olay var mı arkadaşlar sizdede? Yanısıra siyah renkte hiç olmaması zaten bir arıza olmadığına mı kanıttır bilmiyorum çünkü plazmalar siyah rengi daha iyi gösterirler ledlere göre açık renklerde zorlanırlar belki onunla alakalı birşey midir bilemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 9 Kasım 2013; 13:45:08 >

• 
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.