Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :)
    bunu diyenler alıp evinde izleyen kişiler
  • 42et50e 3d için samsung 5100 gb uyumlu mudur ve görüntü kalitesi pana nın orjinal gözlükleri ile aynı mıdır?farklı gözlük tavsiyeniz....
  • Ben böle bir ülke görmedim. Dün Ataşehirde ki teknosaya gittim. Stoklarında 1 adet teşhir 55st50 gözüküyordu. Neyse nerde tv görebilirmiyim dedim.. Tv duvara asılı herhangi bir kozmetik hasarı çiziği falan yok neyse.. Kumandası ve 3d gözlüğünün olmadığını bunu benim temin edeceğimi söylediler. Oke dedim. Ne kadardır teşhirde ürün dedim, 7 AY dediler. Yani 7 aydır sabah 10 akşam 10 çalışma saatleri boyunca bu tv açık kalmış demek oluyor. Sonra kritik soruya geldim fiyatı nedir diye.. 2.950TL dediler, şaka mı yapıyorsunuz bu fiyat üzerinden indirim yapılacak heralde dedim. Malesef son fiyat bu dediler..

7 ay dır kaç yüz saat kullanılmış belli değil,
    3d gözlüğü ve kumandası olmayan bir tv için 2950TL fiyat nedir arkadaş..
    Bu ürün piyasaya çıktıkdan 4-5 ay sonra ki fiyatı 3300TL civarıydı zaten.

Türkiyede teşhir ürün = sıfır ürün mantığı var. Hiç bir farkı yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 24 Ekim 2013; 14:56:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

Ben böle bir ülke görmedim. Dün Ataşehirde ki teknosaya gittim. Stoklarında 1 adet teşhir 55st50 gözüküyordu. Neyse nerde tv görebilirmiyim dedim.. Tv duvara asılı herhangi bir kozmetik hasarı çiziği falan yok neyse.. Kumandası ve 3d gözlüğünün olmadığını bunu benim temin edeceğimi söylediler. Oke dedim. Ne kadardır teşhirde ürün dedim, 7 AY dediler. Yani 7 aydır sabah 10 akşam 10 çalışma saatleri boyunca bu tv açık kalmış demek oluyor. Sonra kritik soruya geldim fiyatı nedir diye.. 2.950TL dediler, şaka mı yapıyorsunuz bu fiyat üzerinden indirim yapılacak heralde dedim. Malesef son fiyat bu dediler..

merak ediyorum o tvleri kimse almayınca ne yapıyorlar
    örneğin gebze teknosada hala birtane 46st30 var tvnin vitrinde 2 bucuk yıldır içi çıktı günde 12 saat çalışmaktan fiyat 1699 lira (ben son kapalıyı 2000e almıştım)
    bağışlasalar bari bu tip panelleri bir yere :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Ben böle bir ülke görmedim. Dün Ataşehirde ki teknosaya gittim. Stoklarında 1 adet teşhir 55st50 gözüküyordu. Neyse nerde tv görebilirmiyim dedim.. Tv duvara asılı herhangi bir kozmetik hasarı çiziği falan yok neyse.. Kumandası ve 3d gözlüğünün olmadığını bunu benim temin edeceğimi söylediler. Oke dedim. Ne kadardır teşhirde ürün dedim, 7 AY dediler. Yani 7 aydır sabah 10 akşam 10 çalışma saatleri boyunca bu tv açık kalmış demek oluyor. Sonra kritik soruya geldim fiyatı nedir diye.. 2.950TL dediler, şaka mı yapıyorsunuz bu fiyat üzerinden indirim yapılacak heralde dedim. Malesef son fiyat bu dediler..

örneğin gebze teknosada hala birtane 46st30 var tvnin vitrinde 2 bucuk yıldır içi çıktı günde 12 saat çalışmaktan fiyat 1699 lira (ben son kapalıyı 2000e almıştım)

kısaca cevabı reklam,
    tabi reklam doğru yapıldığı zaman ve doğru yerde yapıldığı zaman güzel para getirir,
    ama hala 46st30 u orada tutuyorsan panel adı adına kötülük yapılmakta :)
    burda her sene samsung taraftarı olan saturn magazaları girişe ortalama 50 veya 70 tane yan yana amiral gemirelerini koyuyor (es8000 koymustu gecen sene bu sene f8000) ama bir yenisi geldiği zaman hemen kaldırıyorlar ve cok iyi indirimler yapıp ellerinde bırakmıyorlar , tr de dediğin gibi ne yapıyorlar merak ediyorum :(

• AHMETSELCUK A kullanıcısına yanıt
    PANA bunlara kira ödemiyor samsg. gibi lg gibi sebep o :)
    atiyorlar bir köseye tv yi artık akıllarına ne zaman gelirse kaldırıyorlar
    bu gebze teknosa unutmuş onu orada belli (:
  • quote:

PANA bunlara kira ödemiyor samsg. gibi lg gibi sebep o :)
    atiyorlar bir köseye tv yi artık akıllarına ne zaman gelirse kaldırıyorlar
    bu gebze teknosa unutmuş onu orada belli (:

aynen, şu züccayilerin ön vitrinlerinde kalan yorganın saralması gibi demi
  • gebze teknosa samsung yetkili bayisi gibi olmuş zaten..elemanların bile plazmaların nerede olduklarından haberi yok..sen diretirsen ancak TV yi buluyorlar..
  • quote:

quote:

Ya bi konuda yazmıştım; ünivden bi arkım ya saturnde ya vatanda işe girmişti tam hatırlamıyorum. Aklına kestirdiği teşhirde duran bir led'i korumaya almıştı. Adam bilerek bütün aksesuarlarını kaldırmıştı, tüm ayarları düşük seviyeye getirip gözü gibi bakıyordu panele. Sonra aylarca korudu onu, satılmayıncada kendisi çalışan indiriminden de yararlanarak %70 fiyatına falan tv yi kendine aldı. Bunuda yapabiliyorlar.

• arkadaşlar selam,

42stw60'da 3d izlerken tv zaman zaman 2d'ye dönüyor, sorun nerede olabilir? hemen hemen bütün dış kaynaklarda yapıyor bunu. yani pc, pioneer 3d player'da oynattığım half-sbs ve ou mkv'lerde yapıyor ama yine pioneer blu-ray playerda oynattığım 3d dvd'lerde ve kendi media oynatıcı uygulamasında yapmıyor. elimdeki hdmi kablolar çok özel veya pahalı kablolar değil, 1.3c (3d destekleyen spek bu muydu?) bantgenişliğini sağlayamaması dolayısıyla hdmi kablodan olabilir mi? veya dosyalardan mıdır? bir fikri olan, benzer bir şey yaşayan var mı?
  • fan sesi yüzünden vt50'den vazgeçmek üzereyim. gece özellikle çok rahatsız edici. Ayrıca futbol maçı izlerken vertical banding sorunu var. Üstüne bir de dsmart modül 10970 fec değerleri sebebiyle 10'a yakın hd kanal izleyemiyorum. bekliyoruz ki panasonic yeni yazılım ile bu sorunu düzeltsin.
    Şimdi soruyorum: 4500 tl verip aldığımız cihazda bu sorunları yaşamayı hakediyor muyuz? Panasonic beni hayal kırıklığına uğrattı. Üzgünüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evimdeki voltaj gündüz 230-233 gece 234-237 arasinda .bugun saat 10:30 da elektrik dagitim sirketi gelip binanin girisinde ölçüm yapti. benim cihazimla ayni sonuç olan 232 volt çikti ve normal dedi.gece 237 ye ciktigini soledim gece kullanim az olduğundan yukselebilir dediler.sizce bu değerler çok mu yuksek?plazma ve kombinin maksimum kaç voltta kadar dayanikli?bu arada evim trofaya bayagi yakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 27 Ekim 2013; 11:11:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu yıldan itibaren pana yeni plazma serisi çıkarmayacağını duyurmuştu doğru mu ? Yani bundan sonra ST70 vs gibi bir seri çıkmayacak...

E o zaman biz boşuna bu 2013 serisi 60ların fiyatlarının düşmesini bekliyoruz.. Yeni ürün piyasaya sürülmezse, şuan piyasada ki 2013 serisi panyler üç aşağı beş yukarı hep aynı fiyatdan satılır. Stokları bitince de olay bitmiştir zaten. Yani bunların üzerine yeni model basılmazsa eğer fiyatlar oynamaz.. Hele bizim ülkede asla oynamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 27 Ekim 2013; 11:09:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Evimdeki voltaj gündüz 230-233 gece 234-237 arasinda .bugun saat 10:30 da elektrik dagitim sirketi gelip binanin girisinde ölçüm yapti. benim cihazimla ayni sonuç olan 232 volt çikti ve normal dedi.gece 237 ye ciktigini soledim gece kullanim az olduğundan yukselebilir dediler.sizce bu değerler çok mu yuksek?plazma ve kombinin maksimum kaç voltta kadar dayanikli?bu arada evim trofaya bayagi yakin

kitapçikta yada panelin arkasında güç girişinde yazıyor olması lzm
    genelde 180-240v standarttır elektronik aletlerde?

riskli bölgeye yakın gidiyor senin voltaj?
  • Beyler 1.5 ay önce panasonic TX-P65VT60E modelini aldı,ale tam bir efsane :) kuro serisinden daha başarılı,gözlemledim bir arkadaşım da lx6090 modeli mevcut pana daha başarılı..
  • quote:

Beyler bu yıldan itibaren pana yeni plazma serisi çıkarmayacağını duyurmuştu doğru mu ? Yani bundan sonra ST70 vs gibi bir seri çıkmayacak...

E o zaman biz boşuna bu 2013 serisi 60ların fiyatlarının düşmesini bekliyoruz.. Yeni ürün piyasaya sürülmezse, şuan piyasada ki 2013 serisi panyler üç aşağı beş yukarı hep aynı fiyatdan satılır. Stokları bitince de olay bitmiştir zaten. Yani bunların üzerine yeni model basılmazsa eğer fiyatlar oynamaz.. Hele bizim ülkede asla oynamaz.

maalesef şununla alakası olabilir.

http://t.co/bFxIOgrmwU

• quote:

Orijinalden alıntı: tatsumaki

arkadaşlar selam,

42stw60'da 3d izlerken tv zaman zaman 2d'ye dönüyor, sorun nerede olabilir? hemen hemen bütün dış kaynaklarda yapıyor bunu. yani pc, pioneer 3d player'da oynattığım half-sbs ve ou mkv'lerde yapıyor ama yine pioneer blu-ray playerda oynattığım 3d dvd'lerde ve kendi media oynatıcı uygulamasında yapmıyor. elimdeki hdmi kablolar çok özel veya pahalı kablolar değil, 1.3c (3d destekleyen spek bu muydu?) bantgenişliğini sağlayamaması dolayısıyla hdmi kablodan olabilir mi? veya dosyalardan mıdır? bir fikri olan, benzer bir şey yaşayan var mı?

kabloyla bi ilgisi olabilir, elbetteki 3d izlemek icin cok özel pahalı kabloya gerek yok . bahsettiğniiz sorunla hic karşılaşmadım
    ben kendi media playerini kullanıyorum öyle bir sorunla karşılaşmadım, dediğniiz gibi kablodan ya da blueray playerden yapabilir, kablo değiştirerek tekrar deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperSantorelli

Beyler 1.5 ay önce panasonic TX-P65VT60E modelini aldı,ale tam bir efsane :) kuro serisinden daha başarılı,gözlemledim bir arkadaşım da lx6090 modeli mevcut pana daha başarılı..

hayırlı olsun, güle güle kullanın,
    andy1 de gecen hafta bu incelemeyi yapmıs kücük detaylar yazmıstı yazısı cok olumlu
    cok süper detayları görüp film veya maclardan uzak kalıcağını yazıyordu
  • AHMETSELCUK A kullanıcısına yanıt
    Neden film ve maç'lardan uzak kalacağını söylemiş ki :)
  • SuperSantorelli kullanıcısına yanıt
    film ve maclarda detayın cok fazla olduğunu ve detaylara takılmaktan macı veya filmleri izleyemediğini söylemisti, kısaca cok dehşet bir panel
  • 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.