Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
178
Favori
1.750.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bimeks'in televizyonlara %30 indirimi ile 65VT60E modeli 9.624 TL ye geliyor şu anda, hala pahalı ancak benim şimdiye kadar rastladığım en iyi fiyat.
    Diğer modellerde de indirim var. 2013 Panasoniclerden almayı düşünen varsa bir baksın derim.
  • Panasonicliler yardım. Gt50yi dahili uydu alıcısıyla kullanıyorum. Tvme bilgisayarın 4+1 ses sistemini bağlayabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korcin

Panasonic plazmalarda ekrana verilen görüntüde yazı yada film altyazılarının devamında niye yatay bantlar oluşur arkadaşlar?
    Kısa bir süre kullanıp sattığım vt30 plazmada da bu sorun vardı, referans model denilen zt60 da aynı durum devam ediyor.
    Netliği düşürünce azalıyor ancak tamamen kaybolmuyor.
    Telefonla resmini çektim, umarım anlaşılır...

'_______ PANASONİCLİLER_______' '_______ PANASONİCLİLER_______' '_______ PANASONİCLİLER_______'

Aynı sorun bende de vardı ve Panasonic Türkiye ile davamız sürüyor şu anda. Önce kabul ettiler, 1 aydan fazla tamiri için uğraştılar ve zaman aşımı olunca ben iade talep ettim. İadeye yanaşmadılar ve ''Tv'de sorun yok'' diyerek eve getirdiler yasal süre aşıldıktan sonra. Bende kabul etmedim ve dava ettim firmayı.

Hemen hemen tüm Panasonic plazmalarda bu sorun var, gerçekten can sıkıcı bir durum.

• Herzaman sorunsuz çalışan hdd şimdi taktım bu yazı çıkıyor pc ye takıyorum sorun yok tv ye taktıgında bu çıkıyor nedendir bu arkadaslar ?

'_______ PANASONİCLİLER_______'
  • PANASONİC 47ETW60 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DA ARKADAŞLAR ÖNERİR MİSİNİZ ?? KULANAN VAR MI BU TV Yİ ŞU ANDA ??
  • ARKADAŞLAR BİR BİLEN YOK MU ORALARDA?
    TVNİN ARKASINDAKİ BAĞLANTILARDAN SES ÇIKIŞI NASIL ALABİLİRİM? GT50 MODEL.
  • yılların Panasonic plazmacısı ben 55vt50 mi geri vererek sony w905 LCD aldım.
    neden geri verdin derseniz arkadaşlar,benim panelim maalesef oldukça sorunlu çıktı.
    hareketli görüntülerin içinde sabit nesnelerin görüntüsünün bozulmasınımı söyleyeyim,
    10 sn de olan logo izlerinimi, optik çıkışının çalışmamasınımı, hdd lerimi tanımamasınımı,
    ve maalesef artık bu riskleri almamak adına LCD almaya karar verdim.
  • Sayın " tamerege" hayırlı olsun, iki tv de kendi markalarının amiral gemileri... Umarım beklediğinizi bulursunuz..

Senin gibi her iki tv yi kullanan birisinin bulmak zor... Rica etsek, izlemeye başladığında sony w9 u, iade ettiğin Pana vt 50 ile kıyaslayabilirmisin.. Böylece hem plazma hem de led tv kıyaslamasını da görmüş olacağız.

Hd. yayın, sd yayın, smart özellikleri, harici diskten izlenen film performansları ve pc bağlantısı noktalarında yapacağın kıyaslamalar bizi son derece memnun edecektir. Plazma tv kullanıcısı olarak özellikle sd yayında plazma ile led tv görüntü karşılaştırmalarını çok merak ediyorum. LED tv de plazma kadar başarılı mı diye.. Ve yine HD yayın karşılaştırmanı da merakla bekliyor olacağım, hd yayında plazmaların ledler kadar başarılı olmadığını düşünüyorum.. Zira başka bir yerde yazmıştım ama, bence babamım vestelinde gördüğüm hd yayın benim pioner kuromdan daha iyi ve daha izlenir duruyor. Yeni nesil plazmaları bilmiyorum tabi... Karşılaştırmalı yorumların biz sevindirecektir...

Tekrar hayırlı olsun dileklerimizle yorumlarınızı bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myehram -- 14 Ekim 2013; 16:06:59 >

• Arkadaşlar herkese iyi bayramlar.
  • Bende aranıza Panasonic 50STW60 alarak katılmış bulunuyorum.

İyi bir fiyatla 3250 ye cihazı aldım. Çok fazla izleme şansım olmadı malum Bayram tatili..

3D gözlük 1 tane çıktı içinden bakalım arkadaşlarım gelince kavga çıkmaması için 1-2 tane daha gözlük almak istiyorum.

Gözlük konusunda desteğinizi bekliyorum. Uygun olursa çok sevinirim...

Bayramdan sonra da yorumlarımı yazacağım. Hepinze iyi bayramlar.
  • roadends R kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanınız. Iyi bayramlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu panasonicin türkiyedeki fiyat politikasını anlayamadım hala;

65VT60 modeli
    ABD fiyatı 2.700 USD (yaklaşık 5.400 TL)
    TR fiyatı 10.799 TL

rakibi samsung 64F8500 modeli için
    ABD fiyatı 3.398 USD (yaklaşık 6.800 TL)
    TR fiyatı 6.499 TL

hal böyle olunca süpürüyor tabi samsung piyasayı...
    Hayırlı olsun güzel televizyon aldın.
    bende orjinal pana kapalı kutu gözlük var. satayım sana. birinin de kutusunu açtım bir saat bile kullanmadım o da sıfır sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 17 Ekim 2013; 3:12:02 >
  • korcin K kullanıcısına yanıt
    doğru panalarla ben bir de iphonenun Tr fiyatlarını anlayamadım. hele iphone 4sin fiyatını hiç anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 17 Ekim 2013; 3:08:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: roadends

Bende aranıza Panasonic 50STW60 alarak katılmış bulunuyorum.

İyi bir fiyatla 3250 ye cihazı aldım. Çok fazla izleme şansım olmadı malum Bayram tatili..

3D gözlük 1 tane çıktı içinden bakalım arkadaşlarım gelince kavga çıkmaması için 1-2 tane daha gözlük almak istiyorum.

Gözlük konusunda desteğinizi bekliyorum. Uygun olursa çok sevinirim...

Bayramdan sonra da yorumlarımı yazacağım. Hepinze iyi bayramlar.

hocam keske alırken yanında eşantiyon olarak bayram hediyesi olarak gözlük isteseydiniz, tabi satıcıdan satıcıya değişir tabiki ama, gecen hafta bi arkadaşada benim bu kullandığım modelden aldık, bana 2 tane hediye verdi, arkadaş dedi biz kalabalık aileyiz, 3d izlemek istiyoruz bize yardımcı olun dedi, 6 tane samsung aktif gözlük verdi , bende şaşırdım ama bende fazladan bi tane var zaten malum 2 kişiyiz, arkadaş bu arada 65stw60 aldı :) o kadarda olsun diyor arkadaş

Öncelikle hayırlı olsun. Bu fiyata nereden aldınız acaba? Size özel bi fiyat mıydı bir de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2200$'a 65STW60 alıyorum, TR dekilere geçmiş olsun :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 19 Ekim 2013; 18:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

2200$'a 65STW60 alıyorum, TR dekilere geçmiş olsun :p

yurtdışından alıyorsunuz sanırım ..hayırlı olsun..gümrük işi nasıl olcak?
  • yok dostum şahsım için değil, bir akrabamıza online shop göstermek amacıyla almıştım ss'i

fiyatlar gerçekten çok komik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: myehram

Sayın " tamerege" hayırlı olsun, iki tv de kendi markalarının amiral gemileri... Umarım beklediğinizi bulursunuz..

Senin gibi her iki tv yi kullanan birisinin bulmak zor... Rica etsek, izlemeye başladığında sony w9 u, iade ettiğin Pana vt 50 ile kıyaslayabilirmisin.. Böylece hem plazma hem de led tv kıyaslamasını da görmüş olacağız.

Hd. yayın, sd yayın, smart özellikleri, harici diskten izlenen film performansları ve pc bağlantısı noktalarında yapacağın kıyaslamalar bizi son derece memnun edecektir. Plazma tv kullanıcısı olarak özellikle sd yayında plazma ile led tv görüntü karşılaştırmalarını çok merak ediyorum. LED tv de plazma kadar başarılı mı diye.. Ve yine HD yayın karşılaştırmanı da merakla bekliyor olacağım, hd yayında plazmaların ledler kadar başarılı olmadığını düşünüyorum.. Zira başka bir yerde yazmıştım ama, bence babamım vestelinde gördüğüm hd yayın benim pioner kuromdan daha iyi ve daha izlenir duruyor. Yeni nesil plazmaları bilmiyorum tabi... Karşılaştırmalı yorumların biz sevindirecektir...

Tekrar hayırlı olsun dileklerimizle yorumlarınızı bekliyoruz..

w905 ile alakalı topicten alıntı yaparak ekleyelim ;

"merak eden arkadaşlarım için umarım istedikleri cevapları alabilecekleri bir yazı olur
    arkadaşlar şimdi yazacaklarım tamamen kendi fikirlerimdir; yıllardır plazma kullanan, 4 ay Panasonic 55vt50 son bir kaç gündürde
    sony w905 kullanan biri olarak kendi ekipmanım ve görüntü kalitesinden emin olduğum ve farklı yerlerde izlediğim çeşitli media larla
    bu iki tv arasındaki farkları şöyle anlatabilirim.
    ekipmanım digitürk 9502 hd kutu, sonys350 bdp, sonyps3, WD Tv LIVE media player, yamaha rx-v663 avr, birkaç farklı bd, 720 ve1080p
    mkv filmlerdir.
    genelde her yeni aldığım cihazı daha önceden belirlediğim, görüntü yada ses anlamında kendimce referans olacak media larla test ederim.
    55vt50 ve w905 içinde böyle oldu tabi.
    ilk olarak kullandığım digitürk 9502 kutu ile tv yayınlarını karşılaştırmak gerekirse bence 55vt50 burada daha iyi sonuçlar verdi,özellikle
    sd yayınlarda w905 tam anlamıyla çuvalladı, her ikiside full hd tv olmalarına ve zaten bu yayınlarda başarılı olmayacaklarını bilsemde
    w905 ten daha iyi sonuç beklerdim.vt50 burada bir adım daha önde, hd yayınlarda da durum çok farklı değil, vt50 daha başarılıydı.
    çok fazla ayar yapmadan istenen sonuç alınabiliyordu, w905 le 3 günde anca optimal bir şeyler yakaladım ama daha vt50 seviyesine
    ulaşamadım, kurcalamaya farklı ayarlar denemeye devam tabiiki.
    klasik laftır gündüz tv izlenecekse LCD alınmalı denir, ki bende bu konuda aynı düşünüyorum ama, benim salonum çok aydınlık bir salon
    olmamasına rağmen 905 ile vt50 aynı performansı verdiler. ama belki yılların getirdiği alışkanlık vt50 bana sanki daha net gösteriyor gibi geldi.
    geceleri plazmaların natürel görüntüsünden dolayı w905 daha albenili gösteriyor tabi.
    tv izlerken özellikle hareketli sahnelerde w905 daha başarılı, sony nin işlmecileri sanırım burada daha etkili çalışıyor. zaten vt50 yi geri verme
    sebeplerimden biri burada yaşadığım sorunlardı.renkler birbirine çok yakın ayırd etmek zor, w905 az daha canlı göstersede doğru renk ürettiği
    çok belli. yine hd yayınlarda çok sık izlediğim lig tv ve history channel kanallarında vt50 sanki daha net gösteriyordu. keşke ikisini yan yana
    izleyebilseydim. ps3 te fifa oynarken bir fark yoktu, yada ben farketmedim bir değişiklik hissetmedim.
    film izlemeyi severim özellikle gece, dün hava kararmaya başlayınca evde oturup 3 adet film izledim 720p ve 1080p mkv formatında.
    özellikle 1080p lerde w905 uçuyor, vt50 de bunlarda çok iyiydi ama nasıl tarif etsem her ikiside çok net gösteriyor ama w905 te entersan bir
    görüntüde derinlik ve gerçeklik hissi oluyor, tabi herkes bunu farkedebilirmi ? zannetmem ama ben bunu çok net görebiliyorum.
    siyahlar konusunda hala LCD ler plazmaları yakalayamadı bence, fakat gördüğüm en güzel siyahları veren evet bu siyah diyeceğiniz görüntüde
    w905 te var. ama karanlık sahnelerin yoğun olduğu filmlerde iyi set edilmiş olması şart, yoksa sahne kayıpları olur ama Allahtan çok karışık
    olmasına rağmen çok fazla ayar yapabilme avantajınada sahip bir tv , doğru ayar bir şekilde bulunuyor. bu arada menüler w905 te daha karışık.
    tabi bu çok fazla ayar olması ilede doğru orantılı. bu bir taraftan iyi bir taraftan kötü, ben bunlarla uğraşırım diyeni üzmez ama tersi sözkonusu
    ise mutsuz edebilir.
    bluray filmlerle yaptığım gözlemlerde hemen hemen paralel, sanki vt50 daha net gösteriyor ama o derinlik ve gerçeklik hissi sebebi ile w905 i
    ben daha çok sevdim. ses konusunda yine w905 daha başarılı ben evimdeki düzenden dolayı tv lerimi duvara monte ettirdiğim için özellikle
    vt50 burada çok kötüydü zira hoparlörleri arkasındaydı,w905 in altta olduğu için seste herhangi bir sorunum olmadı.w905 daha iyi yani.
    internet vesaire ayarları ve performansları beni çok ilgilendirmediği için bunlar hakkında bir fikrim yok, yorum yapamam. benim tv iyi göstersin
    yani asıl işini yapsın yeter. diğer şeyler teferruattır anlayacağınız.
    tüm bu anlattıklarımın ışığında, artıları eksileri ile iki farklı teknolojiye sahip oldukları halde birbirine yakın olan bu tv lerin aslında aynı fiyatta olmaları
    gerektiğini düşünüyorum. eğer 4400 tl verip almış olduğum vt50 arıza yapmasaydı başka tv aramazdım, bu arada tüm vt50 lerde bendeki
    sorunları yaşatmıyor sahiplerine, o benim talihsizliğim oldu tabiiki. yani üste 1300 tl verip aynı performansta bir tv almış olduğumu düşünüyorum.
    tabi başka kapalı kutu vt50 bulma şansım yoktu ve özellikle plazmalarda son iki yıldır artan problemlerden dolayı tekrar böyle bir sorunla
    karşılaşmamak adına LCD alayım dedim.
    fakat şu çok net, şu an piyasadaki en iyi LCD tv w905, imkan varsa alınmalı, ama benim vt50 ile aralarında genel anlamda performans olarak farkın
    olmaması aradaki 1500-1600 tl lik farka değmeyeceği anlamına da geliyor bir taraftan. tabi vt50 sıfır bulmak artık imkansız.yeni Panasonic 60
    serilerinde de ciddi anlamda sorunların devam ettiği, özellikle buzzing sorununun tavan yaptığı ve logo sorunlarının devam ettiği yazılıyor Avrupa
    ve amerikadaki forumlarda.neyse özetle w905 4500-5000 bandında olsa bence performansı ile muhakkak değerlendirilmesi gereken bir tv. alırken
    teknosada samsung 8000 philips 8007 ile yanyana izlemiştim, ve öyle karar vermiştim zira, her anlamda bu ikisinden üstündü, tartışmasız.
    umarım kafanızdaki bazı sorulara cevap olabilir yazdıklarım. "

yılların getirdiği plazma görüntüsünden vazgeçmeye çalışarak hala LCD ye alışmaya çalışıyorum.ama düşünün LCD nin en iyisi elimde,ama keşke
    vt50 im bu kadar sorunlu olmasaydı diyorum. arada fark vermemiş olsaydım canım sıkılmazdı ama, 1300 tl fark verip ancak plazmaya yaklaşabilen
    bir LCD sahibi oldum. plazmalarda sorunların son yıllarda tavan yapmış olması büyük sıkıntı, bir teknoloji nasıl geri gider anlamak mümkün değil.

• 
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.