Şimdi Ara

Panasonic TX-P50UT50E 1699 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
2.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

alınır mı sizce?

Ben şu an plazmadan başka televizyon almam en kral ledden iyi görüntüsü vardır. Bunu zamanla çevrenizde gördükçe daha iyi anlıyorsunuz. Birazdan eski teknoloji, çok yakar diye gelenler olacaktır. Bu plazma panasoniğin U serisi almışken S veya G serisini almak lazım.
  • ut serisi idare eder ama alınıyorsa en az panasonic plazmada st50 alınmalı çünkü infinite black panel var fiyatlarıda çok farklı değil ama piyasada bulması çok zor stoğa girince hemen tükeniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: iOC

100TL daha verip şunu almak daha mantıklı.

http://www.gold.com.tr/U207770/Lg-50PM6900-50inc-127Cm-600Hz-USB-Movie-Pentouch-3D-SMART-TV

1.599 TL fiyatı birkaç ay önce görmüş bir TV için çok fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 9 Nisan 2013; 12:49:59 >
  • Doğrudur, o kadar takip etmiyorum.
  • 50st50e yi bu fiyata verseler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: impressM

50st50e yi bu fiyata verseler :)

Alırım hemen:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHw

ut serisi idare eder ama alınıyorsa en az panasonic plazmada st50 alınmalı çünkü infinite black panel var fiyatlarıda çok farklı değil ama piyasada bulması çok zor stoğa girince hemen tükeniyor

mart sonu vatanda 42st50e vardı 1287 lira worde 10 taksit kart kesim tarihi geçsin dedim 2-3 gün sonra alırım fakat 2-3 günde ne tv kaldi ne o fiyat :) şu an ew de aynı tv var stokta fakat 1599 lira. 42st50e ile aynı seviyede ya da daha yeni panasonic full hd 3d plazma var mı şu an ülkemizde satışta olan yeni 2013 plazmalar hangi seri ile başlıyor panasonicte ? teşekkürler. saygılar.
  • quote:

http://www.gold.com.tr/U207770/Lg-50PM6900-50inc-127Cm-600Hz-USB-Movie-Pentouch-3D-SMART-TV

Görüntü kalitesi vasat, üzerinde sis perdesi varmış gibi tüm renkler ışıklar ve kontrast solgun gözüküyor.
    Pm 6800'den farkı bu, üstüne bu kalitesizliğe bir iki tane iyileştirme ve dokunmatik çizim ekranı koyunca 6900 oluyor.
    Kesinlikle tavsiye etmem hatta ekranı gören herkesin çok şaşıracağına eminim, teknoloki mağazalarından birindeyseniz sorun ve gerçeği görün.

Samsung 51e diye başlayan bi plazma var şu sıralar bende onu takip etmekteyim.

• en son 50 serisi var plazmada bu seride de alınabilecek modeller st50,gt50 ve en iyisi vt50 dir. alabiliyorsanız 50 inç üzeri alın hangisinizi alsanız fark etmez tr ye sharp led ler gelmediği hepside piyasadiki led leri katlar gerek siyahların kalitesi gerek tepki süresi olarak.
  • panasonic p42st30e SERİSİ KULLANICISIYIM SENESİ geldi
    metrodan 1499 tl ye almıştım tek problemi gözlüktü onuda ebayla hallettim..
    3d içerik biraz pahalı ama renk keskinliği olarak herkes tv görüntüsüne hayran plazmamı çok yakar diyorlar bende faturalarımı gösteriyorum hemen... işte bu kadar.. çok yakmıyor moduna göre takıyor..

edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemre16 -- 10 Nisan 2013; 9:16:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

alınır mı sizce?

Ben şu an plazmadan başka televizyon almam en kral ledden iyi görüntüsü vardır. Bunu zamanla çevrenizde gördükçe daha iyi anlıyorsunuz. Birazdan eski teknoloji, çok yakar diye gelenler olacaktır. Bu plazma panasoniğin U serisi almışken S veya G serisini almak lazım.

Tepli suresi kontrast bakimindan bende plazmalari begenirdim.

Yalniz Panasoni g20 serisinde cikan

Tepki suresi sorunu
    Sari yesil LAG sorunu olaylarfan sonra
    Cihazi gormeden almamayi düşünüyorum.

Yeni nesil ler bu sorunlar varmidir? Bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

Görüntü kalitesi vasat, üzerinde sis perdesi varmış gibi tüm renkler ışıklar ve kontrast solgun gözüküyor.
    Pm 6800'den farkı bu, üstüne bu kalitesizliğe bir iki tane iyileştirme ve dokunmatik çizim ekranı koyunca 6900 oluyor.
    Kesinlikle tavsiye etmem hatta ekranı gören herkesin çok şaşıracağına eminim, teknoloki mağazalarından birindeyseniz sorun ve gerçeği görün.

Samsung 51e diye başlayan bi plazma var şu sıralar bende onu takip etmekteyim.

1.735,79 TL
    Samsung 51E551 3D Smart Plazma TV (Samsung Türkiye Garantili)
    (2 adet Gözlük Hediye)
    http://www.dijitall.com/urun/samsung-51e551-plazma-tv.aspx

• Ben hepsini almak istiyorum :)
    Kalite olarak Plazmaları karşılaştırabilir misiniz?
    Veya bu işi yapan spesifik güvenilir bir site var mıdır?
  • Mutlaka ama mutlaka plazma alın. O da panasonic olsun.
    Daha gelipte hayran olmayan misafir, konu-komşu çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHw

en son 50 serisi var plazmada bu seride de alınabilecek modeller st50,gt50 ve en iyisi vt50 dir. alabiliyorsanız 50 inç üzeri alın hangisinizi alsanız fark etmez tr ye sharp led ler gelmediği hepside piyasadiki led leri katlar gerek siyahların kalitesi gerek tepki süresi olarak.

panelmi farklı bu serilerde işlemcilermi.
  • 9 aydır Panasonic TX 50 GT30e kullanıyorum
    Aldığım aydan beri elektrik faturası 100 TL altına inmedi
    Önceden ortalama 85 TL geliyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.