Şimdi Ara

Panasonic ST/GT/VT/ Plazma Serisi Turksat 4A HAzır Kanal Listesi [ HD/SD ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
25.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Panasonic ST/GT/VT50 ve 30 serisi TV ler için sıralı TÜRKSAT 4A kanal listesidir. [ Güncelleme 19/09/2014 : 00.30 ]

1 ila 120 no lu kanal aralığı özenle içeriğine göre sıralanmıştır. Ulusal, Haber, tematik, çocuk, belgesel ve müzik kanalları olabildiğince bir arada tutulmuştur.

50vt50 kendi televizyonumda tüm kanallar hızlıca denenmiştir. hiçbir sorun görülmemiştir.

Diğer yerel vb. kanallar kalanlar olarak listenin sonuna eklenmiştir.

ücretsiz kullanıma göre sıralandığından modüllü kullanıcılar ayrıca şifreli kanalları ön sıralara alıp kullanabilir.

Toplam 800 den fazla kanal vardır. taramada çıkan hiçbir kanal silinmemiştir.

VT50 İÇİN TÜRKSAT 4A KANAL LİSTESİ ( Uydu Tesisatınızda Turksat Lnb Tercihi Diseq No 1 olmalıdır. Aksi taktirde Görüntü Alamazsınız.)
    http://www.mediafire.com/download/xgzjrga9859rpux/Panasonic.VT50.Channel.List.rar

VT30 İÇİN TÜRKSAT 4A KANAL LİSTESİ ( Uydu Tesisatınızda Turksat Lnb Tercihi Diseq No 2 olmalıdır. Aksi taktirde Görüntü Alamazsınız.)
    http://www.mediafire.com/download/twq3bxvw6k5lt5s/svl.bin

VT30 İÇİN TÜRKSAT 4A KANAL LİSTESİ ( Uydu Tesisatınızda Turksat Lnb Tercihi Diseq No 1 olmalıdır. Aksi taktirde Görüntü Alamazsınız.)
    http://www.mediafire.com/download/yhhuyax54fzjo45/svl.rar

Panasonic ST/GT/VT/ Plazma Serisi Turksat 4A HAzır Kanal Listesi [ HD/SD ]

Öncelikle Panasonic Tv ler biraz daha farklı olarak USB yerine SDCARD ile yükleme yapmaktadır.

indirdiğiniz ZIP li dosya içeresindeki "svl" dosyasını temiz formatlanmış SDCARD içersine atıp TV nize takın.

TV den AV/HDMİ bağlantılarından birinde olmadığınızdan emin olun Cihazınızı TV moduna alın.

Sırasıyla Kurulum > Diğer Ayarlar > Kanal Listesi Değiştir > Kanal Listesini al Tuşlayın.

Gelen ekranda SDCARD ınız cihaza bağladıysanız ok tuşuna basın ve bir kaç sn içerisinde yüklemenin tamamlandığını göreceksiniz.

yükleme sonrasında çıkış diyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden önce TV nizin LNB/Uydu konfigürasyonunuz düzgünce ayarlanmış olduğunu varsayıyorum.
    Aksi taktirde kanal yüklemesinden sonra sinyal alamazsınız.

Eğer öncesinden zaten çalışıyorsa ve yeni frekans değişiklerinde kanallarınız gittiyse bu listeyi attığınızda kesinlikle sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Amacım bunca stresin içerisinde herkes aynı eziyeti yaşamasın birisi yaptıysa bir diğeri ondan faydalansın.

Listede şahsi zevkime göre düzenlenmiştir Beğenirsiniz beğenmezsiniz orasını bilemem. beğenmeyen varsa chansort yazılımı ile yeniden editleyip ,
    kafasına göre de düzenleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 20 Eylül 2014; 21:44:09 >

• LG için nereden bulabiliriz:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: grgdn43

LG için nereden bulabiliriz:D

maalesef evimde bi samsung birde pany var.. LG olsaydı onuda yapardım...

ama LG de kolay aslında arayüz oldukça basit Panasonic e göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: grgdn43

LG için nereden bulabiliriz:D

maalesef evimde bi samsung birde pany var.. LG olsaydı onuda yapardım...

ama LG de kolay aslında arayüz oldukça basit Panasonic e göre..

Alıntıları Göster
    Güncel...
  • quote:

Güncel...

Alıntıları Göster
    Güncel
  • quote:

Güncel

Alıntıları Göster
    Güncel...
  • quote:

Güncel...

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim Benim GT50 de de umarım uyumlu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingpinTR

Çok teşekkür ederim Benim GT50 de de umarım uyumlu olur.

Alıntıları Göster
    @sakarboy verdiğin bilgiler için teşekkürler çok yardımcı oldu ancak panasonicler SD karttan atar yazmışsın bende SD kart ile yapmaya çalıştım biraz fazla zaman harcadım :) STW60 modeli SD den yapmıyor flash bellek ile atıyor diğer arkadaşları uyarmak için yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barthobel

@sakarboy verdiğin bilgiler için teşekkürler çok yardımcı oldu ancak panasonicler SD karttan atar yazmışsın bende SD kart ile yapmaya çalıştım biraz fazla zaman harcadım :) STW60 modeli SD den yapmıyor flash bellek ile atıyor diğer arkadaşları uyarmak için yazdım

Alıntıları Göster
    sakarboy sunny cihazda nasıl yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykerasus

Sunny cihazlar hakkında malesef bilgim yok.
  • quote:

quote:

Sunny cihazlar hakkında malesef bilgim yok.

Alıntıları Göster
    teşekkürler
  • quote:

teşekkürler

Alıntıları Göster
    42GW30 kanal listesini sd karta kopyalıyorum, pc de isimlerini düzenleyip tekrar yüklemek istediğimde yüklemiyor. İsimleri değiştirip geri yüklemenin bir yolu yok mu?
  • Kanal isimlerinden bahsediyorsanız., Kanal isimlerini değiştirerek hiç denemedim,

Panasonic bu tür detaylar konusundan biraz nazlıdır. içerikle fazla oynandığından bir çok şeyi kabul etmeyebilir.
  • quote:

Kanal isimlerinden bahsediyorsanız., Kanal isimlerini değiştirerek hiç denemedim,

Panasonic bu tür detaylar konusundan biraz nazlıdır. içerikle fazla oynandığından bir çok şeyi kabul etmeyebilir.
    Buldum bir program, onunla isim değişimi yapıp kanallara digiturk, d smart gibi atlamalı kanal numarası verebiliyorum. örneğin 22 TRT 1, 25 ATV gibi istediğim şekilde sıralayabiliyorum. Programın adını unuttum eve gidince bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s k y

Buldum bir program, onunla isim değişimi yapıp kanallara digiturk, d smart gibi atlamalı kanal numarası verebiliyorum. örneğin 22 TRT 1, 25 ATV gibi istediğim şekilde sıralayabiliyorum. Programın adını unuttum eve gidince bakarım.

zaten var öyle bir program yok demiyoruzda. siz isimleri ile oynuyorum dediğiniz için ben size sorun yaşayabileceğinizi söylüyorum.

zaten bende bu sıralamayı program ile yaptım :) programın adı chansort

buda link
    http://downloads.sourceforge.net/project/chansort/ChanSort_2014-09-11.zip?r=http%3A%2F%2Fsourceforge.net%2Fprojects%2Fchansort%2F&ts=1413290710&use_mirror=netcologne

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s k y

zaten var öyle bir program yok demiyoruzda. siz isimleri ile oynuyorum dediğiniz için ben size sorun yaşayabileceğinizi söylüyorum.

zaten bende bu sıralamayı program ile yaptım :) programın adı chansort

buda link
    http://downloads.sourceforge.net/project/chansort/ChanSort_2014-09-11.zip?r=http%3A%2F%2Fsourceforge.net%2Fprojects%2Fchansort%2F&ts=1413290710&use_mirror=netcologne

Alıntıları Göster
    Konu çok işime yaradı teşekkürler.stw55 modelinde usb ilede oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: .Kara.

Konu çok işime yaradı teşekkürler.stw55 modelinde usb ilede oluyor.

Alıntıları Göster
    D-Smart HD kanallarındaki açılmama sorunu bu liste/program ile hallediliyor mu? (GW30 için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

D-Smart HD kanallarındaki açılmama sorunu bu liste/program ile hallediliyor mu? (GW30 için)

O srnin modülün ile alakalı cı+ modül alırsan acılır knallar
  • quote:

quote:

O kadarıyla uğraşamam; 1,5 sene kullandım modülü sonra frekans değişti ve kanallar gitti fec oranına bağlı olarak. D-Smart'a sorunu aktardım çözmedi. 225'ten full paket teklif ediyor şimdi almıyorum.

Modülle alakalı olması yanı sıra fec oranları ile de ilgili bir sorun. Söz konusu modülle fec oranını elle girebildiğim receiverlarda kanallar açılıyordu.
  • quote:

quote:

quote:

O kadarıyla uğraşamam; 1,5 sene kullandım modülü sonra frekans değişti ve kanallar gitti fec oranına bağlı olarak. D-Smart'a sorunu aktardım çözmedi. 225'ten full paket teklif ediyor şimdi almıyorum.

Modülle alakalı olması yanı sıra fec oranları ile de ilgili bir sorun. Söz konusu modülle fec oranını elle girebildiğim receiverlarda kanallar açılıyordu.

Dediğim gibi
    Sorunun aalı modülden kaynaklı
    Damart on hatlı fec kullanmasından bu durum mevcut.
    Kendinden uydulu cihazlar daha kapalı devre olsugundan bu durumda sinyal sorunuymuş gibi duruyor.
    Ama asıl sorun dsmart ın hatalı fec degeri kullanması.
    Bu durumuda cı+ modul işe çözebilirsiniz.

Yada harici uydu cihazı ile..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.