Şimdi Ara

PANASONIC Projeksiyonları - ANA KONU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
16
Favori
37.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Refik senin bildiğin cihaz. Sony vpl - vw200 - 22 kg lık tam bir canavar ve sınırlı sayıda üretilmiş yakut serisi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Hayırlı satışlar abi...
    Panadan devam mı yoksa bizi babasız mı bırakacaksın?

Onur ( onkal ) teşekkürler. 11 yıldır pana ile kardeş olduk. Ufukta Sony vpl-vw200 yakut serisi var ...
    Pana bi yana dünya bi yana ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: max-well

quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Haberi ben vereyim Sinan abi Sony VPL-VW1100ES almış kendisini tebrik ediyorum bu seçiminden dolayı

1000es için çok çalışmak lazım. Ama marka konusunda nokta atışı olmuş. Sony vpl-vw200 buldum. Yakut serisi . Özellikle bu seri sınırlı miktarda üretildi. Videophile cihaz. İkinci el ve ilk sahibinden. Cihaz İngiltere de. 2000 paund anlaştık satıcı ile . Tok satıcı 1 paund bile oynatnadı fiyatı. Bu fiyat için bir hafta opsiyon verdi. Sonrası için fiyat belirsiz.
    2010 yılında Almanya da bu cihazı ilk gördüğümde 2d görüntü de son nokta demiştim. Sinemadaki epikül görüntüye en yakın görüntüyü veren cihaz. Carl zeiss optik lens var. Xenon lamba kullanıyor. 800 dolar lambası naussuzun. Cihazın çıkış fiyatı 15.000 dolar. Sony nin ürettiği en prestijli 2d makine. Alabilirsem kendimi mutlu hissedeceğim ... Saygılarımla kardeşime ..

Inşallah sorunsuz bir şekilde cihazına sahip olursun.uzun zamandır peşinde olduğunu biliyordum.
    şimdiden hayırlı olsun.

Izmir den selamlar,

Turhan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onat kullanıcısına yanıt
    Turhan bey iyi temenniniz için teşekkürler. Kısmetse olsun istiyorum.

İstanbul dan da İzmir e saygılar hürmetler ...
  • Hadi hayırlısı abi..
  • max-well kullanıcısına yanıt
    Abi sony'yi duyduğumda açıkçası çok şaşırdım ama zümrüt serisini biraz araştırınca ve sende üzerine bilgi verince üstada yakışır bir makinaymış.
    Umarım olur abi senin adına çok sevinirim.

Abi fiyat ne düşünüyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkal -- 19 Şubat 2014; 9:38:16 >
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Onur ( onkal ) kardeşim yaklaşık 1.5 yıldır sony vpl-vw200 ruby serisini kovalıyorum. Ruby serisi sınırlı sayı da üretim olduğu için kurcalanmamış ve orjinal cihaz bulmak zor. Geçen ay Amerika ebay de sıfır kapalı kutu vw200 vardı. 6.850 dolara satıldı. Bu cihaz ruby serisi olsa 10.000 dolar dan aşağı satılmazdı.
    2d görüntü için alınabilecek en iyi videophile cihaz. Cihazın 800 lümen olması ışık gücü açısından düşük gibi görünebilir. Cihazın kullandığı Xenon lamba ile 1500 - 2000 lümenlik cihazları yolda bırakır. Carl zeiss lens için yoruma gerek yok zaten. Donanımsal malzeme kalitesi ve yazılımsal mühendislik açısından high end bi cihaz olduğunu biliyorum. Zira 2010 da Almanya da bu cihazın görüntü performansını izlediğim de gördüğüm görüntüyü uzun zaman unutamadım. Bu cihazı almak kısmet olursa kendimi mutlu hissedeceğim ....

Satışa çıkardığım Pana ae-1000 cihazı da forumdan kıymetini bilecek bi arkadaşa kısmet olsun. Lens bloğu tamamen cam lens kullanılmış. Uygun fiyatla vereceğim ... Saygılarımla kardeşime ...

Yeni cihazınız hayırlı olsun Sinan abi.

Müsait bir zaman da güzel bir inceleme isteriz ama, hi-end videophile bir cihazı tanıma fırsatı olur bizler için.
  • ireyal kullanıcısına yanıt
    Ali ( ireyal ) kardeşim henüz cihazı almadım. Cihaz İngiltere de. Pazarlığını yaptım ve bir hafta opsiyonum var. Bütün gayret cihazı alma çabası .... Aldıktan sonra inceleme işi en kolayı ... Saygılar ..
    en kısa sürede arzu ettiğin bu cihaza sahip olman dileğiyle max-well hocam. Bu cihaza sahip olursan 2D de bu sayfayı kapatırsın gibime geliyor
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    Serdar hocam iyi niyetin için çok teşekkür ederim. İnşallah cihazı almak kısmet olursa 2d görüntü işi senin de söylediğin gibi kapanacak .... Saygılar hocama ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max-well -- 19 Şubat 2014; 13:01:14 >
  • Öncelikle Sinan abi şimdiden hayırlı olsun adına bir an önce kavuşursun yeni cihazına

Devamında bu başlık altında AT6000, Ae1000 modellerinin yansıttığı görüntülerin çekilmiş resimlerini inceledim ve en son Ae1000'e ait olan resimlere defalarca baktım ve şakınlık içerisinde kaldım tabi kalibrasyon yapılıp yapılmadığını bilmiyordum üst serilerden beklenen bir performansa sahipti görüntüler çünkü.

Ae1000'i bir zaman sonra fırsatını bulup sevgili max-well'de canlı bir şekilde izleme ve deneme imkanı buldum. Mkv vb. formatlar dışında birde original blu-ray ile izledim çok doğru bir şekilde renk kalibrasyonu yapılmış ki gayet sorunsuz ve detaylı bir görüntü vardı devamında yine Upscalling edilmiş çok çok eski birkaç filmi de mkv formatında izledim şu an söyleyeceklerimin altını çizmek isterim verdiği görüntü üst serilerine kafa tutacak potansiyele sahipti.. Aynı zamanda hemen tüm serilerini aynı marka ve özelliklere sahip perdelerle tecrübe etme imkanım oldu. Ev sinema projeksiyonu olarak 2D'de HD görüntüyü kusursuz işleyebilen 3D aramayıp işi ekonomik yoldan çözmek isteyen arkadaşlar için kendi adıma Ae1000'i tereddütsüz tavsiye edebilirim.

Umarım bu cihaz forumdan birine gider

• Üstad süper bir cihaz bulmuşsun. Şimdiden hayırlı olsun.
    İngiltereye seyahet edip yüklenip mi geleceksin?
    Vizen varsa bence öyle yap bence. Hem bir avrupa havası almış hem de ciciyi kucağında getirmiş olursun sıkıntısız
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    Yüce ( delenium ) kardeşim samimi yorumun için teşekkür ederim ...
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Atilla dostum hayırlısı inşallah. 1.5 yıldır Sony vpl-vw200 özel serisini kovalıyorum. Sınırlı üretim olduğu için bulması zor. Sorunsuz cihaz ise kapanın elinde kalır zaten.
    Cihaz İngiltere Tottenham da. Satıcı vatandaşı Ebay de ilan açmasın diye göbeğim çatladı ikna etmek için.
    Londra da yakın bi arkadaşım var. Kısmetse bu pazar günü cihazı görmek için Tottenham a geçecek. Eski sinema sektöründen bi dostum. Projeksiyonda sorun varsa gözünden kaçmaz. Sabırsızlıkla beklemedeyim. Sorun çıkmazsa pazartesi de ödeme işlerini halledeceğim. Arkadaşta cihazı benim adıma satın alacak. İşlerimi ayarlayabilirsem İngiltere deyim inşallah ....
  • İyi iyi Sony ci olarak tek başıma kalmıştım güçlü bir transfer yapmış oldum
  • Hadi hayırlısı abi umarım istediğin gibi olur her sohbette ballandıra ballandıra anlatıyorsun bende sen kadar merak ediyorum

Bu arada kullanıcı listesi güncellenirse ae4000 listesine dahil edebilirsiniz benide
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    biz senden 6000 bekliyorduk Yüce hayırdır :)
  • Yüce kardeşim hayırlı olsun..
  • Serdar abi araya dayanamayıp çok şey sıkıştırdık özellikle plak-pikap işi bir At6000 bütçesini götürdü benden ama olağanüstü ve önemli ihtiyaçlarda peşinden doğdu. Ayrıca sınır noktasındaydı bu cihaz kısmet böyle oldu. Artık zamanla bakarız canımız sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 21 Şubat 2014; 21:30:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.