Şimdi Ara

PANASONIC Projeksiyonları - ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
16
Favori
37.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm forumdaşların mevlid kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim ....
  • slmlar panasonic at6000 modelinin perde ile en uygun izleme mesafesi nedir, bilgilendirirseniz sevinirim
  • http://panasonic.net/avc/projector/products/ae8000/positions.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Refik ( rgokdemir ) kardeşimin verdiği linkten faydalanabilirsin. Perde ölçüsü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: max-well

Refik ( rgokdemir ) kardeşimin verdiği linkten faydalanabilirsin. Perde ölçüsü nedir?

135 inc max-well hocam, refik beyin verdiği ölçüden bişi çıkaramadım net olarak şu mesafe diceğimiz bi rakam yokmudur
  • @fight_club, pana at6000 ini 135 inç perde için 425 cm ile 450 cm mesafede montajını yap. Bu ölçü projeksiyonun lensi ile perdenin yüzeyi arasındaki mesafedir. Bu mesafeden zoom yaklaşık %80 açık olacak. Bu mesafede kurulum yaparsan imaj parlaklığı 60 nits olur ki bu da oldukça iyi parlaklık seviyesi demektir. Siyah seviyesi açısından da avantajlı parlaklık elde edersin.
    135 inç perdeyi izleme mesafesi için 4.5 metre uygundur. Kolay gelsin ...
  • Slmlar perde için elite screet cine tension 2 almayı düşünüyorum.ancak bu perdeye baktığım zaman 3 çeşidi olduğunu görüyorum.bunlar cine white -cine grey ve wraith veil pana 6000 için bunlardan hangisini almam gerek? bide 1 ay kadar önce burda hdmı kablosuna dikkat etmemi cihazın her kabloyu kabul etmediğini söylemiştiniz.Kıbrıs ta çok da kaliteli kablolar olmadığından burada satışı 150 tl olan slink marka bir kablo almak durumunda kaldım(20m)Duvarda bile gayet net bir görüntü aldım daha sonradan bir problem olur mu? maxwell hocam cevaplarsan çok sevinirim
  • JS996 J kullanıcısına yanıt
    @JS996 öncelikle şuan duvarda izlemekle pana at6000 e yazık ediyosun. Home cinema için alacağın perde kontrast grey olmalı. Bütçene uygunsa elite screen tercih edebilirsin. Alternatif olarak fullscreen marka tension perde fiyat / performans ürünüdür. Kore menşeili ürün. Üst segment cihazlar için üretilmiş yüzey malzemesi görüntü de oldukça başarılı iyileştirmeler yapmakta. Yeriniz müsait ise fixed frame de düşünebilirsiniz ... Satın alırken fiyat konusunda foruma özel fiyatlar isteyin mutlaka ...

http://www.projeksiyonperdesi.com.tr/tensioned-motorlu-pmk25?ob=1&oz=6_16

Kullandığın kablo hakkında bilgim yok. Problemsiz ve iyi kablo istersen ttaf önerebilirim ..

http://www.ttafshop.com/HDMI-Kablolar,LA_717-2.html#labels=717-2

• Aydindril kullanıcısına yanıt
    Kubilay nerdesin ... Evi yeniden mi yapıyosun. Bitmedi mi ....
  • quote:

Kubilay nerdesin ... Evi yeniden mi yapıyosun. Bitmedi mi ....

Buralardayız abi. Valla biraz öyle oldu gibi Beklemedeyiz halen... Araya hep bir şeyler giriyor bir türlü fırsat bulamadık. Ama yapıcaz az kaldı abi.

Fırtına öncesi sessizlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydindril -- 14 Şubat 2014; 22:08:18 >
  • Aydindril kullanıcısına yanıt
    Antalya nın fırtınası kasıp savurur ... Hadi bakalım kolay gelsin ... Selamlar Antalya ya ....
  • quote:

Antalya nın fırtınası kasıp savurur ... Hadi bakalım kolay gelsin ... Selamlar Antalya ya ....

Filmleri biriktiriyoruz bakalım. İzlemiyorum hiç birini bilerekten

sağol abi, sana ve herkesede selamlar ...
  • Dostlar şuan kullandığım panasonic pt-ae1000 cihazım upgrade nedeniyle satılıktır. Sadece İstanbul içi satıştır. Cihazın bu topikte bolca ekran görüntüleri mevcut. Fikir vermesi açısından inceleyebilirsiniz. Tüm kalibrasyon ayarları yapılmış. Cihaz orjinal - vidası bile sökülmemiştir ... Forumdan bi arkadaşa kısmet olsun. İlgilenenler pm den bilgi alabilirler ...
  • Sinan abi düşündüğüm şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rgokdemir -- 17 Şubat 2014; 23:29:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • max-well kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar abi...
    Panadan devam mı yoksa bizi babasız mı bırakacaksın?
  • acaba ne geliyor
  • Haberi ben vereyim Sinan abi Sony VPL-VW1100ES almış kendisini tebrik ediyorum bu seçiminden dolayı
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Oooo
    4k ya direk geçiş demek
    Hayırlısı olsun
    Yakışır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rgokdemir

Oooo
    4k ya direk geçiş demek
    Hayırlısı olsun
    Yakışır..

cemo62 şaka yapıyor bence okadar para verilir mi yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Haberi ben vereyim Sinan abi Sony VPL-VW1100ES almış kendisini tebrik ediyorum bu seçiminden dolayı

1000es için çok çalışmak lazım. Ama marka konusunda nokta atışı olmuş. Sony vpl-vw200 buldum. Yakut serisi . Özellikle bu seri sınırlı miktarda üretildi. Videophile cihaz. İkinci el ve ilk sahibinden. Cihaz İngiltere de. 2000 paund anlaştık satıcı ile . Tok satıcı 1 paund bile oynatmadı fiyatı. Bu fiyat için bir hafta opsiyon verdi. Sonrası için fiyat belirsiz.
    2010 yılında Almanya da bu cihazı ilk gördüğümde 2d görüntü de son nokta demiştim. Sinemadaki epikül görüntüye en yakın görüntüyü veren cihaz. Carl zeiss marka optik lens var. Xenon lamba kullanıyor. 800 dolar lambası namussuzun. Cihazın çıkış fiyatı 15.000 dolar. Sony nin ürettiği en prestijli 2d makine. Alabilirsem kendimi mutlu hissedeceğim ... Saygılarımla kardeşime ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max-well -- 18 Şubat 2014; 21:59:48 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.