Şimdi Ara

PANASONIC Projeksiyonları - ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
673
Cevap
17
Favori
33.712
Tıklama
Giriş
    4 Mesaj

astramastra kardeş ben de yeni at6000 e aldım fakan cihaz hakkında hiçbirşey bilmiyorum.Bucihaza uygun perdenin ne olacağı cihazın nereye motte edileceği vs vs.. konuyla ilgili yardımını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    |
    |
    astramastra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Müsait olduğumda ararım.
    |
    |
    TV:•SAMSUNG 75Q90R REMOTE: •LOGITECH HARMONY 900 PROJEKSİYON: • PANASONIC AT6000@TTAF 96250 15mt. PERDE: •SCREEN PRO 266*149 FIXED FRAME AVR: •PIONEER SC-LX90 SUSANO @ LOOKAB OPTIRIUS POWER CABLE HOPARLÖR: FRONT: M&K S150 THX ® ULTRA@LOOKAB XTRILIUS CORE 4 CENTER: M&K S150 THX ® ULTRA@LOOKAB XTRILIUS CORE 4 SURROUND: M&K SS150 THX ® ULTRA SUB: ATLANTIC TECHNOLOGY 452PBM THX ® REFERANCE + M&K MX 350 MKll THX ULTRA 2@ LOOKAB PRINILIUS POWER CABLE PLAYER: •OPPO BDP-95EU@ LOOKAB OPTIRIUS POWER CABLE DATA STATION:IOMEGA iCONNECT @WD ELITE 1TB ; SEAGATE FREE AGENT 1.5TB ; SEAGATE GO FLEX 2TB AKIM KORUYUCU: •MONSTER HTS 5100 FOTO: •NIKON D7000 UYDU: •NOVACOM SPYBOX 4K S11 PLUS / DIGITURK HD OTO: •AUDI A6 GSM: iPhone 7 -128 Gb
  • Yarbay
    5203 Mesaj

öncelikle AT6000 hayırlı olsun, mesajınızı yeni gördüm, Refik belki aramıştır ama özetle projeksiyonu kullanacağınız oda ölçüleri nedir,izleme mesafeniz ne olacak ? Bu konuda bir sınırlamanız yoksa
    4.5 mt - 6.5 mt arası bir mesafede 3 mt lik fixed frame (sabit çerçeveli) bir perde sizi gayet tatmin eder,perde olarak ayıracağınız bütçeye göre değişmekle beraber Elite Screen,Specta gibi markaları tercih edebilirsiniz. Projeksiyonda Lens shift (lens kaydırma) özelliği olduğu için tam orta dan perdeye yansıtma gibi bir zorunluluğunuz yok ayrıca. Mode olarak ben cinema 2 modunu kullanıyorum
    gerçi sağolsun sevgili max-well bir kalibrasyon yaptı ama öncesinde de bu modu kullanıyordum.
    |
    |
    JS996 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim. refik kardeş az önce aradı.istediğim bazı şeylerde ne yapmam gerektiğini söyledi.bu benim ilk projeksiyonum konuyla ilgili ilk deyemim olacak.Geçen hafta türkiyede orjinal panasonic 3d gözlük aramama rağmen girdiğim bir dükkandaki satcı kendisinin sattığı aktif 3d gözlüklerin de hiçbir farkı olmadığını boşuna panasonic gözlüklere daha fazla ücret ödememi söyledi ve bana s line marka 3d aktif gözlüklerden sattı.Satıcı doğru mu söylüyor yoksa görüntüde farklılıklar olabilrmi?
    |
    |
    astramastra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Aydindril

sagol sinan abi :). daha gerci 1-2 hafta surecek kurmam. tabii ki paylasirim resimleri kurunca odayi ;).

Kubilay kurulum bitmedi mi ...
    |
    |

Orijinalden alıntı: max-well

quote:

Orijinalden alıntı: Aydindril

sagol sinan abi :). daha gerci 1-2 hafta surecek kurmam. tabii ki paylasirim resimleri kurunca odayi ;).

Kubilay kurulum bitmedi mi ...

Abi yılbasindan sonraya kaldi, malum isler uzun suruyor :) kismetse ocak ayinda acilisi yapacagiz :))
    Intel i7-3970x Extreme Edition @4.5GHz | ASUS Rampage IV Extreme 2011 X79 | G.Skill 16GB (4x4) RipjawsZ 1866Mhz CL9 | Samsung 860 EVO 500 GB SSD | 2x OCZ Vertex 3 120 GB SSD | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC Edition | Corsair AX1200i 80Plus Platinum 1200w | Cooler Master HAF X 942 Black Edition| Cooler Master MasterLiquid 240L | Pioner BDR-S06XLB 12x Blu-Ray Writer | SteelSeries Rival 110 Mouse | Tuncmatik Newtech Pro 1 KVA 1/1 Online UPS | Epson Stylus Photo PX830FWD | Logitech Z-5500 5.1 | Sennheiser RS-220 Kulaklık | ASUS VG278HR 27" 3D Nvidia Vision 2 LED | 100 TB Orjinal Blu-Ray Arşivi |
  • Binbaşı
    1296 Mesaj

Küçük çaplı açılış kokteyli fena olamaz ....
    |
    |
    Aydindril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Küçük çaplı açılış kokteyli fena olamaz ....

:)) olabilor abi kurdela felanda koyabiliriz . Bende arsivi yeniden duzenliyorum, simdiden izlenecek filmleri ayarliyorum bakalim.
    Intel i7-3970x Extreme Edition @4.5GHz | ASUS Rampage IV Extreme 2011 X79 | G.Skill 16GB (4x4) RipjawsZ 1866Mhz CL9 | Samsung 860 EVO 500 GB SSD | 2x OCZ Vertex 3 120 GB SSD | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC Edition | Corsair AX1200i 80Plus Platinum 1200w | Cooler Master HAF X 942 Black Edition| Cooler Master MasterLiquid 240L | Pioner BDR-S06XLB 12x Blu-Ray Writer | SteelSeries Rival 110 Mouse | Tuncmatik Newtech Pro 1 KVA 1/1 Online UPS | Epson Stylus Photo PX830FWD | Logitech Z-5500 5.1 | Sennheiser RS-220 Kulaklık | ASUS VG278HR 27" 3D Nvidia Vision 2 LED | 100 TB Orjinal Blu-Ray Arşivi |
  • Binbaşı
    1296 Mesaj
    2014 yılı tüm dostlara sağlık - huzur ve bol kazanç getirsin. Bol filmli ve müzikli günler....

|
    |
    262 Mesaj
    quote:

2014 yılı tüm dostlara sağlık - huzur ve bol kazanç getirsin. Bol filmli ve müzikli günler....

Sinan bey bende pt ae 8000 kullanıyorum yakında 15-20 gün içinde philips bdp 9700 bluray oynatıcı gelicek almanyadan cihaz geldikten sonra serdar beydeki gibi arkadaşları misafir etsem şu benin panayada bi ayar cekseniz olurmu acaba hep beraber güzelde vakir geciririz keyifli bi sohbet olur ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman! -- 1 Ocak 2014; 18:52:46 >

• Binbaşı
    1296 Mesaj

Emre bey pm gönderdim ....
    |
    |
    Ottoman! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    bizimkisi pana değil gerçi
    Audio/Video: Amfi:Denon AVR-X3400H, B.M.C. S2, Front :PMC Twenty5 23, Monitor Audio Shadow50 /25 -Sub:JL Audio E-112 - Player: Teac NT503 Streamer Dac, Himedia Q10 Pro 4k Medya Player, PlayStation 4 pro, Sony UBP-X700 4K UHD Bluray Player, Proj./Perde : EPSON EH-TW9100W; FULLSCREEN 221x125 cm Fixed Frame Perde TV: Sony 65XF9005 4K UHD Kablo: Vovox İnitio Speaker Cable 2x3,5m - AR Referance 2x5m Speaker Cable, Inakustik Star Speaker Cable - Audioquest Sub-3 Subwofer Cable - Optirius Power Cord ve Silent Wire Seri8 Power Cord - Accuphase ASL-15G - QED Reference Digital Coaxial Audio Cable 3m - Techlink Wires XS ve Wires CR interconnect cable , Monster, Hama, AR, TTAF HDMI digital interconnect cable - Monster HTS-1000 ve AQ Niagara 1000 Akım Korumalı Priz
  • Binbaşı
    1296 Mesaj

Attilla dostum sana ilk ziyareette epson a gerekeni yaparız ...
    |
    |
    aticus3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bir ayarda ben rica etsem üstad
    |
    |
    max-well kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    max-well

bi ayarda ben istesem çok olmaz diğmi
    |
    |

Sayın @max-well bizim epsonları 4k gibi yapacak profesyonellik gerektirmeyen ayar varmıdır? Varsa paylaşırsanız bu gariban epsoncuyu çok mutlu edersiniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: max-well
    Projeksiyon: EPSON TW 9000 W & EPSON Projeksiyonları - ANA KONU , Perde:Elite Screens R135WH1 ezFrame Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdesi (135" 16:9 AR)
    Audio/Video: Amfi:Pioneer SC-1223, Front:Dali İkon 7 Mk2, Center+Sw+Surround not coming soon, Player:Pioneer BDP-150, Monster HDP 750G Akım Korumalı Priz Kablolar: Supra PLY 3/4S, Merlin Tarantula MK6 Mains Cable, Wireworld Chroma™ 7 HDMI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,646
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.