Şimdi Ara

Panasonic P46ST30E görüntü çok puslu, yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    son teknosa kampanyasında Panasonic p46st30e aldım
    satıcı arkadaş ile baya konuştuk, müdürünün bu konulara çok ilgili olduğunu, uzun uzun araştırıp bu tv yi aldığını söyledi.
    daha sonra müdür ile görüştük, teknoloji ile baya alakalıyım ve satış sektöründe uzun süre çalıştım.
    baya konuştuk, özelliklerini falan anlattı, ben de hakimim sordum falan bayağı, özellikleri uyguladı teşhirdeki ile, samsung marka alacaktım ama bunda karar kıldım.
    orada da internetten baktım evde de, kullananların alayı memnun bu tvden. müdürden fazla o yorumlara güvenerekten aldım.
    diyeceksiniz ki madem gördün niye soruyosun şimdi? tabi o esnada full hd demo oynuyor unutmamak lazım. neyse

dün servis kurulumunu yaptı.
    daha önce lg nin 720 plik yani normal hd olan lcd si vardı.

sanırım bu tv hayal kırıklığı yarattı bende ilk izlenimlerde.

karşı komşuda samsung 40C6000RW lcd var, ama normal kanallar bile cam gibi bu silik.
    tamam lcd plazma farkı olacak ama onda renkler resmen gözüne giriyor adamın, parlaklık falan muhteşem.
    inşallah bilmediğim yerleri vardır da söylersiniz.
    sıkıntı gerçekten.

3 boyutunu bilmiyorum deneyemedim.
    netlikte fazla sıkıntı yok ama parlaklık falan çok puslu, karanlık geldi.
    bütün ayarlarını bızıkladım ama görüntü silik gibi bi garip yani.

acaba değiştirip samsung 46" plazma mı alsam, o da aynı mıdır ekran özelliği olarak, illa o parlaklıklarda alabileceğim alet en büyük boy 42" lcd lerde mi oluyor?

müdür ile cuma görüşücem, cevaplayabilirseniz sevinirim

• yardımcı olursanız sevinirim
  • plazmalar daha mat olur lcd ye göre, kişisel zevk meselesi. belli ki senin gözler lcd nin canlılığına alışmış garipsiyorsun. Cıvıl cıvıl renkler istiyorsan lcd ile değiştir plazma yı ele.
    bende samsung plazma var salonda, son 2-3 sene içinde samsung atak yapmadıysa panasonicin plazmaları daha iyidir samsung dan yani illa plazma diyorsan panasonic in üst modelini al.
    senin kendi gözlemin ve gözlerin başkalarının gözleri yorumlarından çok daha önemlidir bunu da unutma.
  • samsungun 51d550sini canlı olarak gördüm, ledler kadar parlak ve canlı bir görüntü veriyor. 1500cd ışık şiddetinden bahsediyor teknik özelliklerinde. tabii bunun yansıması da 350w a çıkabilen güç tüketimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: striders

arkadaşlar merhaba
    son teknosa kampanyasında Panasonic p46st30e aldım
    satıcı arkadaş ile baya konuştuk, müdürünün bu konulara çok ilgili olduğunu, uzun uzun araştırıp bu tv yi aldığını söyledi.
    daha sonra müdür ile görüştük, teknoloji ile baya alakalıyım ve satış sektöründe uzun süre çalıştım.
    baya konuştuk, özelliklerini falan anlattı, ben de hakimim sordum falan bayağı, özellikleri uyguladı teşhirdeki ile, samsung marka alacaktım ama bunda karar kıldım.
    orada da internetten baktım evde de, kullananların alayı memnun bu tvden. müdürden fazla o yorumlara güvenerekten aldım.
    diyeceksiniz ki madem gördün niye soruyosun şimdi? tabi o esnada full hd demo oynuyor unutmamak lazım. neyse

dün servis kurulumunu yaptı.
    daha önce lg nin 720 plik yani normal hd olan lcd si vardı.

sanırım bu tv hayal kırıklığı yarattı bende ilk izlenimlerde.

karşı komşuda samsung 40C6000RW lcd var, ama normal kanallar bile cam gibi bu silik.
    tamam lcd plazma farkı olacak ama onda renkler resmen gözüne giriyor adamın, parlaklık falan muhteşem.
    inşallah bilmediğim yerleri vardır da söylersiniz.
    sıkıntı gerçekten.

3 boyutunu bilmiyorum deneyemedim.
    netlikte fazla sıkıntı yok ama parlaklık falan çok puslu, karanlık geldi.
    bütün ayarlarını bızıkladım ama görüntü silik gibi bi garip yani.

acaba değiştirip samsung 46" plazma mı alsam, o da aynı mıdır ekran özelliği olarak, illa o parlaklıklarda alabileceğim alet en büyük boy 42" lcd lerde mi oluyor?

müdür ile cuma görüşücem, cevaplayabilirseniz sevinirim

Benzer seyleri bende yasadim...bu lcd-plazma gecis sendromu...
    Ben 64d8000 i sattim bu anlattiginiz yuzden...
    Eger icinize sinmiyosa hemen degistirin...Bu sendrom sizin pesinizi birakmiyacaktir :)
    Al lcd yi sinema modunda plazma ayarinda izle... Bir lcd ile plazmanin "dogallik" kivaminda film izlersin ancak plazmayla lcd canliliginda film izleyemezsin...

• İlk izlediğimde bende aynısını düşündüm ama daha sonra bendeki gw30 dahili alıcısı ile izlemeye başlayınca fikrim değişti yani kullanılan receiver ve ara bağlantı kablolarınında iyi olması gerekiyor..kendi alıcısı ile SD izliyorum demekki dsmart veya digiye geçsem tadından yenmeyecek :)
  • görüntü modlarında normal-sinema-dinamik-oyun gibi seçenekler var.Özellikle oyun ve dinamik modlarında renkler yeterince canlı ve parlak.Bana göre led ve CDl lerin renkleri gereğinden fazla canlı.En doğal renkler plasmada.bence seçimin doğru.Zamanla alıştıktan sonra lcd lere bakmazsın bile...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.