Şimdi Ara

Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.126
Cevap
83
Favori
413.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: har3

pm1de videoda elle iso beyaz dengesi yapabiliyormuyuz?

Çekimden önce ayarlama şansınız var. Çekim esnasında bir çok makinede olduğu gibi ayarlara müdahele edemiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonicbluepearl

quote:

Orijinalden alıntı: cortextm

Bugün hayyamdan 45mm 1.8 + hood aldım. Om-d + Battery grip + 45mm 1.8 (hood ile) kombinasyonu görmeniz lazım, kameranın şekli şemali değişti resmen Birde hand strap gelecek o gelince işin şekil kısmını bitirip artık fotoğraf çekmeye başlayabilirim

45mm 1,8'e 720TL mi diyorlar yoksa o sadece internet fiyatı mı?

Aynen hocam 720 ye taksit yapiyorlar. Hood ile 810 tl taksitli fiyati.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkal76

Hayırlı olsun, güzel bir portre lensi.
    Güle güle kullan, örnekleri en kısa zamanda bekliyoruz.

Teşekkürler Ali bey örnekleri en kısa sürede eklerim
  • İmajları olympus viewer 2 ile raw to tiff yaptıktan sonra ps de imaj boyutlandırma yaptım. Bence renkleri gayet güzel, boyutu küçük, ayrıca ekonomik bir lens. Hızlı ve tutarlı netlemesi var. 1.8 den itibaren keskin. M43 için ilk 5 'ten biri bence zuiko 45mm 1.8.

• quote:

İmajları olympus viewer 2 ile raw to tiff yaptıktan sonra ps de imaj boyutlandırma yaptım. Bence renkleri gayet güzel, boyutu küçük, ayrıca ekonomik bir lens. Hızlı ve tutarlı netlemesi var. 1.8 den itibaren keskin. M43 için ilk 5 'ten biri bence zuiko 45mm 1.8.

Hocam bu programın 3'üncü sürümü çıktı geçenlerde... Güncellemek isterseniz...

http://support.olympus-imaging.com/ov3download/index/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 15 Mayıs 2013; 23:30:43 >

• hayyam da 45mm için kare parasoley bulunabilir mi peki? gördünüz mü hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oem84

hayyam da 45mm için kare parasoley bulunabilir mi peki? gördünüz mü hiç?

Hayyamdan 90 tlye aldim ben ustad.

• 90 TL çokmuş yav
    ebayda 12-15$ civarında satılıyor. orlara bakınayım en iyisi 2 haftada gelir sadece
    teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: oem84

90 TL çokmuş yav
    ebayda 12-15$ civarında satılıyor. orlara bakınayım en iyisi 2 haftada gelir sadece
    teşekkürler hocam

Orijinali 40 dolar civari ama yan sanayi ayni isi gorur. Turkiye fiyati malesef giydirmeli.

• Ohaaa, E-PM1 fotozeynepte 629tl olmuş, bedava valla, 3. sistemim olmayacak olsa kesin alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_rion80

Ohaaa, E-PM1 fotozeynepte 629tl olmuş, bedava valla, 3. sistemim olmayacak olsa kesin alırdım

İYİ fiyat ama taksit yok cazip deil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydenz -- 17 Mayıs 2013; 15:44:55 >
  • quote:

Ohaaa, E-PM1 fotozeynepte 629tl olmuş, bedava valla, 3. sistemim olmayacak olsa kesin alırdım

Müthiş fiyat ! Yurdışı fiyatı da bu bunun. Alınabilecek en iyi kompakttan daha iyi imaj kalitesi verir. Giriş seviyesi D-slr'a denk imaj kalitesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

Müthiş fiyat ! Yurdışı fiyatı da bu bunun. Alınabilecek en iyi kompakttan daha iyi imaj kalitesi verir. Giriş seviyesi D-slr'a denk imaj kalitesi var.

Kompak makine yerine tercih edilebilir çok iyi fiyat. 800 ISO ya kadar giriş seviyesi DSLR lar kadar başarılı ama sonrasında bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahmurat

quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

Kompak makine yerine tercih edilebilir çok iyi fiyat. 800 ISO ya kadar giriş seviyesi DSLR lar kadar başarılı ama sonrasında bozuluyor.

e 600 liralık makinede bozulsun artık ama 1600 de kullanılabilir gibi.

• Forumdaki araştırmalarım sonucunda ve bilgili arkadaşların tavsiyeleri sayesinde istediğim türden olan E-PM1'i sipariş verdim kargoda şu an gelmesini heyecanla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: UslanmazUmut

Hayırlı olsun... aramıza hoş geldiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 17 Mayıs 2013; 23:36:34 >
  • Teşekkürler sizin değerlendirmelerinizin de tercih etmemde çok faydası oldu.Takibe devam daha öğrenecek çok şeyim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: UslanmazUmut

Teşekkürler sizin değerlendirmelerinizin de tercih etmemde çok faydası oldu.Takibe devam daha öğrenecek çok şeyim var

Öyle ise umarım sizi memnun eden bir ürün ile buluşmanıza sebep olmuşumdur. Bekleyelim ve görelim yorumlarınızı...
    Bu arada bir yanlışık olmadı ise hepsiburada'da kampanya bitmiş ve 1.300 TL fiyat koymuşlar !!!
    http://www.hepsiburada.com/liste/olympus-pen-e-pm1-12-mp-35-ekran-dijital-fotograf-makinesi-flash-mzuiko-digital-14-42-ii-r-kit-/productDetails.aspx?productId=ftaynszpenep1m&categoryId=60002029

Fiyat: 1.101,61 TL +KDV
    KDV Dahil : 1.299,90 TL | Peşin fiyatına 12 x 108,32 TL

Gerçi bu fiyat da anormal olmuş. Bence hatadır düzeltirler. Fotozeynep PL3'ü 1200 TL'ye mi ne satıyordu sanırım !..
    -
    Kampanyanın sürdüğü siteler :
    http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=7475
    ve
    http://www.ekopasaj.com/olympus-pen-mini-e-pm1-m-zuiko-digital-14-42-ii-r-kit-fl-lm1-flas-siyah-sandisk-16-gb-class-10-kart-hediyeli_301118.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 18 Mayıs 2013; 13:08:46 >

• quote:

SilverEfex Pro2 trial bitene kadar arşivden abanmaya devam (:

Om-d + Pentax 50mm 1.4 @1.4 + SilverEfex Pro 2 Edit by Salih AKYÜZ, on Flickr

Arkadaşlar selam, bende Olympus Pen E-PM1 almış bulunmaktayım

Aşağıdaki arka tarafı yok eden portre fotoğrafları çekmeye daha çok meraklıyım, fiyat/performans olarak bu makineye hangi lens ve adaptörü önerirsiniz acaba? Bir de yedek batarya tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLauDio_1907 -- 20 Mayıs 2013; 2:04:54 >

• PL3 + 40-150mm R
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.