Şimdi Ara

Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !.. (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.123
Cevap
83
Favori
413.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: listera_ovata
    Umarım hoşgeldim:)

Hoş gelmişsiniz... Güzel fotoğraflar getirmişsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

Orijinalden alıntı: synchro

Flickr sayfasi acilirsa guzel olabilir ama dh adi altinda acilanlar pek tutmuyor disardan fotograf gelmedigi icin

DH adını ne yapalım ki daha. Gelmek isteyenler var ise şöyle buyurabilirler...

http://www.flickr.com/groups/m43turkiye/
    -
    Ayrıca 700 TL'ye PM1 satılıyor. Bence kaçırılmaz fırsat. Hatta iddia ediyorum bu fiyata sıfır olarak bundan iyi fotoğraf kalitesi veren makina yoktur !

http://www.hepsiburada.com/liste/olympus-pen-e-pm1-12-mp-35-ekran-dijital-fotograf-makinesi-/productDetails.aspx?productId=ftaynszpenep1m&categoryId=60002029

Katıldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı:
    hoşgeldiniz usta o taşın üstündeki nedir? nasıl bir mahlukattır öyle, ben görsem onu değil fotoğrafını çekmek üstüme yürüyecek korkusuyla 5 metre öteden geçer giderim

Hoşbulduk. Aslında amacım kelebekti ama diğer arkadaş daha hızlı davrandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

http://www.olympuspen.com/
     Panasonic & Olympus m43 Kullanıcıları- OM-D, Pen & G serisi !..

Pusuya yattım bekliyorum özellikleri bu arada;

Features:
    • New design inspired by original PEN F
    • 1/8000s Mechanical Shutter
    • Precise Flash Sync with 1/320s and built-in flash
    • 9fps Sequential Shooting
    • 3-inch Articulated (Tilting) Display
    • Touch Focus and Shutter Release
    • Small Target AF
    • 5 Axis Image Stabilization
    • 16MP Live MOS
    • TruePic VI Image Processor
    • Built-in Wifi
    • QR Code Connection
    • Remote Shutter Release via Smartphone
    • Remote Viewing and Touch AF via Smartphone
    • GPS Capability
    • 2 x 2 Dial Control with custom lever
    • Focus Peaking
    • Interval Shooting with Time Lapse Video
    • Live Bulb with Histogram

http://www.mu-43.com/

http://www.dpreview.com/previews/olympus-pen-ep5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 13 Mayıs 2013; 9:11:53 >

• 75mm den bir cimcime

• Köyde bir düğüne fotoğraf çekmeye gidebilirim. Pm1+ 45mm + 12-50 ve tripod var. Nelere dikkat etmeliyim rezil olmak istemiyorum? Akşam ve gündüz olacak.
  • hocam eğer fotoğrafçı olarak sizi atadılarsa aile tanıdıkları lens değiştirmemeye bakın. 12-50 size esnek kadraj sağlayacağı gibi akşam vakti kısık diyafram değeri size sıkıntı çıkarabilir. flaşınızı yanınıza almanızı tavsiye ederim. eğer 45mm ile takılırsanızda bazı durumlarda, özellikle toplu çekimlerde kadraj olarak sıkıntı yaşarsınız.
    sizin yerinizde olsam 45mm ile kadraj sıkıntı yaşıyacağıma 12-50 ile takılırım paso ve isoyu arttırırım. iso yu auto ya getirin ve 800 ile sınırlayın.
    hareketli bir ortam olacağı için tripod çokta işinizi görmeyebilir boşuna taşımış olursunuz.
    yedek kart mutlaka alın
    birde çekeceğiniz birkaç kareyi önceden kafanızda şekillendirin (gelin çiçeği, çiçeği atma anı gibi)
    araya birkaçda video sıkıştırın güzel olur
    iyi eğlenmeler
    havada kötü gibi ona göre giyinin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oem84 -- 13 Mayıs 2013; 16:03:05 >

• @oem84 iyi tavsiyeler bunlar bunlara ek olarak ilave edeyim yedek pil alın. Mevcut sizi yarı yolda bırakabilir.

@*Ubeyd* son kare olmuş kardeşim tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cortextm -- 13 Mayıs 2013; 23:22:15 >
  • evet pili unutmuşum teşekkürler
  • hızlıaldada 700e düşmüş pm1 ama yine hepsiburada daha iyi
  • Ama hızlıalda 55 liralık çanta hediyesi var. Bende hızlıaldan almıştım ama tripod hediyesi vardı pek zararım yok. Gerçekten fiyatını en çok hakeden makine şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

Ama hızlıalda 55 liralık çanta hediyesi var. Bende hızlıaldan almıştım ama tripod hediyesi vardı pek zararım yok. Gerçekten fiyatını en çok hakeden makine şuanda.

25cm makro mesafesi dediniz ben bu makineyle telefonun ekranında video çekebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: har3

quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

Ama hızlıalda 55 liralık çanta hediyesi var. Bende hızlıaldan almıştım ama tripod hediyesi vardı pek zararım yok. Gerçekten fiyatını en çok hakeden makine şuanda.

25cm makro mesafesi dediniz ben bu makineyle telefonun ekranında video çekebilir miyim?

Wifi yok olmaz maalesef. Makro için özel lens var ondan alabilirsin dehşet bir şey ama.
  • Bugün hayyamdan 45mm 1.8 + hood aldım. Om-d + Battery grip + 45mm 1.8 (hood ile) kombinasyonu görmeniz lazım, kameranın şekli şemali değişti resmen Birde hand strap gelecek o gelince işin şekil kısmını bitirip artık fotoğraf çekmeye başlayabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: cortextm

Bugün hayyamdan 45mm 1.8 + hood aldım. Om-d + Battery grip + 45mm 1.8 (hood ile) kombinasyonu görmeniz lazım, kameranın şekli şemali değişti resmen Birde hand strap gelecek o gelince işin şekil kısmını bitirip artık fotoğraf çekmeye başlayabilirim

abim hayırlı olsun :) çok güzel bir lens, güle güle kullanın, makinenin bir fotoğrafını görmek isteriz o haliyle

• pm1de videoda elle iso beyaz dengesi yapabiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Ubeyd*

quote:

Bugün hayyamdan 45mm 1.8 + hood aldım. Om-d + Battery grip + 45mm 1.8 (hood ile) kombinasyonu görmeniz lazım, kameranın şekli şemali değişti resmen Birde hand strap gelecek o gelince işin şekil kısmını bitirip artık fotoğraf çekmeye başlayabilirim

abim hayırlı olsun :) çok güzel bir lens, güle güle kullanın, makinenin bir fotoğrafını görmek isteriz o haliyle

Hand strapsiz hali su kardesim;

http://www.flickr.com/photos/salihakyuz/8740535612/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun, güzel bir portre lensi.
    Güle güle kullan, örnekleri en kısa zamanda bekliyoruz.
  • quote:

45mm 1,8'e 720TL mi diyorlar yoksa o sadece internet fiyatı mı?

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.