Şimdi Ara

panasonic hdc-80 daha ucuz alternatif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, abimin çalıştığı kurumda panasonic hdc-80 video kamera vardı ama kayboldu (veya çalındı) ve yenisi alınması gerekiyor. internetten baktım 1250 tl civarı. Bunda daha ucuza 1920x1080/50p video çekimi yapabilen, 160 gb sabit disk sürücülü 30 x optik zum usb ile bağlanabilme ve şarj olabilme,Hdmi çıkışı olan bir video kamera varmı. varsa hangisini önerirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

arkadaşlar, abimin çalıştığı kurumda panasonic hdc-80 video kamera vardı ama kayboldu (veya çalındı) ve yenisi alınması gerekiyor. internetten baktım 1250 tl civarı. Bunda daha ucuza 1920x1080/50p video çekimi yapabilen, 160 gb sabit disk sürücülü 30 x optik zum usb ile bağlanabilme ve şarj olabilme,Hdmi çıkışı olan bir video kamera varmı. varsa hangisini önerirsiniz.

Merhaba, elimdeki HDC-SD80 kamerayı satıyorum. ilgilenirseniz haberleşelim. Sahibinden sitesine ilanı yeni verdim gün içinde aktif olur herhalde...
    Cihaz sıfır temizliğinde. yedek pil, seyahat şarjı ve panasonic canta ekstraları var. Ayrıca 5 yıla uzatılmış garantisi mevcut. 4.5 yıl garantili cihaz.

buradan bakabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-panasonic-hdc-sd80-full-hd-kamera-5-yil-garantili-107312377/detay/

• teşekkürler, abime haber veriyim. eğer henüz yeni bir makine almadılarsa ve bunu almayı düşünürlerse size mesaj atarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.