Şimdi Ara

Panasonic Fs 10-11-16-18-30 Serisi İnceleme Ve Paylaşım Merkezi (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.109
Cevap
0
Favori
61.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende fs30 kullanıcısıyım çok memnunumm sorusu olana yardımcı olabilirim:)
  • Fs 30 güzel gerçekten de... Ama fotoları wide 16:9 cekmek lazımmış. Tv ye aktarınca veya laptopta kare olması güzel olmuyor.
  • Vincent. Ben mov olan videoları yine mov a dönüştürerek 3/1 e kadar küçültebiliyorum. Ama hala en iyi formatın ne olduğuna karar veremedim. Görüntüden taviz vermeden. Sen keşfedebildin mi?
  • Benide FS 11 ile eklersen sevinirim.

Makinemden memnunum çekimleri net ve kaliteli.Mesela makro modunu çok sevdim.Makro görüyordum ama kullanmıyordum pek bilmiyordum.Öğrenince çok hoşuma gitti gerçekten.Sizin payşalımılarınızı görünce sanki benimkiler daha kötü geliyor kendime.Yani ben makineyi tam verimli kullanamıyorum galiba.Ayarlarmalarını tam yapmıyorum galiba.Mesela iso ayarı filan pek bilgim yok.Görüntüyü çekerken bazen bozulma oluyor.Hassasiyet çok galiba biraz oynasam hemen görüntü kayıyor.Bu durumu çözmek istiyorum.Makinemden görüntüyü alabileceğim en kaliteli biçimde almak istiyorum.Değişik ortamlarda makineyi nasıl ayarlamam gerektiği konusunda yardımlarını önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden Teşekkürler herkese.
  • Biraz resim paylaşalım değil mi?

Panasonic Fs 10-11-16-18-30 Serisi İnceleme Ve Paylaşım Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 4 Aralık 2010; 18:11:30 >
  •  Panasonic Fs 10-11-16-18-30 Serisi İnceleme Ve Paylaşım Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Destan70 -- 28 Kasım 2010; 13:59:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Vincent. Ben mov olan videoları yine mov a dönüştürerek 3/1 e kadar küçültebiliyorum. Ama hala en iyi formatın ne olduğuna karar veremedim. Görüntüden taviz vermeden. Sen keşfedebildin mi?

hocam önceki sayfada verdiğim yöntemden memnunum ben açıkçası... Total video converterden mov'a çeviriyorum.. bir önceki sayfada resimli açıklamıştım.
  • merhaba arkadaşlar.
    şu anki makinem samsung s760. kendisi gayet başarılı çekimler yapıyor ama gerek kalem pilli oluşu gerekse kalın kasası nedeniyle yeni bir makine alma ihtiyacı hasıl oldu.en yakın zamanda ben de f10 f11 ya da f30 almayı düşünüyorum.

şu an bimeks benzeri bir kampanya bekliyorum. umarım kısa sürede yaparlar.

bu arada konuyu açan ve makine hakkında olumlu intibalar verecek paylaşımlar yapan arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavYMortaR -- 13 Aralık 2010; 13:47:47 >
  • Çok teşekkürler.

Umarım kampanyalar fazla bekletmez.
  • Tetikteyim şuan, bimeks daha yeni yapmış tekrarlıyacağını sanmam, elemana soracaktım yemek molası verdi 5 dkya gelir dedile 5dk bekledim gelmeyince çıktım. Teknosa da ise 1 dene kalmış teşir ürünü 299tl almak istemedim, elektroworld de ise 349tl, bimeks de 359tl, bimeks.com da ise 338tl. diğer mağazalara gitmedim daha.
    FS10 cu arkadaşlardan kampanyaları bildirmeleri dileğiyle :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 28 Kasım 2010; 21:46:29 >
  • ya bi de bu fs10/fs11 ile fs30 arasında zoom ve megapixel farkı dışında galiba diyafram farkı da var. fs10 ve fs11 de bu 2,8 iken fs30 da 3,3'e çıkmış.
    aslında ben zoom ve megapixel açısından daha üstün olduğu ve arada pek fiyat farkı olmadığını hesaba katınca fs30 almak daha mantıklı diye düşünmüştüm ama 3,3'ü görünce fikrim değişti. gerçi zoom üstünlüğü sadece 3mp de oluyor. siz ne diyorsunuz bu konuda?
  • fs30 farklı zaten.
  • arkadaşlar birşey soracağım ya fs 30 makinemi yeni aldım daha ilk şarjını bile bitiremedim toplamda 50-60 foto çektim fakat bir diş olarak gösteriyor bataryayı bu kadar az mı gidecek yani 100 foto çeksem şarj bitecek o zaman bu iş moralimi bozdu
  • Makine yeni olduğu için muhtemelen menüler arasında baya dolaşmışsınızdır. Video kalitesine bakmışsınızdır vs. vs.

Şarj ettikten sonra mı 50-60 foto? İçinde ki şarjı ile mi?

Eğer her şey normal ise 50-60 az bir rakam. Ama bataryaları aletler 3. şarjdan sonra tam performans vermeye başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 29 Kasım 2010; 22:50:25 >
  • Annemin makinesi fh1 yani fs10 bu makinede foto çektikten sonra otomatik olarak foto üstüne tarih ekleme ayarı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Makine yeni olduğu için muhtemelen menüler arasında baya dolaşmışsınızdır. Video kalitesine bakmışsınızdır vs. vs.

Şarj ettikten sonra mı 50-60 foto? İçinde ki şarjı ile mi?

Eğer her şey normal ise 50-60 az bir rakam. Ama bataryaları aletler 3. şarjdan sonra tam performans vermeye başlıyor.

resimden çok menülerde dolaştım zaten o ney bu ney diye bi arkadaşımda fujifilm almıştı oda ilk şarjını ettikten sonra batarya göstergesi sağlıklı değildi ama sonra kendine geldi herhalde çok kurcalamaktan oldu napalım öğrenene kadar kurcalıcaz
  • arkadaşlar dün vatan computer'e gidip makineleri inceledim. içlerinde batarya yoktu o yüzden menülerde gezinme şasım olmadı.
    fs10 ve fs11'in kasaları güzel kaliteli ama fs30'un kasası biraz daha dayanıksız gibi geldi bana. fs30'un lensi fotoğraflarda göründüğünden de büyükmüş ayrıca.
    fs30'u incelerken tezgahtarla biraz konuştuk. ne için alıyosun filan dedi. ben de ileride slr'ye geçicem şu an amatör çekimler için alıyorum yani daha ziyade öğrenmek için dedim. o da panasonic i boşver sana olyumpus verelim dedi. hem panasonic'in slrsi yok dslr var dedi. ayrıca hangi markayla başlarsan onunla devam etmek istersin dedi. hem olyumpus amerika ve rusya da birinci, türkiyede fazla duyulmamış dedi. tezgahtar taktiği mi acaba diye düşünürken anlattığım model geçen yıl ödül aldı getiriyoruz bitiyor bugün 2 tane daha getirdik dedi. tabi yalan da olabilir ama olympus da kurulduğundan bugüne lens üreten bir firma sonuçta. açıkçası aklımı çeldi. ileride profesyonel fotoğrafçılığı düşünmeyecek olsam fazla takılmazdım. panasonic'in gerçekten slrsi yok mu?
  • vatanda fs10 284 lira görünüyor..ama 30kasım bugün sonmuş..bende yeni öğrendim..yakın olanların bilgisine buraya okuyan varsa tabi :S
  • malesef sadece world karta 5 taksitte geçerli.
  • nasıl ya..peşin olmuyo mu peki..bende istanbuldaki bi arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum da :S
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.