Şimdi Ara

PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
546
Cevap
24
Favori
66.524
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    334 Mesaj
    Vay be. LV61 modelini bu konudaki mesajlara istinaden satın almıştım. Sanırım 2014 senesiydi. Halen kullanmaktayım. Daha yeni bıçak değiştirme uyarısı vardı. Sanırım bıçakları değiştirme zamanı geldi. Nereden bulabilirim, fikri olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ES-LV61 modelini kullanıyorum yedek elek ve bıçak almak istiyorum ES-LV65 modeli ile birebir uyuşuyor mu acaba?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    710 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wellwet

Bunun pilini nerden buluruz? Benimki 7 sene kadar oldu artık şarjı pek gitmiyor, açtım pilini değiştirmek kolay sadece bulabilmek lazım?
    Hiç mi pili biten, değiştiren olmadı
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Binbaşı
    1236 Mesaj
    lv-65 in folyosunda ufak bir delik oluştu değiştirmem lazım,bıçak değiştir uyarısı daha gelmedi,değiştirmişken bıçaklarınıda değiştireyimmi? Yedek parçaları nerden temin edebilirim? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.
    |
    |
    arkdaşlar bunun yedek bıçağını nerden bulabilirz nete baktımda pek göremedim
    |
    |
Reklamlar
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.