Şimdi Ara

PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
24
Favori
71.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: Murbycato

Merhaba, braun 9 serisi 9260s kullanıcısıyım. Malesef sürekli ıslak-jel ile tıraş olunca bozuldu ve 1 sene oldu henüz. Ve yeni makine almak zorundayım çünkü garanti belgelerine dair hiçbir şeyi bulamadım. Forumda cok yorum okudum. Panasonic en cok konuşulan ve övülen memnun eden gibi görünüyor. Panasonic es lv 65 — es lv6n arasında kaldım, braunun jelli performansından memnundum ancak her tıraş sonrası yıkamadan dolayi (sözde %100 su geçirmez) bozuldu anladığım kadarıyla. Öğrenmek istedigim eğer bu Panasonic lerden herhangi birini alırsam ve yine sakalımdan dolayi jelli tıraş olacağım için herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım Braun gibi cabuk bozulur mu? Bir de hangisini tavsiye edersiniz ? Biraz uzun oldu kusura bakmayin , yardımcı olursanız memnun olurum.

LV65 var bende uzun süre jel ile kullandım sorun yaşamadım. Şimdi kuru traş oluyorum ama her traştan sonra yıkıyorum. 2 yıl kadar oldu alalı bir sorun yaşamadım.

Hocam teşekkür ederim bilgilendirme için 2 sorum olacak

1 Jelli kullandığınız zaman sinekkaydi performansindan memnunmusunuz yani pürüzsüz yapıyor mu

2 Boğaz ve çene altı bölgesindeki sakal çok uğraştırıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murbycato M kullanıcısına yanıt
    Her iki sorunun cevabı da EVET. :) Çene altı ve boğaz biraz uğraştırıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok uzun araştırmalarım sonucu bugün GittiGidiyor KoçMedikal satıcıdan 805 TL' ye 25 TL worldpuan hediyesiyle ES-LV6N modelini satın aldım. Bir kaç günlük bir indirimmiş bu satıcıyla görüştüm. Ürünün Yeni satış fiyatı eldeki stoklar bitince 1.100 liraymış arkadaşlar herkesin bilgisi olsun. Benim ürün iki güne gelir heralde.

Bu arada bir not olarak belirteyim hali hazırda Braun 790 - cc4 kullanıcısıyım ve memnun değilim. O yüzden ikinci bir masraf ederek bu makinayı satın aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ysf -- 7 Mayıs 2018; 10:38:42 >
  • lv65 ile la93-k arasında ne fark var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

lv65 ile la93-k arasında ne fark var?
    la93te yıkama ünitesi var.

• Arkadaşlar yılbaşı indirimi veya ak cuma indirimi ülkemizde ne zaman başlar? lv65 almayı düşünüyorum.
  • quote:

Arkadaşlar yılbaşı indirimi veya ak cuma indirimi ülkemizde ne zaman başlar? lv65 almayı düşünüyorum.
    Bu modeli takip ediyorum ama enteresan, bir-iki haftadır fiyatlar bir iniyor bir çıkıyor..En düşük 610 Tl ye Ankarada Small diye biyerde vardı ama taksit yok veya 3 taksitti..Ertesi gün baktım 800-900 TL ye fırlamış?
    N11 indirim gününde kuponla 640 Tl oldu sanırım ama yine taksite vade vardı..
    Bazı yerler 1000 Tl üzeri satıyor..Ne varsa bu modelde enteresan dalgalanma var..
    Yedek parça zaten problem...Panasonic Türkiye desteği yok..İstanbul eminönünde yıllardır Tıraş makineası satan bir yer vardı..Artık panasonic modeller satmıyor..Birkaç düşük model var gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 13 Kasım 2018; 21:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul_s

Bu modeli takip ediyorum ama enteresan, bir-iki haftadır fiyatlar bir iniyor bir çıkıyor..En düşük 610 Tl ye Ankarada Small diye biyerde vardı ama taksit yok veya 3 taksitti..Ertesi gün baktım 800-900 TL ye fırlamış?
    N11 indirim gününde kuponla 640 Tl oldu sanırım ama yine taksite vade vardı..
    Bazı yerler 1000 Tl üzeri satıyor..Ne varsa bu modelde enteresan dalgalanma var..
    Yedek parça zaten problem...Panasonic Türkiye desteği yok..İstanbul eminönünde yıllardır Tıraş makineası satan bir yer vardı..Artık panasonic modeller satmıyor..Birkaç düşük model var gibi..

Alıntıları Göster
    Small da bende 610 tl fiyatı gördüm,alayımmı almıyayımmı diye düşünürken fiyat birden 861 tl olmuş,esnaflarda ticaret ruhu diye bir şey kalmamış,dolar bahane edilse oda şu an düşüşde,günlük fiyatlarla oynamanın amacı nedir anlamış değilim,en iyisi pusuda bekleyip fiyatın en dip yaptığı bir zamanda almak istenen ürünü almak.
  • sensei111 S kullanıcısına yanıt
    Fiyatların aşırı düşük olması da problem? Acaba sahte mi, garantisiz mi vs düşünüyor insan..
    Fiyatın aşırı yüksek olması da ayrı problem? 1300 Tl gibi satanlar da var?
    Farklı ürünler mi var nedir anlamadım
  • Az önce koç medikal e lv65 siparişi verdim,bana türkiye dağıtıcısı olduğunu,garantili ve faturalı bir şekilde gönderdiklerini söyledi.
  • quote:

Az önce koç medikal e lv65 siparişi verdim,bana türkiye dağıtıcısı olduğunu,garantili ve faturalı bir şekilde gönderdiklerini söyledi.
    Türkiye dağıtıcısı olabilirler ama yedek parca var mı diye sorun yok diyecekler sanırım :)

Birkaç yerde Pedek parça olarak bir set satılıyor ama emin değilim

Panasonic WES 9025 ES-LA93 ES-LA83 ES-LA63 Yedek Başlık---bu mudur acaba tıraş makinasının bıçak+eleği?

Koç Medikal bir adet Tıbi Malzeme satan yer var ama bu Panasonic satan Koç medikal farklı sanırım..İletişim bilgisi, web adresi varsa yazarsanız ben de bir konuşayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 15 Kasım 2018; 22:53:19 >
  • Koç Medikal-salih Erbay

İletişim Bilgileri

Adres: Hamidiye Caddesi, Doğubank İşhanı Bodrum Kat:No:2 / c Sirkeci, Fatih, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 522 2779
    Teşekkür, Doğubank İşhanı bildiğim yer...
  • quote:

Koç Medikal-salih Erbay

İletişim Bilgileri

Adres: Hamidiye Caddesi, Doğubank İşhanı Bodrum Kat:No:2 / c Sirkeci, Fatih, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 522 2779
    Zamanında gittigidiyordan sipariş vermeden önce koç medikalın dükkanına gidip makineyi yerinde gördüm ve o şekilde sipariş verdim. Makineyi faturası ile beraber elden bana verdiler. Değişik marka makineler de vardı. Doğu bankta iki dükkanları vardı. yedek parça satmıyorlar. Servisten isteyebilirsiniz demişlerdi.

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Servis yok ki Panasoniğin? Problem bu..Haydi makinayı aldık..Yedek parça kim nereden getirecek?

Koç medikal ithal ediyor olabilir ama servis desteği vermemesi onu Distribitör yapmıyor maalesef

Sitesinde Folyo+Bıçak seti WES9032 Amozonda 60 USD=320 TL
    Türkiyeden temin zor,servis te bunu sağlamıyor zira tahtakalede bu işleri yapan bir bayi artık Panasonic ürünleri satmıyor (birkaç numune var ancak) Panasonic Türkiyeden çekildiği için

https://www.panasonic.com/tr/consumer/kisisel-bakim/erkek-tiras-makineleri/es-lv65.html

https://www.amazon.com/Stainless-Cutter-WES9032Y-Panasonic-WES9032/dp/B00YACPDGK?th=1
  • quote:

Az önce koç medikal e lv65 siparişi verdim,bana türkiye dağıtıcısı olduğunu,garantili ve faturalı bir şekilde gönderdiklerini söyledi.
    Merhaba, tıraş makinesi geldi mi? Yorumlarınızı bekliyorum..
  • Uzun zamandır elektrikli tıraş makinesi kullandığım için kullanımı zor olmadı,şarjı boş olarak geldiğinden önce şarj ettim,yaklaşık 50 dk civarı sürüyor,devir hızı 14000 olduğu için hiç zorlanmadan sakalları kesebiliyor,daha önceden braun 790cc ve son olarakda braun 9260s kullanan biri olarak brauna göre çok çok memnun kaldım,hele braunun son çıkardığı 9260s den hiç memnun kalmadım,işi bilen biri olduğum halde çene altlarını temizlemekte ve üst dudak alımında çok zorlanıyordum,lv65 yorumlarım için daha erken,biraz daha kullanıyım ileride daha teferruatlı yorumlarım. Bu makineyi kullananlara soracaklarım:1-makineyi sensörlümü yoksa sensörsüzmü kullanmalıyım? 2-kuru tıraş oluyorum,bu yüzden tıraştan sonra eleği çıkarıp içini fırçayla temizliyorum,braun 9260s yi ayda bir sıvı sabunla yıkayıp kurulayıp yağlardım,bunadamı aynısını uygulayayım? Kullanıcıların yorumlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensei111 -- 20 Kasım 2018; 3:55:7 >
    İlk yorum için teşekkür..ben de Braun en son modellerinden almıştım..Tahriş etmiyor diyordu ama kullanıp iade ettim zar zor..Boyun-Çene altları uğraştırıyordu..

Panasonic biraz daha güçlü gibi, bir videoda boyunu da rahat alıyor..

ALıp almamak konusunda kararsızım..O kadar para verip memnun kalmamak var..Al kullan memnuniyet garantisi olsa keşke.Avrupada oluyor böyle durumlar..Ama bizde aldın kullandın cildin uymadı, hijyen sağlık malzemesi diye geri almıyorlar (Tüketici kanununa eklemişler maalesef)
    Gel gelelim yüzü kesmeyen Mach 3 ile rahat tıraş olmaya başladım.Fakat onda da ilk orjinal jilet çok uzun gidiyor ama yedek kartuşlar çöp!!Tam bir reklam, pazarlama tekniği, kartuşlar maalesef orjinali gibi kesmiyor..Ve fiyat olmuş 30 Tl mach 3 ün..Makine almak daha mantıklı gibi..

**Makinenin kendi temizleme modu olması gerek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 20 Kasım 2018; 21:46:31 >
    lV65 aldım ben de..Güzel makine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 30 Kasım 2018; 19:58:53 >
  • Makineniz hayırlı olsun,şu ana kadar memnuniyetim devam etmekte.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.