Şimdi Ara

PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
24
Favori
71.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Amazon.com da Panasonic ES-LV6N modeli yok. Bıçakları da yok. Panasonic lv65 model ile bunun arasında fark var mı? Panasonic lv65 modeli ve bıçakları amazon.com da bulunabiliyor.
  • ilkbilir İ kullanıcısına yanıt
    65 modelinde kılları toplayan plastik parça 6n modelinde sarı renkli metale dönüştürülmüş. iki ince şiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürker 6n ye karar verdim. Arkadaşın sorduğu gibi yedek parça bulabilecek miyiz bu model için

• Yedek parça şu an için sadece Amazon.comda. Uzun süre ihtiyacınız olmaz. O zamana kadar da belki tercihinizi değiştirirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

65 modelinde kılları toplayan plastik parça 6n modelinde sarı renkli metale dönüştürülmüş. iki ince şiş.

Peki dostum birde, lv95 modeli var. Amazon da satılıyor. Bu modelde ne fark var?

@avantis
  • ilkbilir İ kullanıcısına yanıt
    Bilgi sahibi değilim. Galiba temizleme istasyonu var. Arkadaşın biri hissedilir fark yok demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Bilgi sahibi değilim. Galiba temizleme istasyonu var. Arkadaşın biri hissedilir fark yok demişti.

İlgine teşekkürler dostum. Siz hangi makinayı kullanıyorsunuz?
  • es lv65

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lv65 bıçak indirimde varmı bireylerde. Amazon a baktım ama hiç alışveriş yapmadım oradan. Kafam karıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Lv65 bıçak indirimde varmı bireylerde. Amazon a baktım ama hiç alışveriş yapmadım oradan. Kafam karıştı.

En son amazonda bıçak ve elek seti 42 $ dı.

• Türkiye ye gönderi yapan bir satıcı yazarmısın. En Uygun 58 usd buldum onda da Türkiye gönderi yok

• Arkadaşlar aşağıdaki linkteki modeli almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

http://www.stoklumarket.com/Panasonic-ES-LF51-S803-Profesional-Tras-Makinesi,PR-159.html

Braun ve philipsin bazı modellerini kullandım daha önce 2si de çok tahriş yaptı, uzun süredir jilet kullanıyorum ancak jilet de sık tahriş yapıyor.
    Bu makina yeterli midir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrBilgin -- 18 Haziran 2017; 22:25:17 >
  • Arkadaşlar benim Panasonic ES LV-61 ile ilgi bir sorunum var.

Makineyi yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, artık düzgün çalışmamaya başladı. Makineyle sakalımı alır almaz bıçaklardan biri sallanmaya başlıyor, bazen ikiside sallanıyor ancak makineyi boşta çalıştırınca düzgün çalışıyor. bunun sebebi batarya olabilir mi arkadaşlar, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Makineye o kadar para verdik ömrü 3 yıl olmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfallen

Arkadaşlar benim Panasonic ES LV-61 ile ilgi bir sorunum var.

Makineyi yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, artık düzgün çalışmamaya başladı. Makineyle sakalımı alır almaz bıçaklardan biri sallanmaya başlıyor, bazen ikiside sallanıyor ancak makineyi boşta çalıştırınca düzgün çalışıyor. bunun sebebi batarya olabilir mi arkadaşlar, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Makineye o kadar para verdik ömrü 3 yıl olmaz diye düşünüyorum.

Elek ve bıçakları yenilediniz mi?

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Hiç yenilemedim. Sanırım bıçakları değiştirmediğim için hata ettim.
  • quote:

Hiç yenilemedim. Sanırım bıçakları değiştirmediğim için hata ettim.

Elek 2 yıl, bıçaklar yılda bir kez yenilenmeli. Bende 2.5 yıl sonra her ikisini yeniledim ama bence en fazla 2 yıl sonra yenilenmeli.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Sizi gene rahatsız edeceğim ama yedek parçaları internetten araştırdım bulamadım siz nereden aldınız?
  • quote:

Sizi gene rahatsız edeceğim ama yedek parçaları internetten araştırdım bulamadım siz nereden aldınız?

Biraz yukarıda cevabı var. Amazon dan adım ben.

• quote:

Lv65 bıçak indirimde varmı bireylerde. Amazon a baktım ama hiç alışveriş yapmadım oradan. Kafam karıştı.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00FMBGA3I

Ben de bunu almayı düşünüyorum.

Başka yerde yok zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00FMBGA3I

Ben de bunu almayı düşünüyorum.

Başka yerde yok zaten.

Amazon.com da da var ama burada kargo bedava olması sebebi ile daha uygun.

Düzeltme: Türkiye'ye teslimat yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 20 Haziran 2017; 15:7:38 >

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.