Şimdi Ara

Panasonic ES-LF51-S803 Tıraş Makinesi 399,90₺

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://m.epttavm.com/item/41839925_panasonic-es-lf51-s803-4-baslikli-islakkuru-tiras-makinesi

Tıraş makinesi düşünenler için iyi fiyat. Avantajix ile 7 ₺ daha geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Panasonic almanızı tavsiye ederim 10 yıldır kullanıyorum saç sakal kesme makinasını evladiyelik diye almıştım dedikleri gibi çıktı fiyat uygunsa alınır 10 yıldır aynı bıçak var üzerinde hala aynı keskinlkte

• quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Panasonic almanızı tavsiye ederim 10 yıldır kullanıyorum saç sakal kesme makinasını evladiyelik diye almıştım dedikleri gibi çıktı fiyat uygunsa alınır 10 yıldır aynı bıçak var üzerinde hala aynı keskinlkte
    Kesinlikle. Tıraş makinesinde Panasonic 1 numara.

• Evet ben de 4 senedir 8243 kullanıyorum. Bıçağı ve eleği değiştirin diye uyarı verdi bit kaç kere. Ama halen ilk günkü gibi çok iyi traş ediyor. Yedek bıçak ve elek seti almıştım duruyor. Belki bit kaç seneye değiştiririm.

• Dostlar, Braun 5 Series almayı düşünüyordum ama bu cihazı görünce gözlerim bayram etti. Fiyatı, özellikleri ve görünüşü harika. Ama bazı yorumlarda eski nesil olduğu için bataryasının azalmış/ölmüş olabileceğini ve parça sıkıntısı olduğunu söylüyorlar. Sizce bunda doğruluk payı var mı ? Ayrıca Braun 5 Series mi daha mantıklı yoksa bu cihaz mı ? Teşekkürler.
  • 5 yıldır var bende bundan. Bi ara her yerde tükenmişti, yeniden satışa koydular. 3 4 yıl önce Elek bıçak seti tr de bulunmuyor, Panasonic dandik bi elektrik firmasına yönlendiriyor, onlarda makine parası istiyordu.

• memur kurtaran.
    memur olsam alırdım kesin, ama traş zorunluluğu yok , gerçi sakal düzeltmek için lazım olabilirdi ama bu kadar pahalıya gerek yok , sinbo'dan devam
  • snowtger kullanıcısına yanıt
    Braun 5 serisi ve panasonic var bende panasonic 3 yılın sonunda elekte açılma oldu yedek parça bulamadım makineyi doğubanktan almıştım oradada bulamadım fakat elek değişse hala çok iyi cihaz braun 5 serisi içinde kötü diyemem oda gayet güçlü yaklaşık 1 yıl olacak ilk günkü gibi
  • 7 yıl önce , o zamanın ucuz modeli olan esrl-21 modelini almıştım...hala mükemmel traş yapıyor. 4,5 günlük sakalı bile sorunsuz alıyor...berber usturası kıvamında püzüsüz traş yapıyor...mach 3 falan hikaye...1 kere pili öldü , evdeki şarjlı pillerle değiştirdim, bunun dışında hiç sorun çıkarmadı...

yurarıda bahsi geçen makinayı alsammı diye düşündüm ama evdeki esrl21 hala sorunsuz çalışıyor diye vazgeçtim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehby -- 29 Temmuz 2018; 17:19:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.