Şimdi Ara

Panasonic 55VT30 hareketli pembe mor noktacıklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir arkadaşa güvenerek görmeden teşhirden 55VT30 almış bulunmaktadıyım.

Teşhirde sadece 1 ay çalışmış ve çok uygun olan fiyatı beni cezbetmişti.

Servis TV'yi kurduktan sonra ekran yanması sorunu olduğunu gördüm. Karıncalı ekranda yarım saate kadar çalıştırdım logolar birazda olsa azaldı sanki.

Ancak fotoğraflardaki tuhaf sorunun ne olduğuna dair en ufak bir bilgim yok.

TV'nin üst tarafında "normal" "oyun" ve "dinamik" modda görülemeyen ancak en çok sinema modunda ve birazda THX mod unda gözüken yanıp sönen hareketli pembe mor pikseller var.

Normal yayın izlerken dikkat çekmiyor ancak siyah zeminde beyaz yazılarda ve özellikle kaydırma çubuğunu çalıştırdığımda TV'nin üst tarafında ve özellikle sağ üst köşesinde rahatsız edici bir görüntü oluşuyor. Ve bu durumun sinema ve az da olsa thx modunda oluşup diğer modlarda gözükmemesini anlayamıyorum. (kontrast parlaklık ayarlarıyla alakası yok)

Albani üstad panle çöp müdür? (TV 274 saat kullanılmış ve 36 kez açılıp kapanmış bu arada. Bip süresinde canına okumuşlar galiba panelin:((

Aldığım mağaza şehir dışında ve gerçekten çok uygun bir fiyata aldığımdan iadede etmek istemiyorum. Bu sorun geçici olabilir mi?

Ürün tamiri için servisemi başvurmalıyım 30 gün geçmeden iademi etmeliyim karar veremedim...

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.