Şimdi Ara

Pana 42et50e nasıldır?1500tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kullanım amacı gunluk sd yayını cogunlukta tv ızlemek. Pc baglayıp nette dolanmak ve ps3 baglama amaclı.Smart ozellıgı onemlı değıl... Yayın kalıtesı nasıl olur dıgıturk baglıı olacak cıhazda

• Ben 3-4 aydir kullaniyorum. 1450 ye aldim. Hicbir sorun yok. Pc yi hdmi ile baglayip 1080p oyun oynuyorum. Super. Menu gecirleri lg ve philipse gore 100 adim onde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Yayın kalıtesınden memnun musunuz?sd-hd yayınlarda?
  • Yayin kalitesinde hicbir sorun goremedim. Gayet iyi. Isik sizmesi vs gibi seyler piksel gibi sorunlar yok bende. Hdmi pcye takar takmaz goruyor. Ayara gerek yok. Aynisekilde internetide. Usbden filmde izledim. Bazi filmlerde takilmalar oldu. Ama o takilmalar pc de izlerkende oldu. Takilmalari tvde goruntu ayarlarindan duzelte biliyorsun. Takilma olmuyor. 3d gozluk olmadigundan deneyemedim.

• 42et50'yi o fiyat nerden buldunuz söylediğiniz fiyata 42ET5 var o model olmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan_kilic

42et50'yi o fiyat nerden buldunuz söylediğiniz fiyata 42ET5 var o model olmasın ?

1599mus uzaktan 0 diye okumusum;) dun vatandan aldim 1600e kapali kutu gelicek soylenene gore.bakip gorecez

• 42ET50 candır 2012,nin en klas makinelerinden birisidir ama gelin görün ki hak ettiği değeri bulamamıştır.
    Samsung yada lg olsun bla bla blaa...
    Uydusu yokmusta ıçinden gozluk çıkmıyormusta falan filan
    Sizlere 40es6340,larinizla mutluluklar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.