Şimdi Ara

Pamukkale - Karahıyıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2-4 mayıs 2 kişi denizli'de olacağım. Karahıyıt bölgesindeki termal otellerin havuzlarını dışarıdan kullanabiliyor muyuz? Ya da bu otellerden birinde konaklayan arkadaşlardan tavsiyelerini alabilir miyim? Hangi oteli tavsiye edersiniz konaklama için?

• 2-4 Mayıs'ta açık olur mu bilmiyorum ama geçen sene Temmuz ayında dışarıdan gelip belirli bir ücret karşılığı kullanabiliyorduk.
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    hangi otel mesela?
  • otellerde günlük kullanım konsepti vardır.

Konsept genel olarak, otelde kalmayan misafirlerin, otellerin belirlediği sınırlar ve ücret dahilinde otelin imkanlarından yararlanılmasıdır.

Pamukkale'deki hemen hemen her otel bunu uyguluyor, ama konseptleri farklı.

Kimisi sadece havuz hamam, sauna vs. veriyor, kimisi masajlı vs. li paket sunuyor, kimisi yiyecek - içeceği de kapsayan bir paket oluşturmuş bu tamamen otelin politikasına göre değişkenlik gösterir

ama her otel bu uygulamayla otele misafir kabul ediyor.

Karahayıt bölgesinde hemen hemen hepsinde kalmış birisi için : Doğa Termal, Polat Termal, Collossae tavsiye edeceğim otellerdir, zaten diğerleri kalite olarak düşükler

Pamukkale içinde: Richmond, Lycus'lar, Nish Pam termal ve Hiera Park tavsiye edilir.
  • hocam apartlar var fiyat olarak baya uygundular. 2-3 yıl önce Kaan Apart Otel de kaldım ben 5 gün, oda da küvetten biraz büyük havuz var, tesis bahçesinde de havuzu var ama salaş bi yer, benim gibi fakirlere hitap ediyor
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Doğa Termal’i epey incelemiştim. Otelin mimarisi bile bir ilginç. Yorumlar da epey olumlu. Termal için deneyeceğim. Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.