Şimdi Ara

Palmolıve Duş Jeli 500ML Havlu Hediye Kargo Bedava 9.90tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
4
Favori
9.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• http://www.hepsiburada.com/palmolive-erkek-dus-jeli-energizing-500-ml-p-HBV0000042FH9

9,9 a da aynı havlu hediye olan var.Çok satan sıralamasında verdiğim ürün var ama çeşitlerini kullanmadım.Hangisi iyi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netkral42 -- 28 Mayıs 2017; 0:8:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3tl ye nivea aldıktan sonra bunlar sıcak gelmiyor . Bu üründe sıcak değil bana göre.

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    yorumlara göre havlu güzel 9.90 lık olan alınır tabi hepsiburada yorumları 5 tl karşılığında yazdırmış da olabilir orası da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 28 Mayıs 2017; 0:12:37 >
  • Anasayfa da 1 alana 1 bedava kısmında çıkıyor bu ürün. Sepete 2 adet eklenmeli yazıyor ekleyince fiyat 2 katına çıkıyor.

• Geçen sene 2 taneye havlu ediye edip bu fiyata satıyorlardı, Havlular aynı havluysa güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Anasayfa da 1 alana 1 bedava kısmında çıkıyor bu ürün. Sepete 2 adet eklenmeli yazıyor ekleyince fiyat 2 katına çıkıyor.

dur bak iş degişir o zaman
  • hb 5 tl çek vermiş ne alınır bilmiyorum ki marka kısıtlı
  • 1 tane aldım tşk ederim
  • Tesekkurler, kaptim 1 adet

• aldık 1 adet teşekkür ederim haber veren arkadaşa

yorumlara bakarsak havlusu el havlusu değil bildiğimiz duş havlusu diyorlar umarım doğrudur.
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Daha önce ben aldım o zaman 750 ml nin yanında veriyorlardı. 12,5 tlydi o zaman. Havlu güzel .

• Gece gece iş açtınız başıma

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Anasayfa da 1 alana 1 bedava kısmında çıkıyor bu ürün. Sepete 2 adet eklenmeli yazıyor ekleyince fiyat 2 katına çıkıyor.

Kampanya sadece kalıcı beyazlık ta 2 al 1 öde var

Palmolıve Duş Jeli 500ML Havlu Hediye Kargo Bedava 9.90tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 28 Mayıs 2017; 0:58:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

aldık 1 adet teşekkür ederim haber veren arkadaşa

yorumlara bakarsak havlusu el havlusu değil bildiğimiz duş havlusu diyorlar umarım doğrudur.

Büyük havluymuş 140x70 cm boyutunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖZELKUVVET -- 28 Mayıs 2017; 0:57:43 >
  • Geçen hafta aldım geldi

• Ayranım yok içmeye, 2 tane aldım.

• Havlu fena değil. Mutfak havlularının kumaşından, ince. Hafif olduğu için rahat taşınıyor.
  • gittigidiyorda havluyla birlikte iki tanesini aynı paraya almıştık. Havlu gayet iyi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.