Şimdi Ara

PALME LYS MAT DENEMESİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çözenler ilk denemeler hariç (6 ya kadar olanlar) nasıl sizce denemeler herkes feme saldırmış durumda palme çözmek zaman kaybı mıdır?
    Yorumları alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8-13 arası sağlam. Sonrası sıradan
  • Nükleus kullanıcısına yanıt
    8-9-10 çok iyiydi son 5-6 deneme aşırı kolay çözmeye değmez zaten. Ben forumdaki yorumlara bakarak almıştım palmeyi herkes çok iyi diyordu ama biraz zaman kaybı gibi.
  • ilk 5-6 denemesi çok kolay olmasa da kolay denilebilecek cinsten. ortalama 45 net yapıyordum bunlardan... ta ki deneme 7-8-9'u görene kadar. bugün en son deneme 9'u çözdüm ve sonuç 36 net . 7 ve 8'den de 40 civarında bi netim vardı. sınava kadar anca 13'e kadar çözerim ki arkadaşların söylediğine göre 13'ten sonrası kolaymış gerek de yok çözmeye.

yani demem o ki eğer çözmediysen çözülebilecek bi deneme, kaliteli ( bazen aşırı ) soruları var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar da vasat bir yayın değil, çözülmesi gereken denemelerdendi bence.
  • fakir misin nesin defol kullanıcısına yanıt
    Aynı durum ilk denemeler basitti boşa mı aldık diyordum bugün 8 i çözdüm yamulttu resmen 13 e kadar çözüp bırakmayı düşünüyorum ben de.

kaç net geldi 8. deneme?
  • küçükhakan kullanıcısına yanıt
    40 civarı 6y var 4-5 tanesi öyle saçma hatalar ki artık +- değil yazdığımı yanlış görmüşüm filan aşmışım

9. denemeyi çöz o daha fena :D bende de var aynı durum dostum soruyu yanlış okuduğumdan netim düşüyor sürekli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.