Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

palit geforce2 bios nasıl flash edilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    690 Mesaj
    slms başka markanın biosları yükliyip puan farkına bakıcam ama ilk benimkinin bios'unu cd ye çekicem nası yapabilirim?

|
    |
  • Binbaşı
    1121 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by SeLiiM</i>
    <br />slms başka markanın biosları yükliyip puan farkına bakıcam ama ilk benimkinin bios'unu cd ye çekicem nası yapabilirim?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    gogle tarat nvidia kartlarla ilgili bios update programlarını.guru3d de de bulabilirsin.
    xbioseditor gibibir program vardı yanlış hatırlamıyorsam.bununla bios u flashlayabiliyoır ve mevcut bios u da yedekleyebiliyordun..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj
    sağol bozan
    |
    |
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj
    peki ben palit orjinal bios la 1100 puan falan alıyorum 3dmark 2001'de herşeyi yaptım düzelmiyoreğer bios'u flash'larsam daha fazla puan alırmıyım geforce 2'nin bios unu hangi siteden bulabilirim biraz yardımcı olabilirmisiniz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj
    lütfen biri yardım etsin!!xbioseditor le biosumu yedekledim ama nasıl flash yapıcam yardım windows tan flash yapılabilen bir program varmı lütfen yardım edin
    |
    |
  • Yarbay
    2170 Mesaj
    Bıos flash ile fazla puan alamazsın. Kartını o/c yapman gerek.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.