Şimdi Ara

PALİT 8800GT Super+1GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12/04/2008 EXA faturalı PALİT GeForce™ 8800GT Super+1GB
    İstanbulda oturan arkadaşara duyrulur. Takas teklif etmeyiniz.
    FİYATI: 190 TL
    iletişim için: 0532 6004337

PALİT 8800GT Super+1GB

PALİT 8800GT Super+1GB

PALİT 8800GT Super+1GB

PALİT 8800GT Super+1GB

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuel_winchester -- 5 Şubat 2009; 23:02:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hayırlı satışlar:)
    gtx 285 iniz hayırlı olsun:P
  • Yanılmıyorsam 2-3 gün öncede bir ilan açtınız ve kart anında satılmıştı.Fiyat da 160 liraydı.Benim bu işten anladığım o zaman verdiğiniz fiyat size düşük geldi...
  • pm attım
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow3804

Yanılmıyorsam 2-3 gün öncede bir ilan açtınız ve kart anında satılmıştı.Fiyat da 160 liraydı.Benim bu işten anladığım o zaman verdiğiniz fiyat size düşük geldi...

+1
    arkadaşa pm. üstüne pm. attık baktı ki uygun fiyat vermiş kardeşim kullanacak falan dedi satışı iptal etti
    Şimdi ise fiyat ayarlaması yapmış.
    Ticaret açısından hiç hoş değil bence.
  • Hiç hoş bir durum değil.Forumun 2.el fiyat sorgulama bölümü var oraya sorabilirdiniz ki oraya da ben bakıyorum muhtemelen 190 lira derdim.30 lira için koca bir günümü mahvettiniz.Çocuk oyuncağı mı bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecay

Hiç hoş bir durum değil.Forumun 2.el fiyat sorgulama bölümü var oraya sorabilirdiniz ki oraya da ben bakıyorum muhtemelen 190 lira derdim.30 lira için koca bir günümü mahvettiniz.Çocuk oyuncağı mı bu?

+1 tamamıyla katılıorm. arkadaşın gunahını almk istemem ama başka açıklaması yok gibi. ilk açtıgı ilandaki fiyatı herkes için uygun gelince muhtemelen bi sürü pm atıldı, bu ragbet karsısında heralde affaladı, dediğiniz gibi sonucunda 30TL için değişik oyunlara başvurdu. en azında madem "kardeşine vermiş" sonra da geri almış, bari aynı fiyatı koysaydı, 3 günde ürünün fiyatı nasıl arttı neyse alasım vardı, ama almicam.

• ve de arkadaş zaten dahili bileşenlerde sık sık takılır fiyatı iyi biliyor bi an ucuza vermek istemedi herhalde
  • Varya sizdende uçanla-kaçan kurtulmuyor,hacılar.
  • 160 tl ye 1 gb 8800 gt mi olur yav insan bi araştırır ilanı öle koyardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacksnake03

hayırlı satışlar:)
    gtx 285 iniz hayırlı olsun:P

eyvallah

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.