Şimdi Ara

Palit 7600Gs Sonic Dünya Overclock Rekoru (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: owbilo

arkadaşlar bu 7600gs sonic in en iyi overclock olan modeli hangisi hani reng hangi fanlı olanı resim koyabilmrisniz ck guzel bi kart bu ya sonudan bende alıcam böyle maynak oc olması cok gaza getirior beni

Bu kartı alan coşuyo
  • ya arkadaşlar ben de gaza geldim ve pencil mod yaptım.üstüne bir de bios dan delta girmeye çalıştım. yalnız bu delta yazan yere mesela -70 için ne girmeliyiz?bunu cevaplarsanız çok sevinirim

benim aldığım sonuçlar :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatal22 -- 4 Nisan 2007; 23:05:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatal22

ya arkadaşlar ben de gaza geldim ve pencil mod yaptım.üstüne bir de bios dan delta girmeye çalıştım. yalnız bu delta yazan yere mesela -70 için ne girmeliyiz?bunu cevaplarsanız çok sevinirim

benim aldığım sonuçlar :

resim açılmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

quote:

Orjinalden alıntı: fatal22

ya arkadaşlar ben de gaza geldim ve pencil mod yaptım.üstüne bir de bios dan delta girmeye çalıştım. yalnız bu delta yazan yere mesela -70 için ne girmeliyiz?bunu cevaplarsanız çok sevinirim

benim aldığım sonuçlar :

resim açılmıyor

o zaman direk link vereyim

http://img228.imageshack.us/img228/4143/deltal6598yy2.jpg

• ramleri çok ii gitmiş 1900 de 3dmark da sonuç alabilseydin güzel olurdu! bu arada senin psu nedir?
  • super bu 7600gs ler ya 7600gt alinirmi alinmaz arkadas
  • hkacmaz

biosu nvflash adlı programla flaslıcaksın hocam...

fatal22

hocam nbitor ile delta yapacaksan -70 için delta kısmına 256-70=180 yapacaksın gpu da mesela 650de takıldı ise gpu yuda 720 ye cekeceksinki 720-70= 650 de calışacak fakat 70 delta biraz fazla öncelikle 40 tan basla 70 deltayı kaldırmaz büyük ihtimal...

red a!ert

hocam gecen 1 de msn de görüsecektik hani gerci ben 1.30da girebildim baktım size sabah 6 ya kadar bekledim gerci sizi beklemedim ölesine takıldım ama siz gelmediniz o arada

• quote:

arkadaşlar bu 7600gs sonic in en iyi overclock olan modeli hangisi hani reng hangi fanlı olanı resim koyabilmrisniz ck guzel bi kart bu ya sonudan bende alıcam böyle maynak oc olması cok gaza getirior ben

soruma cvp vericek bir yigit varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: owbilo

quote:

arkadaşlar bu 7600gs sonic in en iyi overclock olan modeli hangisi hani reng hangi fanlı olanı resim koyabilmrisniz ck guzel bi kart bu ya sonudan bende alıcam böyle maynak oc olması cok gaza getirior ben

soruma cvp vericek bir yigit varmı

dostum bulabilirsen yeşil fanlı olanlar daha iyi oc oluyordu ama siyah fanlılarında ondan eksiği yok sayılır, genede şansına kalır bu oc işi!

• Bugün 7600gs ile biraz oynadım. 400@660+- 50 delta 1000@1720 gördüm pencil mode ile. Kartın bellek ve gpu daha gidiyor fakat aşırı ısınmadan dolayı devam etmedim. Sıcaklık olarak max 69 gördüğüm için. Yakında bi soğutucu ile hızları daha da arttırıp skorları yayınlayacam. 7k yolda bekleyin
  • En soın yaptığım pencil mod ile Gpu 750 memory 1850'ye çıktı. Stabilite olarak 700@1800 de sorun çıkartmıyor. Hafta sonu screeshotları foruma eklerim.

Rekor olmadığını söyleyenlere cevap!!
  • http://service.futuremark.com/compare?2k1=9227606
    Benim gördüğüm dünya rekoru 930 /1820 hızında alınmışşş..
    Senin o hızlarda testin varmı?
  • memory olarak 1900'a da çıktım. İşlemci de ise su soğutmaya geçiyorum. Hafta sonu 3dmark 2001, 2003, 2005 ve 2006 screen shotlarını gönderirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bkadem

memory olarak 1900'a da çıktım. İşlemci de ise su soğutmaya geçiyorum. Hafta sonu 3dmark 2001, 2003, 2005 ve 2006 screen shotlarını gönderirim.

Bekliyoruz
  • arkadaşlar 256 mb x1950 pro ile overclock denemem de 3dMark05 te 10210 puan aldım.
    Millet 8000 ve 6000 gibi puanlar yazmışta. Benim puan yeteri kadar yüksekmi ?

core 575 mhz den 589
    memory 688.3 den 708.3

olarak günlük stabil çalışıyor. normali bu puan?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.