Şimdi Ara

palit 2600pro sonic ve celeron cpu 3dmark05 ten 10k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  palit 2600pro sonic ve celeron cpu 3dmark05 ten 10k

celeron işlemcime pok atanalara, 2600pro sonic ile 1024*768 aldığım skorları yalanlayan arkadaşlar
    ve conreo-l mimarisine amd sempronu eş tutanlara aynen şekil a daki resim gösterilir.
    süper pide aldığım skorlar da yabana atıldı varsın buda yabana atılsın.yorum size kalmış

• kimse celeron deyip geçmesin. işlemci güçlü ve hd2600pro ile güzel degerler elde etmişsin. ellerine saglık olsun. oc ye devam.
  • Celeron'un adı çıkmış o yüzden, yoksa yeni Celeron'lar(Conreo-L çekirdekliler) hiç de kötü değiller.
    Skor da güzelmiş.
  • http://img295.imageshack.us/img295/8007/adszty6.jpg

2600 pro ile neler yapılıyor görsün millet.ah birde rabit tanısaydı şunun biosunu bak ne oluyordu o zaman
  • hocam kart yeni seriden mi sorun çıkarıyormu
    bu arada puan süper oyun performansı nasıl acaba
  • oda süper.yeni driverlar ile çözecekler her şeyi görüntü kalitesi mükemmel.
    anti alising açmadan kenar düzeltmeleri var
  • bendeki kart sapphire hd2600xt gdr4 oyun ve bench performansı da süper mi süper.
  • o deil de

o gpu hizina
  • 8500gt sonic ile takaslarmısın
  • vpu recovery hataları veriyor mu makina nasıl?
  • TAŞ GİBİ NE VPU NE BİŞEY VAR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: killuminati

TAŞ GİBİ NE VPU NE BİŞEY VAR.

helal olsun da

o gpu hizina nasil ciktin bizede tiyo versen
    8800 gts var bende 661 i gecemiyorum 800 mhz e cikarsam ultralar kartimin elini operdi
  • Bu işlemcinin 35W harcaması(default) olduğu için çok iyi oc olur stok fanla bile 1.5 voltaj verilebilir.
  • Ekran kartında soğutucumu var ne? 600/1400 kart 825/1600 olmuş süper valla tebrikler.
  • STOK SOĞUTUCU ISI 47 DERECE:)
  • pro ların sogutucuları başarılı
  • bende bu karttan almayı dusunuyorum ama bi kac kisi vpu hatası veriyor surekli dedi bana bu sizdede oluyomu biraz tereddüt ettim almakta ?
  • ekran karti bolumune sorsaydiniz keske hem konu 2 aylik.hayir burasi oc bolumu de o bakimdan.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_17644346/mpage_1/key_//tm.htm#17947739

burada celeron ile ilgili bir inceleme yaptım.Bu incelememden celeron neymiş ne değilmiş öğrenebilirsiniz
  • bu saatten sonra butun celeronlar sizin olsun gule gule kullanin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.