Şimdi Ara

palio speedgear (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
523
Cevap
19
Favori
117.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun ıyı gunlerde sorunsuz kullanın malesef fıltre fıyatı yuksek ınternette 430tl gıbı ...yag ıcın bızım sanzımana uygun motul multı cvt ve enos(japon uretımı)http://www.eneos.eu/wp-content/uploads/2017/10/PDS-ENEOS-CVT-Fluid-tur.pdf...
    bız grubumuzda motul tercıh edıyoruz
  • Motul ü gerçekten tavsiye ederim 1 kere kullandıktan sonra başka yağ kullanmazsınız. Filtrelerde de yan sanayi kullanmamanızı öneririm. Kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba.2004 150.000 km de speedgear palio aracım da şöyle bir problem ulaştı.sol sinyal verip ayak frende iken otomatik şanzıman arıza lambası yanıp sönüyor vites göstergesindeki P ve D sürekli değişiyor.işin ilginci normal yolda giderken sıkıntı yok.sağ sinyal ve frene basınca yine sıkıntı yok.elektrik şase probllemi olabilirmi acaba
  • erdal.t E kullanıcısına yanıt
    sorun arka stop ve sınyallamba elektrık tesısatında erımıs kablo veya duydan kaynaklanıyor buyuk ıhtımal .....sase problemı olması muhtemel duy kısmını sokun bakın olmadı ıyı bır elektrıkcıye...grubumuzda dun tartıstık fren lamba soketı erımıstı aynı arıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: scada

sorun arka stop ve sınyallamba elektrık tesısatında erımıs kablo veya duydan kaynaklanıyor buyuk ıhtımal .....sase problemı olması muhtemel duy kısmını sokun bakın olmadı ıyı bır elektrıkcıye...grubumuzda dun tartıstık fren lamba soketı erımıstı aynı arıza
    sorun çözüldü.scada hocamın nokta atışı sorun sol sinyal lambasının duyunda çıktı.kısa devre yapıyormuş ucuz yollu (10 tl) arkadaşım elektrikçi halletti.çok teşekkür ediyorum
    rıca ederım sorunun hallolduguna sevındım ıyı kunlerde kullanın
  • .bahsettiğim sorun çözüldü ama 3 gün sonra şanzıman arıza lambası tekrar yanıp sönmeye başladı hemde her durumda bunun nedeni hakkında bir fikriniz varmıdır birde bu tip şanzımanlarda arıza kodu alma imkanı varmıdır.şimdiden teşekkür ederim
    aracınız hareket edıyor vıtes gecıslerınde sorun yasıyormusunuz ...sorun yoksa sanzıman yag sevıyesını kontrol edın ...mumkunse resım atarmısın burdan ne lambası yanıyor
  • Herkese merhaba,25-26 bin Tl gibi bütçem var.Otomatik alacağım. Şanzumandan dolayı bu araca çok sıcak bakıyorum. Dikkat etmemi gerektiren şeyleri ve öneri ve tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
  • resatkoksal R kullanıcısına yanıt
    sanzıman yag bakımı duzenlı yapılmıs olsun gerısı teferruat bakımı duzgun yapılmayan sanzıman sorun cıkarabılıyor sanzıman revızesı her otomatık gıbı yuksek malıyet gerektırıyor.....2005 2007 arası yenı kasa araclarda donanım bıraz daha yuksek
  • Merhaba arkdaşlar 2003 model otomatik vites hl donanımlı aracımla aranıza katıldım. Aracım 198000 de sizde ilk neler yapmam lazım tavsiyeleriniz nelerdir. Şanzuman yağı ve triger değiştirerek mi başlamalıyım? İyi forumlar.
  • yunus__48 Y kullanıcısına yanıt
    sanzıman yagı motor yagı tum fıltreler ve trıger son degısımı hakkında bılgınız yoksa aracı uzun surelı kullanacaksanız bunlar mutlaka yapılmalı hayırlı olsun hangı sehırdesınız
  • Teşekkür ederim Muğla da yaşıyorum şanzuman yağı nereden almalıyı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus__48 Y kullanıcısına yanıt
    orjınalı pahalı tam uyumlu muadıl motul cvt var ınternetten her ıkı yagıda alabılırsınız
  • Merhabalar bugün yağı değiştirdim Balıkesir Bandırma’da parçacıda buldum bilginiz olsun

• fıyatı nedır....uretım tarıhıne baktınızmı hangı yıl
  • +90 (541) 923 70 61 Emrah bey , üretim tarihine bakmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: scada

fıyatı nedır....uretım tarıhıne baktınızmı hangı yıl
    Merhaba öncelikle hayırlı olsun filtre hangi kodlu buldunuz ve ne kadar aldınız?
  • https://www.fiatparcacim.com/index.php?route=product/product&product_id=2581 fıltre bılgılerı lınkde yurddısından bır arkadasımız getırdı malıyetı 260 tl oldu bıze
  • Merhabalar,

İstanbuldan bir tane otomatik 2006 HL paket otomatik almak üzereyim. 120k civarında.

Dikkat etmem gereken noktalar nedir?
    Daha önce otomatik mondeo kullandım. Şanzuman vurması ses yapması gibi şeyleri dinleyebilir hissedebilirim diye düşünüyorum.

Sizin gibi değerli kullanıcıların yorumları ve yönlendirmeleri benim için önemli.

Aracı Tuzla - pendik tarafında var ise ustaya da gösterebiliriz ekoertizden ziyade.

Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.