Şimdi Ara

Palio'dan 1992 5.20i 'ye ? [+Yeni fotoğraf ekledim] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
8.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brkprlk35

quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Beyler ilk sayfaya yeni fotoğraflar ekledim bugn dayanamadım yine gittim test sürüşüde yaptım çokta beğendim valla .. Tabiiki paliom kadar seri atak değil ama performansı bana yetecek seviyede.Çokkkk pis ikilemlerdeyim 1-2.000 tl masraf yapsam yinede elimde patlarmı acaba ...

Valla hocam aşık olmuş havası sezdim sende Yazıların onu çağrıştırıyor. "Ulan ölümlü dünya bir daha ne zaman BMW alabileceğim!" diyorsan al. Ama halini vaktini düzeltip daha iyisi alabilirsen E39 kasayı kovala bence. Çünkü gerçekten eski ve şahin'in bir üstü olarak bu araç görüyorlar Apaçiler onu da hesaba katmak lazım. Madalyonun iki yüzü böyle karar senin

Aynen hocam ya sorma aşık oldum resmen özellikle sürdükten sonra :))) Birazda öyle düşünüyorum yani ucunda ölüm yok diyorum.Hayatımda hiç risk almadım, bu ilk olur alırsam eğer bu arabayı.Off ulan off zalım dünya.

• quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

Hocam bi de buna bak da içimde kalmasın senin için buldum valla

Hem misafir de ederim seni,araba Ankara'daymış :))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-birmot-ankaradan-2,3-16v-180hp-amg-ozeliklli-109578571/detay/

Aşık oldum sanırım

• quote:

quote:

quote:

Beyler ilk sayfaya yeni fotoğraflar ekledim bugn dayanamadım yine gittim test sürüşüde yaptım çokta beğendim valla .. Tabiiki paliom kadar seri atak değil ama performansı bana yetecek seviyede.Çokkkk pis ikilemlerdeyim 1-2.000 tl masraf yapsam yinede elimde patlarmı acaba ...

Valla hocam aşık olmuş havası sezdim sende Yazıların onu çağrıştırıyor. "Ulan ölümlü dünya bir daha ne zaman BMW alabileceğim!" diyorsan al. Ama halini vaktini düzeltip daha iyisi alabilirsen E39 kasayı kovala bence. Çünkü gerçekten eski ve şahin'in bir üstü olarak bu araç görüyorlar Apaçiler onu da hesaba katmak lazım. Madalyonun iki yüzü böyle karar senin

Aynen hocam ya sorma aşık oldum resmen özellikle sürdükten sonra :))) Birazda öyle düşünüyorum yani ucunda ölüm yok diyorum.Hayatımda hiç risk almadım, bu ilk olur alırsam eğer bu arabayı.Off ulan off zalım dünya.

Anlaşıldı kardeşim gönlün düşmüş o kadar anlattıklarıma rağmen, yeni metresin hayırlı olsun...

Metres diyorum çünkü paranı yemeden sana heyecan yaşatmayacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: think of idea

quote:

quote:

quote:

Anlaşıldı kardeşim gönlün düşmüş o kadar anlattıklarıma rağmen, yeni metresin hayırlı olsun...

Metres diyorum çünkü paranı yemeden sana heyecan yaşatmayacaktır

Hayat çok zor be abi

Keşke sürmeseydimde diyorum bazen özellikle senin dediklerini düşündükçeCuma günü bostancı oto sanayiye götürmeye çalışcam hırs yaptım :) Bakalım ne çıkacak.Bu arada bugün test sürüşü yapmasaydım vazgeçerdim arabadan :)

• quote:

Tamam işte zehirli dudakları tatmışsın, bari imkanların dahilinde daha az masraf yapma ihtimalin olanlarına bak bu ablaların

Elektronik de sıkıntısı olursa aracın ben yardımcı olurum zaten ama mekaniğe karışmam
  • eğer alırsan, çıkardığı arızaları yaz da başka arkadaşların canı yanmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quadream -- 31 Aralık 2012; 16:53:40 >
  • quote:

quote:

Tamam işte zehirli dudakları tatmışsın, bari imkanların dahilinde daha az masraf yapma ihtimalin olanlarına bak bu ablaların

Elektronik de sıkıntısı olursa aracın ben yardımcı olurum zaten ama mekaniğe karışmam

Dur hoca daha almadık Zehirli dudak ejdadımı ağlattı 2 gündür ya.Bu arada yeni fotoğraflar bi benimi etkiliyor ? :D

@Attraction yani Serhat abi bi servis önerdi bostancı sanayide Batı Oto'ymuş adı.Detaylı expertiz yapıyorlarmış.Cuma günü bi gösterelim bakalım.

• quote:

quote:

quote:

Dur hoca daha almadık Zehirli dudak ejdadımı ağlattı 2 gündür ya.Bu arada yeni fotoğraflar bi benimi etkiliyor ? :D

@Attraction yani Serhat abi bi servis önerdi bostancı sanayide Batı Oto'ymuş adı.Detaylı expertiz yapıyorlarmış.Cuma günü bi gösterelim bakalım.

Hadi bakalım Daha almadın bizde biliyoruz da benzine elinde köz ile koşuyorsun

Serhat bey önerdiyse işlerini iyi yaptıkları kesin yoksa adını telaffuz bile etmez...

Fotolar güzelde işte içi önemli içi, bende araç alacağım zaman dış fotoğrafların dan çok üretimine ve mekanik detaylarını gösteren dokümanlara bakıyorum, bakış açısı meselesi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi bakalım Daha almadın bizde biliyoruz da benzine elinde köz ile koşuyorsun

Serhat bey önerdiyse işlerini iyi yaptıkları kesin yoksa adını telaffuz bile etmez...

Fotolar güzelde işte içi önemli içi, bende araç alacağım zaman dış fotoğrafların dan çok üretimine ve mekanik detaylarını gösteren dokümanlara bakıyorum, bakış açısı meselesi

İçi seni dışı beni yakar hocaİçi pert ya, ısıtmalı koltuk falan var ama koltuk döşemesi pert.Bide tavan döşemesi kendini bırakmış artık raptiyeyle tutturmuşlar.Ama ön göğüs tertemizdi çatlak çizik vs. yoktu.

Kemal Sunal kapıcılar kralında diyor ya, "Bu kız beni öldürecek" - "Parka gidecekmiş 2 gözümün çiçeği"

• quote:

"Parka gidecekmiş 2 gözümün çiçeği"

Havarrrr komşular havarrrr

• quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

aradaki 7000 farkı bulunuz..

[simage]httijps://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/63710_407317976012472_1226167844_n.jpg[/simage]

[simage]htitp://www.inautonews.com/wp-content/uploads/2012/09/2013-Kia-Pro-Ceed-00003.jpg[/simage]

+7000
    Katılıyorum.Pro ceed alacak adam şu çirkin aracı diye alsın

Benim kastettiğim pro ceed eski kasa olanı yanlız.Max 30.000 civarına eski kasasını almayı düüşündüm.Bu bmwyide sadece gençlik hevesi olarak düşünebilirsiniz 22 yaşındayım eski bmw - mercedes'e her zaman sempati duydum bu arabanında agresif duruşu, basık oluşu kırmızı olması beni etkiledi :) Bide motor sesi.

+olarakta ben aylardır pro ceed - megane coupe -- astra j alabilmek için yardırıyorum resmen.Yani mesela eyüp mar otodan astra j 1.6 edition için 1.500 tl indirim aldım +hediyeleri vardı, benim arabamı takasta verip yaklaşık 29.000 tl kredi ile alacaktım ama kredim çıkmadı.Sonra babama kredi çektirmeye çalıştım, 20-25.000 çeksinde megane coupe yada pro ceed alayım dedim ama adamıda zor durumda bırakmak istemiyorum.

O yüzden bu arabayı 2-3 bin tl üste ödeme yaparak alayım diye düşündüm insanlar isterse apaçi desin umrumda bile değil.Dediğim gibi bu arabanın bana sorun çıkarmayacğından bir emin olabilirsem ve kendi imkanlarımla 3-4 bin tl bulabilirsem bu arabayı alıcam.

Durum böyle, pro_cee'd alacak kadar param olsa 1 dk düşünmem zaten.İmkanlar bunu gerektirince yapacak pek fazla birşeyim kalmıyor.

• Bu kasaları bilemem de bu araçtan ben uzak dururdum. Hem mekanı biliyorum hemde aracı az çok biliyorum. Bu araç sahilyolunda olsun Kaynarca taraflarında olsun boy göstermiş bir araçtır.Alıp kullanırım dersen biraz değil sıkı bir masrafı göze al derim. Çünkü ne ara görsem ya devir kesici de yada yüksek devirde kullanırdılar bu aracı. Yani Pendik in eski turşularından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RONNIE

Bu kasaları bilemem de bu araçtan ben uzak dururdum. Hem mekanı biliyorum hemde aracı az çok biliyorum. Bu araç sahilyolunda olsun Kaynarca taraflarında olsun boy göstermiş bir araçtır.Alıp kullanırım dersen biraz değil sıkı bir masrafı göze al derim. Çünkü ne ara görsem ya devir kesici de yada yüksek devirde kullanırdılar bu aracı. Yani Pendik in eski turşularından.

Hocam gözünü seveyim anlat biraz deliricem yoksa :)) Adam biz 3. sahibiyiz, aldığımız adam karısından boşanıyordu o yüzden üzerine kayıtlı mal bırakmadı sattı gibi bişey dedi.
  • Bu aracı yürütecek kadar zenginmisiniz? benim gönlümdede e39 kasa 5.20 yatıyor. hatta arabaya aşığım ama ben 25 bin tl ye punto aldım.. neden peki?

daha önce ki aldığım sattıoğım 3 tane e36 kasa BMW den çok iyi biliyorum. araca her bindiğimde acaba bugün başıma ne iş açacak derdim. 20 tl lik LPg alırdım 30 km gidemezdim. araç dıştan kız gibi görünürdü ama sıkıntısı bitmezdi. Hadi hiç sorun çıkmasın diyelim o araç benzinde 1 lira yakmazsa şehir içinde bende senden burda özür dileyeceğim. 2 tona yakın bir araç 6 silindir motor 30 yıl önceki teknoloji ve 30 yaşında bir araçtan bahsediyoruz. yazık para klolay kazanılmıyor
  • Sen bu aracı alacaksın azcık gaz bekliyorsun bizden anlaşıldı bu.

Boşuna dememişler "Bir musibet bin nasihattan iyidir" diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence görünüşe aldanmayın derim 92 model. İllaki giden dökülen yerleri olur çok uğraşırsınız bir yerini yaparsınız yarın öbür tarafı düşer vs vs.
  • @r0x

Değerli forumdasim, hevesini benden iyi anlayan kimse varmıdir bilemiyorum. Ben de bir ara e39 a fena takmiştim. Ankara'da yasıyorum, kalktım ta Osmaniye de araba buldum kendi kendimi teselli etmek icin Osmaniye de (bizim koyden daha küçük bir sehir ve herkes birbirini tanıyor ben kabak gibi ortadayim, yani yabanciyim) sanayideki ustalara ekspertiz yaptırdım arabayı. Ooo abi cok güzel araba alıyorsun, oooo harika bir makine (m paketti arabanın dısı), vay sen almayanında ben alaydim falan gibi ara gazlarını alıp, bir de mecburmusum gibi arabanın gecmis bandrolunu de ödeyip arabayı aldım.

Adamlar sabah saat 7 den saat 4 e kadar bir bardak çay ikram etmediler, hatta artık ben teklif ettim buyrun yemek ısmarlayim diye.

Neyse satışı falan aldım çıktım yola. Normalde 6-7 saatlik yolu tam 11 saatte geldim. Arabanın ön takımından tut, motoruna ve sanzimana kadar ne varsa elimden gecti. Satana kadar canım çıktı. Harcadığım paraları hiç yazmıyorum. Ve benim aldığım araba 2000 modeldi.

Aramızda 10 yas fark var, nacizane tavsiyem palio nun tadını çıkarmaya bak. Yok illa geniş bir araba alacam diyorsan gel Opel Omega vereyim. :) mal da yalan mülk de yalan, al birazda sen oyalan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özcan dünyaya kaç kere geliyoruz o da var bi taraftan.Şimdi içinde ukte kalacağına ilerde ''aldım bindim'' dersin hiç olmazsa.

Ben hala w124 taraftarıyım ama seviyosan al gitsin

Bu da benden gelsin

• Bence bunu alma araba çökmüşe benziyo ama tipi çok hoşuma gitti diğer 5.20'lerden daha albenili .
    İlla BMW 5.20i Alcam diyiyorsan bence bul temizinden bir tane az kmli koltuğa , klimaya vereceğin masrafı keyfi harca. Mercekli far, Sis farı vs. harca.
    Mesela modifiye yapmış , koltuklar parçalanmış bunların hepsi hor kullanıldığının kanıtıdır bence.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-acil-satilik-109345338/detay
    Tercih senin. 3 Seriside alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

@r0x

Değerli forumdasim, hevesini benden iyi anlayan kimse varmıdir bilemiyorum. Ben de bir ara e39 a fena takmiştim. Ankara'da yasıyorum, kalktım ta Osmaniye de araba buldum kendi kendimi teselli etmek icin Osmaniye de (bizim koyden daha küçük bir sehir ve herkes birbirini tanıyor ben kabak gibi ortadayim, yani yabanciyim) sanayideki ustalara ekspertiz yaptırdım arabayı. Ooo abi cok güzel araba alıyorsun, oooo harika bir makine (m paketti arabanın dısı), vay sen almayanında ben alaydim falan gibi ara gazlarını alıp, bir de mecburmusum gibi arabanın gecmis bandrolunu de ödeyip arabayı aldım.

Adamlar sabah saat 7 den saat 4 e kadar bir bardak çay ikram etmediler, hatta artık ben teklif ettim buyrun yemek ısmarlayim diye.

Neyse satışı falan aldım çıktım yola. Normalde 6-7 saatlik yolu tam 11 saatte geldim. Arabanın ön takımından tut, motoruna ve sanzimana kadar ne varsa elimden gecti. Satana kadar canım çıktı. Harcadığım paraları hiç yazmıyorum. Ve benim aldığım araba 2000 modeldi.

Aramızda 10 yas fark var, nacizane tavsiyem palio nun tadını çıkarmaya bak. Yok illa geniş bir araba alacam diyorsan gel Opel Omega vereyim. :) mal da yalan mülk de yalan, al birazda sen oyalan :)

Aynen senin eskiden geçtiğin yerdeyim abi şuan.Öyle böyle değil çok fena bi heves yaptım dün gece rüyama bile girdi hatta :)) Adama "Pendik sanayideki bmw servisine götürüp gösterelim bi ara" dedim, orasıda tabiiki onun tanıdığı "Bizim varol'amı ? Tabii tabii istediğin zaman." dedi.

İşte benimde korktuğum o, paliom bana öyle ahım şahım bi problem çıkarmadı.Ki ben sert kullanmayı severim arabayı.Bu arabanın fazlasıyla sorun çıkarma potansiyeli var.Söylendiği gibi başıma bi sıkıntı çıkarırsa benim için çok kötü olur.Ne olacak bu Bmw fanlarının hali abi? Bulamayacakmıyız sahibinden temiz hor kullanılmamış istetmesi hiç kullanılmamış garajda muhafaza edilmiş içinde küfür edilmemiş vs bi BMW

Teşekkürler abi omega'da sağlam araba güle güle bin.Samimi mesajın için ayrıca teşekkürler.

@insideman Aynen öyle hocam :)) Bi kişide çıkıp gaz vermezmi vicdansızlarrr Şaka tabiiki buradaki herkesin tecrübesine güvendiğim için bu konuyu buraya açıp size soru sordum.Araba için şuan hala çıldırıyorum ama yapacak bişey yok.Şuan vazgeçtim gitti gibi bişey o lastikçininde önünden geçmicem özellikle

@causeandeffect, Emre bana gaz verme kardeşim şuan Teoman değilde Emre Aydın modundayım 'Son defaaaa görsem seni kaybolsam yüzünde,son defa yenilsem sana uyansam yanında' falanBu arada o imzanı bence değiştir kocaballı görmesin adam namus bekçisi kesildi :D Dün açtığım "Kocam vw'e benziyor diyerek kocasına boşanma davası açan kadın" konusunu kilitlemiş

@Elmanders Teşekürler hocam.Temiz sıkıntısız sorun çıkarmayacak e34 bulursam [İmkansız] oynamak isterim sağıyla soluyla.Ama pek sanmıyorum öyle bişeyin denk geleceğini.

@husam74 Değilim tabiiki abi :))) Birazcık imkanım - şansım olsaydı ben şuan astra j - megane III coupe - pro_ceed birinin sahibiydim.Resmen bi tarafımı yırttım ama olmadı işte.Konuda bana alma diyen herkes mantıklı şeyler söylüyor hepiniz sağolun var olun beyler.Benim yerimden baktığınızda benide anlayabildiğinize eminim.Arabaya çok fena aşık oldum ... Yani çocukluğumdan beri hayal kurduğum şeyleri yapmak istedim ama galiba bana göre değil.Bazen herkes ikilemde kalıyor kalbin git ya der mantığın yapma der.Öyle bişeyler işte.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.