Şimdi Ara

Palio'dan 1992 5.20i 'ye ? [+Yeni fotoğraf ekledim] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
8.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar düşkünsen bu markaya rastar'ın ürettiği oyuncak tasarımları öneririm. Aynı işlevi görecektir.
  • 4 tane janta 2 tane yaya tav olmayın ahı gitmiş vahıda gitmek üzere belliki...
  • sen bununla 35 kuruş yak benzinde gel birde beni yak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam söylediğiniz gibi aracın bazı sorunları ve masrafları var. Eski ve ne şartlarda kullanıldığı belli olmayan bir araçtan zamanla farklı sıkıntılar da çıkar diye düşünüyorum.

500 TL değil de 1500-2000 TL gibi bir rakam harcayarak sıkıntısız, eksiksiz, hayal ettiğiniz gibi bir araca sahip olabilirsiniz.

Bence macera aramayın
  • yerinizde olsam toyota carina alırıdım 10-12 bin bandına en azından altıma sorunsuz araba olurdu
    http://www.sahibinden.com/toyota-carina-e-2.0-gli?viewType=Gallery
  • Bu kadar yaşlı araba asla alınmaz... Araç her gün kapalı garajda çalıştırılmış dışarı çıkartılmamış dahi olsa alınmaz.
  • 3.20 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

Hocam söylediğiniz gibi aracın bazı sorunları ve masrafları var. Eski ve ne şartlarda kullanıldığı belli olmayan bir araçtan zamanla farklı sıkıntılar da çıkar diye düşünüyorum.

500 TL değil de 1500-2000 TL gibi bir rakam harcayarak sıkıntısız, eksiksiz, hayal ettiğiniz gibi bir araca sahip olabilirsiniz.

Bence macera aramayın

Evet içi paramparça olmuştu,çok kötü kokuyordu.Şöyle düşündüm 21 yıllık arabayı bu şekilde kullanan bu arabayı ne kadar önemseyebilir ?

Yinede yarın bi test sürüşü yapıcam çok merak ettim gidişini.Dediğim gibi tek korkum ilerde masraf çıkarma riski.Bi masraf açarsa benim için gerçekten çok kötü olur.Çok iyi bi usta onay verirse biraz şartları zorlayıp gözümü karartabilirim belki ama oda bu saatten sonra biraz zor kimse iyi bişey söylemedi...

Bu arada araba fotoğraflarda görünenden daha iyi.Fotoğraflarda pertten toplama gibi duruyor ama canlı çok iyiydi.

quote:

Orijinalden alıntı: HondAta

Özcan fantezi arıyorsun kardeşim.

Biraz öyle anıl, palio'dan çok sıkıldım :)

• Değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Yakıt çok zorlarsan 50 kuruş yakar normal kullanım 35-40 kuruş dedi ama ben lpg taktırırım.25-30 arasına düşsün yeter.

Bir kere bu araç bugünkü benzin fiyatlarıyla(4.66/lt po 95 oktan-istanbul) zorlamassan 50 krş , zorlarsan 65-70 krş yakar. 50 krş yakması için şehiriçinde 10.5 lt benzin harcaması lazım bu da ancak ortalama bir sürüşle mümkündür bu hacimdeki, bu teknolojideki ve ağırlıktaki bir araç için. Bu araç zorlanırsa rahat 13-14 lt leri görür şehir içinde. Buda dediğim gibi 65-70 krş lara tekabül eder.

Yakıt haricinde bir çok parçası kilometreyi geçtim, yıl olarak kullanım ömrünü doldurmuş zaten. Hani araç tofaş veya yerli başka bir eski araç olsa parçası bol ve ucuz olsa neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kürşat alp -- 30 Aralık 2012; 21:45:11 >

• Pendik minibüs yolundaki yer değil mi burası ? :D

Bu arada bu araç alınır binilir. Palio'dan sonra padişah tahtı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kürşat alp

quote:

Yakıt çok zorlarsan 50 kuruş yakar normal kullanım 35-40 kuruş dedi ama ben lpg taktırırım.25-30 arasına düşsün yeter.

Bir kere bu araç bugünkü benzin fiyatlarıyla(4.66/lt po 95 oktan-istanbul) zorlamassan 50 krş , zorlarsan 65-70 krş yakar. 50 krş yakması için şehiriçinde 10.5 lt benzin harcaması lazım bu da ancak ortalama bir sürüşle mümkündür bu hacimdeki, bu teknolojideki ve ağırlıktaki bir araç için. Bu araç zorlanırsa rahat 13-14 lt leri görür şehir içinde. Buda dediğim gibi 65-70 krş lara tekabül eder.

Yakıt haricinde bir çok parçası kilometreyi geçtim, yıl olarak kullanım ömrünü doldurmuş zaten. Hani araç tofaş veya yerli başka bir eski araç olsa parçası bol ve ucuz olsa neyse.

Detaylı açıklama için çok teşekkürler hocam.Ben bu arabaya kesinlikle 65-70 kuruş yaktırırım.Ama dediğim gibi tek korkum sorun çıkarma potansiyeli.İlerde sorun çıkarmayacağından emin olabilsem 1. dk düşünmem bile ama ödümü patlatıyor hor kullanılmış gibi bi araba olması dolayısıyla.

@coolbro evet hocam pendik - kadıköy minibüs yolunda sağdaki lastikçi.Bi sen al bin dedin eyv.

• pendikteki yer değilmi bura yaninda yapı market var daha dogrusu eskiden bizim dersane vardı
  • Katiiip katiip :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetltn

pendikteki yer değilmi bura yaninda yapı market var daha dogrusu eskiden bizim dersane vardı

Evet hocam hatta bende orda okudum çözüm dersanesini diyorsan :) Açı dersanesi vardı bide yanında :)

quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

Katiiip katiip :)

Arkadaşımın aşkı o Rutka biliyosun dünya ahiret bacımızdır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetltn

pendikteki yer değilmi bura yaninda yapı market var daha dogrusu eskiden bizim dersane vardı

Evet hocam hatta bende orda okudum çözüm dersanesini diyorsan :) Açı dersanesi vardı bide yanında :)

quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

Katiiip katiip :)

Arkadaşımın aşkı o Rutka biliyosun dünya ahiret bacımızdır

Aşk-ı Memnu yaşayabilirsin

• ''Alayımmı?'' diye konu açıyorsun.

Büyük çoğunluk ''Alma'' diyor.

Sonra kalkıp, ''Bana git al, manyak arabadır pişman olmazsın falan diyin beyler.'' diyorsun.

Belliki arabayı almayı kafaya koymuşsun, o halde neden konu açıyorsun?
  • Yok çözüm değil ben açıya gidiyordum,Tüm ders dışarı bakıp lastik değişimini izliyordum hep can sıkıntısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

''Alayımmı?'' diye konu açıyorsun.

Sonra kalkıp, ''Bana git al, manyak arabadır pişman olmazsın falan diyin beyler.'' diyorsun.

Fikir alamaz mı ? Nihayetinde forum burası,bilgi alacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

''Alayımmı?'' diye konu açıyorsun.

Sence 'Bana git al, manyak arabadır pişman olmazsın falan diyin beyler.' dedikten sonra neden smiley kullandım ?

Onu espri amaçlı yazdığımı, "Arabadan vazgeçmek istemiyorum beni gaza getirin" demek istediğimi nasıl anlatabilirdim sana ? Bi dahaki sefere anlamadığın şeyleri sor.

@Rutkay, Bana ters kardeşim zaten behlülün tırnağı olamam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 30 Aralık 2012; 22:19:03 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.