Şimdi Ara

Palio 2001 1.4EL mi ? 2004 1.2 16v mi ? yardım lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar,nasipse birkaç güne 2001 model 65.ooo km de Palio 1.4 El alacağım,fiyat olarak 10.500 e bitecek gibi,bu fiyat iyimidir ? araç galeride,almadan önce arabayı bosch car servisine baktıracağım ,baktırırken önemle üzerinde durmam gereken nokta nedir ? değişen boyanan yokmuş ve km orjinalmiş söylenene göre ! 1.4 EL modellerine sıralı değilde normal LPg takılabiliyormu ? takılıyorsa hangi marka daha uyumlu ? ve fiyatları ne cıvarda ? birde benzinle günümüz itibarıyle km de ne kadar yakıyor ? teşekkürler

1.2 16v olanda bu,klima ve hava yastığı var

http://www.arabam.com/IKINCIEL/Ilan/Detay/2487231

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 18 Mayıs 2010; 18:09:09 >

• galerilerde genelde 10.5 civarı fiyat. değişen bilemem ama boyanan parça olmuş olabilir .9 yıllık araba illaki bi yere hafif çarpmış sürtmüş olabilir günümüz trafiğinde. bence boyanma işine fazla takılma. olabilir yani.yürüyen aksamını etkileyen bi kaza olmasında önemli olan o. Yakın zamanda muayenesi falan yapıldıysa biraz daha rahat ol bence.çünkü artık muayene sıkı ve arızalar tespit ediliyor. bunun dışında ilk iş fren balata kontrolü sonra ateşleme sistemi marş dinamosu falan . vites geçişlerinide kontrol et . bende 15 gün önce palio aldım .2000 model. muayenesi yeni yapılmıştı ve triger seti değişmişti. aldığım kişinin söylediklerine güvendim birazda. motor ustasına gösterdim ama öylesine sadece kontağı çevirdi sağlam bi şeyi yok dedi.bende aldım gitti.
  • bilgiler için sağol aslında biraz kararsızım,yarın aşağıdaki ilandaki arabaya bakıcam birde, 97 model 89.ooo km de opel astra sedan GL 1.6 16 valve,sürücü hava yastığı ve klima var,4 lastik yeni değişmiş ve muayeneden de yeni geçmiş,dış ve iç olarak yaşına göre epey temiz durumda gözüküyor, 10.000 tl cıvarına alınabilir,astra mı ? palio mu ? gidip geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 18 Mayıs 2010; 18:11:20 >
  • Tamer abi merhaba ilk önce model olarak palio ,siena gibi araç seçimin olarak güzel bir seçim yapmışsın fakat bu araçların 1.4 motorlu modellerinin yakıt tüketimi inanın çok fazla neden tek nokta enjeksiyon sistemi ve 8 valfli motor olmasından dolayı eğer lpg sistemi içinde ben aracın orjinalliğini bozmam diyorsanız taktırmayacaksanız size bir kardeş tavsiyesi uzak durun aman diyorum.Bu modellerde illa beğendiğiniz arac varsa ya farklı markalar üzerinde düşünün yada 1.2 16 valf veya 1.6 16 valf gibi motor seceneklerine bakınız.Neden diyorsanız bir hata yapıp az yakar düşüncesiyle bende 2002 Fiat Siena 1.4 EL klimalı modelinden aldım ama kazın ayağı göründüğü gibi çıkmadı iyi günlerle kullanmanızı dilerim aracınızı...
  • sağol arsenelupin

birde bunu buldum

1.2 EL 16valve klimalı hava yastıklı,2004 model 89 binde,12.500 e bırakıyorlar,sanırım bu daha mantıklı,hem 3 yaş yeni,hem 1.2 16 sübap motor hemde klima ve hava yastığı var ,siz ne diyorsunuz ? 1.2 motor ile klima ne kadar randımanlı olur ? gerçi bi aralar bizim biraderde 3 silindir 1.0 opel corsa vardı klimalı,çok çok kötü değildi performansı ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 29 Mart 2010; 17:42:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamer_10

sağol arsenelupin

birde bunu buldum

1.2 EL 16valve klimalı hava yastıklı,2004 model 89 binde,12.500 e bırakıyorlar,sanırım bu daha mantıklı,hem 3 yaş yeni,hem 1.2 16 sübap motor hemde klima ve hava yastığı var ,siz ne diyorsunuz ? 1.2 motor ile klima ne kadar randımanlı olur ? gerçi bi aralar bizim biraderde 3 silindir 1.0 opel corsa vardı klimalı,çok çok kötü değildi performansı ama

1.2 16v ile klima randımanlı olur mu ? olur çünkü aynı arabayı bende kullanıyorum çekişinde fark yok.
    ancak linkini attığınız araç sanırım 8v dikkatli incelemenizi tavsiye ederim.

• 16v 74hp yazıyor ilanda
  • bu hafta içinde 2001 model 1.4 el lpg li gri renkli aracımı 9.750 tl ye sattım, lpgsiz araca 10.500 bence fazla gibi. Araç temiz demişsiniz benim aracımda sorunsuz bir araçtı, sadece bi kaç parça local boya vardı o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaog!u

bu hafta içinde 2001 model 1.4 el lpg li gri renkli aracımı 9.750 tl ye sattım, lpgsiz araca 10.500 bence fazla gibi. Araç temiz demişsiniz benim aracımda sorunsuz bir araçtı, sadece bi kaç parça local boya vardı o kadar.

bizim bölgede piyasa biraz yüksek malesef,bide galeriden alınca haliyle adamlar kar koyup satıyor,haberimiz olsaydı sizden alırdık

bugün ilk mesajdaki mavi palioyu aldım geldim,diğer 1.2 16v klimalı olan araca da baktım,16v değilmiş 8v 60 beygir çıktı,dedim ilanda 16v yazıyor,yanlış yazmışız vs dediler,neyse..1.2 olanda tavan ve kaput boyalıydı,sağ 2 kapıda darbe göçük vardı,10km cıvarı yol gittim,klimayı açtım ama gelen soğuk hava hikaye,sanırım gazı eksikti,diğer maviye bakmaya gittim sonra,2001 model olmasına karşın mavi olan hem çok daha temiz çıktı,hemde km 65000 idi,2004 1.2 de 90000 idi,maviyi sanayiye götürdüm baktırdım,motorda sorun yok,kaportada değişen yok sadece 2 yerde lokal boya vardı,iki aracıda sürdüm,2004 model olanın sürüşü çok iyi değildi,süspansiyon ve gerekse performans olarak,2001 model olan daha performanslı,tabii ki arada beygir gücü farkı var,ve yürürü de 2004 olana göre çok daha iyiydi,her neyse belki biraz pahalıya aldık ama en azından içime sindi araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 30 Mart 2010; 22:10:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamer_10

quote:

Orijinalden alıntı: kocaog!u

bu hafta içinde 2001 model 1.4 el lpg li gri renkli aracımı 9.750 tl ye sattım, lpgsiz araca 10.500 bence fazla gibi. Araç temiz demişsiniz benim aracımda sorunsuz bir araçtı, sadece bi kaç parça local boya vardı o kadar.

bizim bölgede piyasa biraz yüksek malesef,bide galeriden alınca haliyle adamlar kar koyup satıyor,haberimiz olsaydı sizden alırdık

bugün ilk mesajdaki mavi palioyu aldım geldim,diğer 1.2 16v klimalı olan araca da baktım,16v değilmiş 8v 60 beygir çıktı,dedim ilanda 16v yazıyor,yanlış yazmışız vs dediler,neyse..1.2 olanda tavan ve kaput boyalıydı,sağ 2 kapıda darbe göçük vardı,10km cıvarı yol gittim,klimayı açtım ama gelen soğuk hava hikaye,sanırım gazı eksikti,diğer maviye bakmaya gittim sonra,2001 model olmasına karşın mavi olan hem çok daha temiz çıktı,hemde km 65000 idi,2004 1.2 de 90000 idi,maviyi sanayiye götürdüm baktırdım,motorda sorun yok,kaportada değişen yok sadece 2 yerde lokal boya vardı,iki aracıda sürdüm,2004 model olanın sürüşü çok iyi değildi,süspansiyon ve gerekse performans olarak,2001 model olan daha performanslı,tabii ki arada beygir gücü farkı var,ve yürürü de 2004 olana göre çok daha iyiydi,her neyse belki biraz pahalıya aldık ama en azından içime sindi araba

İşte önemli olan da o hocam, içinize sinmesi.
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın.
    Paliodan memnun kalırsınız emin olun, ben çok memnundum, araç nerdeyse hiç sorun çıkarmıyor.
    Daha üst birşey almak istediğim için sattım ben. Yoksa gayet iyi araba palio

• sağol @kocaog!u

aldığım aracın trafik sigortası,egsoz pulu ve fenni muyaneside 1 hafta önce yeni yapılmış hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 30 Mart 2010; 23:14:02 >
  • dün 2001 model 44000km'de 1.2S 16V klimalı beyaz bir palio sahibi olduk. Fiyat 12000TL biraz tuzlu gibi geldi aslında bana :S

Yanlız sormak istediğim birşey var. Paliolarda SL, HL, EL gibi seçenekler var. bunların ne olduğu konusunda aydınlatabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.