Şimdi Ara

Palio 1.6 16v HL HAKKINDA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
1
Favori
78.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

quote:

Orjinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

noter, sigorta, kasko, ruhsat-takipçi derken 1200-1300 ytl civarında daha masrafın olur. Klima ve lpg li düşünüyorsan bu şekilde olanları bulmaya gayret et sonradan masraf gözünde büyüyebilir.

amanın. bütçe göçtü

ya kaskoyu ilk aşamada yaptırmayı düşünmüyorum.

soruyu, kasko dışındaki masraflar ne kadar tutar diye değiştirsem ?

Bildiğim kadarıyla yaklaşık
    noter 200
    sigorta 150
    ruhsat takipçi vs 100-150
    yani ortalama 500 ytl tutar.

• Ben olsam 9500-10000'den bir kuruş fazla vermem internette fiyatlar çok abartılı.Bende 1999 model full modeli var park derdinden ve arabanın bakım masrafından bıkıp satılıga çıkardım 10000'e alıcı bulamadım.Palio parça fiyatları bana pahalı geliyor kuş serisi gibi ucuz değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Calpi84

Ben olsam 9500-10000'den bir kuruş fazla vermem internette fiyatlar çok abartılı.Bende 1999 model full modeli var park derdinden ve arabanın bakım masrafından bıkıp satılıga çıkardım 10000'e alıcı bulamadım.Palio parça fiyatları bana pahalı geliyor kuş serisi gibi ucuz değil.

Hmm. Teşekkürler mesaj için.
    Benim de zaten en fazla 10 lira verme imkanım var, diğer masrafları da düşününce.

Sizinki 99 model 1.6 mı, LPG var mı, km kaçta, full derken diğer özellikleri neler ve 10 liraya alıcı bulamadınız ?

Bir de park derdi ilk defa duydum palio da, neden böyle bir sorun var?
  • quote:

Ben olsam 9500-10000'den bir kuruş fazla vermem internette fiyatlar çok abartılı.Bende 1999 model full modeli var park derdinden ve arabanın bakım masrafından bıkıp satılıga çıkardım 10000'e alıcı bulamadım.Palio parça fiyatları bana pahalı geliyor kuş serisi gibi ucuz değil.

ozaman motor mu alalım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

quote:

ozaman motor mu alalım ?

Valla bi mecaz yapıldı burada galiba ama ben anlamadım
  • quote:

quote:

quote:

ozaman motor mu alalım ?

yok ben antalya merkezde oturuyorum kafamda motor yada araba var o yüzden dedim gitgide bu park meselesi iyice sorun olmaya başladı işte Yollar trafiğe kapatılıyor yaya yolu yapıyorlar,Trafikte bekleme süreleri gün geçtikçe artıyor diyorum hiç uğraşmiim alayım bi motor .

• quote:

quote:

quote:

quote:

ozaman motor mu alalım ?

yok ben antalya merkezde oturuyorum kafamda motor yada araba var o yüzden dedim gitgide bu park meselesi iyice sorun olmaya başladı işte Yollar trafiğe kapatılıyor yaya yolu yapıyorlar,Trafikte bekleme süreleri gün geçtikçe artıyor diyorum hiç uğraşmiim alayım bi motor .

Hıı tamam

• quote:

quote:

Benim de zaten en fazla 10 lira verme imkanım var, diğer masrafları da düşününce.

Sizinki 99 model 1.6 mı, LPG var mı, km kaçta, full derken diğer özellikleri neler ve 10 liraya alıcı bulamadınız ?

99 model 1.6 lpg yok km 46800 özellikleri klima,abs,çift havayastığı,orj. sunroof araba beyaz.Park meselesine gelince izmir merkezde park yeri bulmak iyice zorlaştı.Belediyenin park yerleri var günlük 3,5 lira bu parayı herkes veremez.

• quote:

quote:

quote:

99 model 1.6 lpg yok km 46800 özellikleri klima,abs,çift havayastığı,orj. sunroof araba beyaz.Park meselesine gelince izmir merkezde park yeri bulmak iyice zorlaştı.Belediyenin park yerleri var günlük 3,5 lira bu parayı herkes veremez.

antalyada aynı durumda toplu taşıma gün geçtikçe kötüleşiyor herkez araba alma derdinde .Trafik ışıkları gün geçtikçe can sıkıcı hale gelmeye başladı diyorum hiç bulaşmıyayım arabaya direk motor alayım bitsin gitsin.

• Motor gibisi var mı?Park derdi yok korsan otoparkçılara 3-5 lira park parası kaptırmıyorsun.Benzini ekonomik vızır vızır istediğin yere git.Motorla şehrin en kalabalık yerinde bir işim olsa bir kenara park edip kolayca işimi hallederim.Arabayla şehir merkezinde devlet dairesine gittiğimde trafik,park sorunu,benzin masrafı her seferinde beni pişman ediyor.
  • Peki arkadaşlar mutlaka LPG li olanı alayım değil mi.
    Uygun fiyatlı 1.6 benzinli palio larda görüyorum ara sıra, acaba alıp sonradan kendim mi taktırsam diyorum lpg yi.
    ama alıp kendim LPG taktırmaktansa,
    hazır LPG li almak daha mantıklı öyle değil mi. şimdi lpg taktırmakta iş sonuçta, takan usta uydurabilecek mi,
    randıman verecek mi vs vs bi ton sorun.
  • Lpg taktırmak istersen 1200-1600 ytl arası masrafın olur.
  • quote:

Lpg taktırmak istersen 1200-1600 ytl arası masrafın olur.

Evet az da değil yani,
    ilanlarda aynı özelliklere sahip araçlarda LPG li ler zaten ortalama 1000 YTL daha fazla oluyor benzinlilerden.
  • Evet hala bulamadık gönlümüze göre bi palio.

searching.. searching..
  • Benzinle şehiriçi 300-310 bin şehirdışı 235 bin lira yakıyor.
  • ilteriş ben senin çok konularda palio ile ilgili tüm msjlarını okudum. gerçekten 10 numara konular açmışsın. umarım gönlüne göre bulursun ankaradan. ben de kırklarelinden arıyorum. malum ist.a yakın büyük ihtimal oradan alacagım.
  • sana özel msj atayım dedim ancak profiline ulasamadım. ilteriş ben senin çok konularda palio ile ilgili tüm msjlarını okudum. gerçekten 10 numara konular açmışsın. umarım gönlüne göre bulursun ankaradan. ben de kırklarelinden arıyorum. malum ist.a yakın büyük ihtimal oradan alacagım.

son olarak nedir palio konusunda görüşün 16v + lpg sanırım. tecrübelisin benimle paylaşırsan mutlu olurum... teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: romwar

sana özel msj atayım dedim ancak profiline ulasamadım. ilteriş ben senin çok konularda palio ile ilgili tüm msjlarını okudum. gerçekten 10 numara konular açmışsın. umarım gönlüne göre bulursun ankaradan. ben de kırklarelinden arıyorum. malum ist.a yakın büyük ihtimal oradan alacagım.

son olarak nedir palio konusunda görüşün 16v + lpg sanırım. tecrübelisin benimle paylaşırsan mutlu olurum... teşekkürler...

Selam dostum,

PM için benim yazdığım herhangi bi mesajın üstündeki PM ikonuna tıklayabilirsiniz.

Palio ya gelince önümüzdeki haftasonu işi bağlayacağım artık, son 1-2 tanıdığa da haber saldım. Artık dananın kuyruğunu kopartacaz işalla :)

Şu anda da yeni araba pazarından geldim, baya bi 1.6 baktım ettim. Evet senin de dediğin gibi 1.6 16v + LPG li alacağım,

benzinli binilmez bu arabaya çok kullanıyosan :) Bişiler sorucaksan beklerim, araştıra araştıra az çok fikir sahibi olduk.

• sa dostum arac aldınmı eger almadysan bende arac var.

1999 ÇİFTAİRBAG - ABS - KLİMA - ÇELİK JANT - SUNROOF VE SIRALI SİSTEM LPG TAKILI DAHA YENİ TAKTIRDIM FATURASI FALAN VAR ELİMDE DÜŞÜNÜRSEN GÖRÜŞELİM. 12500İSTİORUM ÇELİK GRİ RENGİ KM 99000DE
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-palio-99-model-lpg-li-56293534/detay/

bu aracı 10.500 e bırakırım dıo sızce nasıl bı arac..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.