Şimdi Ara

Palio 1.2 El 8 valf hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba uzun zamandır araba arıyordum sedan bir alacaktım ama nasipte palio almak varmış .

2002 model 1.2 El 74 beygir palio aldım . Araç 128 binde sıralı sistem tüp takılı ama işli degil. aracın ön kaputu ve sol çamurlugu boyalı. ayrıca sag ayna kırık , ön camıda çatlak. ama ustalar motorun yürürü iyi dediler . Bu aracı 9750 ye aldık. Araç sanırım 8 valf .

Bu araç hakkında bildiklerinizi yazabilirmisiniz.

artısı eksisi nedir piyasası , parça ucuzmu ,bakımı pahalımı , ustası parçası çokmu. yol tutuşu nasıl , yakıt durumu nedir , kronik arıza çıkarırmı yazarsanız çok sevinirim.

• bizde 1.2 8 valf siena var araç çok rahat sürümü falan raslantıya bak biz aldığımızda araç 136 bindeydi ve sol çamurluk ve kaput boyalıydı ön camıda çatlak vallaha okurken inanamadım
    bana göre iyi araba almışın hayırlı olsun kazasız belasız kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayay

arkadaşlar merhaba uzun zamandır araba arıyordum sedan bir alacaktım ama nasipte palio almak varmış .

2002 model 1.2 El 74 beygir palio aldım . Araç 128 binde sıralı sistem tüp takılı ama işli degil. aracın ön kaputu ve sol çamurlugu boyalı. ayrıca sag ayna kırık , ön camıda çatlak. ama ustalar motorun yürürü iyi dediler . Bu aracı 9750 ye aldık. Araç sanırım 8 valf .

Bu araç hakkında bildiklerinizi yazabilirmisiniz.

artısı eksisi nedir piyasası , parça ucuzmu ,bakımı pahalımı , ustası parçası çokmu. yol tutuşu nasıl , yakıt durumu nedir , kronik arıza çıkarırmı yazarsanız çok sevinirim.

fiyat normaL iyi almışsın Allah kaza beLa göstermeden binmeyi nasip etsin....

2 gün önce aynı modeL aynı marka aracın sekman attım..yağ yakıyordu aşırı derecede ve siLindir kapağı aLınca pistınLarın üstü oLdu gibi yağdı yani az kaLsın motor kitLeyecekmiş...neyse...

aracın siLindir kapak masrafı biraz pahaLı onu diyeyim...500-600 TL.. yakLaşıyor 3 aşağı 5 yukaru supapLar faLan değişirse kesin yakLaşır geçer biLe...en basitinden supap kapak contası incecik bir Lastik conta 40 TL...Şahinin takım contası 35 TL..buLuyoR.!!!yani böLe ama yakıt veya kuLLanış bakımından iyi...imzadaki servise gitmeyenLer grubunada bekLeriz sorun ve payLaşımLarın için.!!

HAYIRLI OLSUN..........

• HAYIRLI OLSUN.
  • hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin,

palio rahat ve kullanışlıdır ve çok sağam bi arabadı fiyatı normal iyiye almışsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.