Şimdi Ara

Paladins Şuanda Başlanırır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar yeni bir oyuna başlamak istiyoruz orda şurda paladins oyununu gördüm baya beğendim ama çıkalı baya oldu sizce oyun halen iş yapıyormu yoksa oyun zaman geçtikçe kötüleştimi oynayanlar varsa yorum bırakırsa sevirim ve paladins'de herkes eşitmi mesala para veren benden daha fazla güçlü olabiliyor mu ? Şimdiden yorum atan herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantheon111 -- 1 Nisan 2017; 16:20:14 >

• Para veren karakter açıyor zaten tüm f2p oyunlarda para ödeyen kazanır.En iyisi overwatch oyna sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun MMorpg degilki neden baslamicakmisin anlamadim herkes esit girer oynarsin tum karakterleri acarsin.
    Ben para falan vermedim tum karakter acim oynuyorum.
  • Şuan paladins tam başlanmalık halde çünkü p2w değil ve ranked season 2 geldi.
  • Ben geçen sene başladım 2 arkadaş overwatch tadı var biraz ama oyun ve mekanikleri çok basit 1 hafta sonra sıkılıyor insan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen yaz 5 saat kadar oynadım. İlk zamanlar güzel geliyorda sonradan sıkıyor, basit geliyor. Hatta sıkıntıdan hile araştırdım ve çok zorlanmadan yabancı forumlardan aim, wh özellikleri bulunan birkaç dll buldum, rastgele bir program ile inject ettim ve çalıştı. O derece basit güvenlik sistemi var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.