Şimdi Ara

Paladins (Ana Konu) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
8
Favori
23.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o senden kaynaklıdır tükürükden yana bi değişme yok.f ile havaya uçtuğumuz mesafeye bir nerf geldi yani eskisi gibi flank yapılmayacak drogoz ile.
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Aynen, atış menzilinde bakmıştım orada sıkıntı oldu herhalde. Oyun içinde sorun yokmuş.
  • Oyuna tekrar başladım. Eskiden bayağı oynuyordum.

Yeni bir karakter gelmiş Maeve isimli. Bayıldım cidden oynaması çok zevkli.
  • Karlo kullanıcısına yanıt
    hocam o artık eskidi bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

hocam o artık eskidi bile

Oynaya oynaya eskittim bende bugün hocam

Yalnız Zhin diye bir karakter daha çıkmış. Karizma falan diye 3 el şans tanıdım ama çok gereksiz olmuş be.
  • Karlo kullanıcısına yanıt
    Karşı tarafı dürtüp ölmeme odaklı bi şampiyon o.damage vuramaıyor pek fazla ama kantır yeteneği,sis dumanı ve efsane kartlari ile hayatta kalmaya çok elverişli karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 20 Kasım 2017; 13:4:42 >
  • Yeni gelen Vivian'a sağlam bir nerf şart. Viktor ve Tyra varken böyle bir karaktere ne gerek vardı onu da anlamadım ya neyse.
  • Paladins - Nice Moments

• Oyunu bir dönem oynamıştım, bilgisayarım iyi olmadığı için fps sıkıntı yaratıyordu. Yeni bilgisayar aldıktan sonra ilk yüklediğim oyun Paladins oldu. 1 hafta içinde founders pack alarak bütün karakterleri açtım ve rekabetçi oyuna başladım. hergün 1-2 oyun oynayarak yaklaşık 2 hafta içinde Elmas 5 oldum. Geceleri girmek isteyen olursa: qwez0r nickim. Healer main
  • Şu an oyundaki en zevkli mod test maps. Daha aklı başında insanlar denk geliyor. Competitive rezalet halde, trolleyenler mi dersin, hiç oynamadığı hero'yu seçen mi dersin, sürüyle keko var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 29 Kasım 2017; 19:7:12 >
  • test maplerindee bi matcmaking sistemi yok yanliz

Aynen rastgele atıyor. Karşıda 20 level Androxus yoksa sıkıntı olmuyor genelde. 3 vuruşta indiriyor ne olduğunu anlamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 30 Kasım 2017; 2:58:40 >
  • oyundaysaniz gelin girelim hocam

Nick neydi? Ekleyeyim.
  • yav yazdığımı unutmusum,yeni güncellemeye pts serverinda bakıyordum.emreqq nickim

Kart sistemindeki değişiklik felaket olmuş bence.
  • görcez bakalim,efsane kartlar ilk geldigindede böyle demistim ben sonra alışmıştık.

Reddit'te baya tepki var. Geçen patch'teki 3 günlük skin mevzusunu iptal ettirmişlerdi, bakalım şimdi ne olacak.
  • bazi değişmeler olur ama bi normal oyuna gelmeden cok bisey yapmazlar bence buna.

• oyunun tadı kactı oyunda hala beta yazıyor bugüne kadar oynadıgım en uzun beta oynuydu bu oyunu iyleştiriçeklerine daha beter yapıyolar bu kartla sacma onun yerine pasif skill koysala daha iyi olurdu
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.