Şimdi Ara

Paladins (Ana Konu) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
8
Favori
23.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimi aşalağımışım yav bundan önce.
    Aç bi reddit/r/paladinsi bak bakayım rekabetçi hakkında neler söylüyor insanlar.Senin gibi oyunu bildiğini zanneden adamlar giriyor rek'e,oyunu bilen ve rütbe atlamak isteyen kitleyede mani oluyorsunuz.

Söylediğim şeylere takılmışsın bunları ben zaten profesyonel oyunculardan gördüğüm için yazıyorum tutupda bi yerimden uydurmuyorum.Bu adamlar pro olduğuna göre bişeyleri bize daha iyi yapıyorlar bu kadar basit.

2 tankla ilgili bişeyler yazmışsın alta -ki buda oyunla ilgili düşencelerinin olgunlaşmadığı gösteriyor zaten- karşıya bi drogoz gelir üstünüzden geçer niye 2.tankı aldık neden bi tane flank almadık drogoz için dersiniz..Ortada durmak ya da arabanın yakınında durmakdan ibaret değil oyun..

Al izle şunu adamlar 2 tank 2 support bak adam nasıl dağıtıyor hepsini.

• Oyun bu yıl sonuna kadar betadan çıkabilirmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 aydır düzenli oynamıyordum bugün bir gireyim dedim, casual aynı tas aynı hamam devam ediyor. Adamlar resmen sabote etmeye geliyorlar yahu. Herif bizim base'in önünde durmuş B'ye basıp dans ediyor. Beni mi buluyorlar anlamıyorum ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

2-3 aydır düzenli oynamıyordum bugün bir gireyim dedim, casual aynı tas aynı hamam devam ediyor. Adamlar resmen sabote etmeye geliyorlar yahu. Herif bizim base'in önünde durmuş B'ye basıp dans ediyor. Beni mi buluyorlar anlamıyorum ki.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Komik geliyor tabi ama oyun sırasında çıldırmamak elde değil.

Bugün de bu denk geldi mesela. Bu arkadaşa rağmen 3-1'e getirebildik ama bir yerden sonra patladı. İki defa kılıç sallasa yeterliydi.

Paladins (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 18 Ağustos 2017; 0:22:29 >
  • quote:

Komik geliyor tabi ama oyun sırasında çıldırmamak elde değil.

Bugün de bu denk geldi mesela. Bu arkadaşa rağmen 3-1'e getirebildik ama bir yerden sonra patladı. İki defa kılıç sallasa yeterliydi.

Paladins (Ana Konu)

Buna nereden bakılıyor hocam?

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    http://paladins.guru
  • Çok iyi oynadığını düşünenler özel mesaj atın, beraber dereceli oynayalım. Çok iyi oynamıyosanız da normal oynarız
  • Oyun sapıttı yine. Zırt pırt bağlantı kopuyor, crashlerden bahsetmiyorum bile.
  • Bu tyra efsane bir karakter olmuş.

Paladins (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 8 Eylül 2017; 16:13:17 >
  • Oyunu kapalı betasından belli oynarım, çok sık olmasa da.
    Zamanından androxus ile terör estirirken şimdi 1 kill zor alıyorsun.Resmen karakteri öldürmüşler.Diğer konulara bakmış olursam ciddi anlamda büyük yenilikler getirmişler.Bazı karakterler ciddi oranda biri op iken diğeri çöp diyebilirim.
    Eski rank sisteminde 4500 puanım vardı.Şimdi yine rank maçlarına başlıyorum.Eğer iyi oynayabilen arkadaşlar varsa beraber oynayabiliriz.Her türlü rolde oynayabilirim.
    IGN: oxzedia
    http://paladins.guru/profile/pc/oXzedia
  • Son patch ile Torvald baya değişmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim yok mu şu oyunu oynayan düzgün birileri? Yıllardır online oyunda bir arkadaşa muhtacım. İnsan olsun, eli ayağı olsun, nefes alsın yeter. Şu derecelide kendini bilmeyen insan evlatları ile oynamaktan sıkıldım.
  • Seris alıp flank yapmak zorunda bırakılmaktan sıkıldım bea ne kötü oyuncular var bu oyunda :S hayır oyun cidden aşırı basit nasıl kötü oynayabiliyorlar :S
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Kötü oynayabilir, kimse her maç iyi oynayamaz zaten. Beni delirten şey bilerek oynamamaları. Adam istediği hero'yu seçemedi diye oyunu bırakıyor 4 kişi oynatıyor mesela.
  • quote:

Kötü oynayabilir, kimse her maç iyi oynayamaz zaten. Beni delirten şey bilerek oynamamaları. Adam istediği hero'yu seçemedi diye oyunu bırakıyor 4 kişi oynatıyor mesela.

Şeyler var birde:
    Range hero alıyor herkes sonra pointte tek tank kalıyorsun ya da supporta contest atıyorsun :D:D:D
    düşünmüyorlar da hani.
  • Paladins (Ana Konu)
  • 2 tank meta bitti bu yama ile.andro,cassie,sha lin ve drogozda nerfden payını aldı bakalım oyun nasıl değişecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 29 Ekim 2017; 16:59:21 >
  • geçen patchde sha lin ile yaptıklarımdan bi fragmovie yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

geçen patchde sha lin ile yaptıklarımdan bi fragmovie yaptım

Şu videoları izleyip Cassie (RIP), Sha Lin falan gireyim diyorum haşat ediyorlar.

Bu arada OB62 ile beraber Drogoz baya pert olmuş. Ben mi beceremedim anlamadım da tükürüğü bile patlamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 3 Kasım 2017; 19:15:19 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.