Şimdi Ara

Paladins (Ana Konu) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
8
Favori
23.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    steam indirimi ile hero pack i kesin al
  • KindredX kullanıcısına yanıt
    20 lira dolar kuru ile iyi fiyat hocam. Biraz dene istersen alırsın.

Karakter olarak hangisi işine gelirse onu seçebilirsiniz. Eğitim oyununda bütün karakterleri deneyebilirsiniz. Mesela bilenler bilir Buck çoğunlukla gereksiz görülür ama rakipler uygun olunca 25 vurkaç bile yapabiliyorum.

Ya da Kinessa var en sağlam hasarcılardan birisidir hiç kullanmam.

Tamamen sizin tercihiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 liraya düşmüşken kaçırmayın derim. Şimdiye kadar karakterleri açarken harcadığınız paralar da geri geliyor.

• kurucu paketiyle sanırım olan ve gelecekte gelecek bütün şampiyonlar açık olacak?
    Altınlarla ne yapıyoruz o zaman :D
  • KindredX kullanıcısına yanıt
    Kıyafet, silah, ses paketi vs. (Fiziksel bütün ürünler)

• Aldım paketi
    Bir de sorum olacak ben hi-rez'e google ile kayıt oldum ve bana U13316614 böyle bir kullanıcı adı verdiler.. Desteğe ticket attım ama değiştirme şansım var mı bunu
  • Yeni paket gelmiş indirimli 8 lira. Yeni binek, 10 radiant chest, 2 flair chest ve 1 haftalık boost veriyor.

• beyler ranked nasıl giricez 12 hero olması lazım diyor 17 tane var. bu mastery level nerden bakılıyor kilitli anlamadım gitti.
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    4 level olunca master oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

4 level olunca master oluyor.

E ben 12lvl.herolarda acik neden ranked kapalı

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    12 tane hero 4+ level olmalı. Hesabın levelı değil.
  • Merhabalar bu oyun betadan çıktığında ücretli mi olucak benim satın aldığım içerikler boşa gitme durumu yok değil mi

oyunu çok beğendim bu arada overwatcha para ayıramadığım için beni tatmin etti açıkçası

geliiştirme ekibiylede iletişim kurmak isterim bir kaç fikrim var
  • Hocam siz oyunu iyi biliyorsunuz diyr bir şey sormak istiyorum. Oyuna yeni başladım oyun icinde ölme sayim yaziyor ama kaç kisi öldürdüğüm yazmıyor. Saf dışı birakma ve tekli öldürme gibi seyler yaziyor. Hangisi benim öldurme sayım? Ayrica takim arkadaşlarımın kac kisi öldürdüğünü de sadece oyun sonunda görebiliyorum. Oyun içinde nerde yaziyor?

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Sac disi demek zaten oldurdugun kisi oluyor oyun icerisindede tab'a basarak ogrenebilirsin. mumkunse egitimi tamamlayin yoksa oyun icinde diger adamlarida zor durumda birakiyorsunuz
  • Saf dışı bırakma sayısı maç sonunda ikiye ayrılıyor. K/D/A kısmından görebilirsin. Son vuruşu yaparsan öldürmüş sayılıyorsun. Diğer türlü asist oluyor. Tek başına öldürünce de tekli katletme oluyor işte.

Maç içerisinde canlı olarak kimin ne yaptığını göremiyoruz diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 8 Temmuz 2017; 15:53:9 >
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    Hocam saf dışı bıraktığım insan sayisiyla oyun sonundaki öldürme sayısı farkli çıkıyor. O aklimi karıştırdı

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    1 yama önce "solo kills" diye bi yer vardı ama kaldirildi.O yüzden böyle kafan karışıyor,kimseden yardım almadan öldürdüğün anlamina geliyordu,suan son vuruşu yaparsan veriyor killi.Ama bu oyunda kill/asist farketmiyor oyunu kazanmak önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sizlerdede pingler nasıl bende 70-120 arası sürekli fakat hiç geçikme yokmuş gibi oynatıyor sizdede bölemi? bu ping değerleri bana saçma geliyor çünkü 120de olsa aynı 70de olsa aynı
  • Evet, geçen 80 yazıyordu ama lagdan dolayı takım komple oyunu bırakmıştı. Değerler doğru olmayabilir.

• Aynen hocam şu hi-rez her patchde hero getireceğine bi serverlarla ilgilense çok tatlı olacak
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.