Şimdi Ara

Paladins (Ana Konu) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
8
Favori
23.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun doğrulama bekleniyorda kalıyor çözüm nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni indirdim oyunu. İlk izlenimim oyun efsane. Uzun zamandır oynadığım en iyi oyun. Umarım bozulmadan böyle devam eder. Sabaha kadar Androxus oynayabilirim

• Elimde bi hesap var 42 seviye.inara hariç tüm karakter açık ve 4 seviye üstü.1-2 gereksiz kart hariç bütün kartlar ve efsaneviler açık.4 diamond 1 tane masterı ve 520'de taş var.
    Almak isteyen olursa pm atasın detayları konuşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 25 Nisan 2017; 20:59:39 >
  • Harita, oyun modu ve şampiyon sayısı olarak yetersiz kalıyor artık. Oyun beta olmasına rağmen anlık 40 bin oyuncuya kadar ulaşabiliyor, büyük başarı. Betadan çıktığında en bilindik oyunlardan biri haline gelecek diye düşünüyorum.

• Evet harita çoğalsa daha iyi olacak özellikle.

Bu arada şampiyonların seviyesini arttırdıkça bronz, altın çerçeve içinde oluyorlar ya çift kılıç şeklinde olanlar var. Onu nasıl yapıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Evet harita çoğalsa daha iyi olacak özellikle.

Bu arada şampiyonların seviyesini arttırdıkça bronz, altın çerçeve içinde oluyorlar ya çift kılıç şeklinde olanlar var. Onu nasıl yapıyoruz?

Rekabetçi oynayıp galibiyet aldıkça geliyor onlar hocam.
  • Beyler Clan varsa gelebilirim günlük düzenli işden sonra veya izinli günlerimde giriyorum iyi oynayan arkadaşlar varsa gelebilirim

Steam nickim; Aysberg olmadı buradan yazın özel yada konuya.
  • Beyler pek bir türk oluşumu yok bu yüzden group kurdum steamda ve ilerleyen zamanlarda deatmatch vs gibi turnuvalara girecek bir takım olmak istiyorum düşünen varsa bekliyorum gruba.
    http://steamcommunity.com/groups/paladinsturks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikiemre61 -- 15 Mayıs 2017; 17:54:38 >
  • oyuna bayıldım. akşamları beraber ilerlemek isteyenler olursa steam user: djeanker
  • Beraber oynayacak varsa eklesin lütfen. 2-3 oyundur takımımdaki elemanlar afk kalıyor kafayı yiyorum.

Nick YTaichi.

• Server hatası diyip girmiyor oyuna var mı çözümü? Ayrıca ranked da çok uzun bekliyorum ve oyun bulmuyor 5 dk dan fazla bekliyorum sonra çıkıyorum normal giriyorum herkes mi çok bekliyor ranked sırasını anlamadım?

• Junefreyja kullanıcısına yanıt
    Competitive öyle maalesef. 10 dakikaya yakın beklediğim oluyor.

• Açık beta 51 güncellemesi yayınlandı. Yeni karakter geldi ve Fernando'yu öldürdüler resmen. Fernando yerine yeni karakter favori olur artık.

Açık beta 51 ile gelen yenilikler

• Junefreyja kullanıcısına yanıt
    güncelleme olduğu için almıyor servera.bu oyunda cumaları patch tanıtımı yapılır ardıdan 1-2 hafta sonra salı/çarşamba nadirende perşembe güncelleme gelir.
  • Şu an PC Palandins'te sorun var. Serverlar kapalı. Güncellemeyle sorun oldu herhalde, sorunu çözmek için uğraşıyorlarmış.
  • Canlı yayındayız :D

Kanalım bu beyler sıkıldıkca yayın açıyorum.
    https://www.youtube.com/channel/UCi0PETy44fGWOBNxT2HAXAg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikiemre61 -- 2 Haziran 2017; 17:36:9 >
  • Uzun süre sonra ilk kez girdim oyuna bu pembe iksir olayı ne?
    Ayrıca Fernando galiba gerçekten RİP(2016-2017)
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    O pembe iksirlerle kart satın alıyorsun. Efsanevi kartlar 12k, diğerleri özelliğe göre 500 ile 5k arası değişiyor.

Fernando zaten Torvald ve Inara'dan sonra iyice arka planda kalmıştı. Pek kullanışlı olduğu da söylenemez bence. Niye bu kadar büyütüldü anlamıyorum.

• Nickim Sollwenter 11 seviyeyim ekleyebilirsiniz .
  • Sha lin ile bi kaç gündür oynuyordum,iyi anlardan kısa bi fragmovie yapmak istedim nasıl olmuş sizce

Görüntü bazı noktalarda camur gibi oluyor onu nedense çözemedim,bilgisayarda oynatirken öyle kötü olmuyor aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 7 Haziran 2017; 23:54:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.